Şimdi Ara

Akü tavsiyesi (Varta Blue Dynamic)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
604
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Günaydın, sabah sorunsuz marş alan araç 15 dakika park halinde kontak açık bekledikten sonra marş basmadı. Geçen hafta da 4 gün kullanmadıktan sonra basmamıştı akü değiştirmeye karar verdim. Başlıktaki akü iyi midir ? 540 CCA değerine sahip, İzmir'deyim sabah en düşük -2 gördüm geçen kış yeterli olur mu ? Ses sistemi vs. yok araçta. Peugeot 207
    https://www.hepsiburada.com/varta-d24-12-volt-60-amper-blue-dynamic-aku-pm-otva60ahak012

• yerli markalar gayet başarılı, inci akü, mutlu akü gibi markaların fiyatlarına bakın hangisi ucuzsa alın derim. hiç sorun olmadı.
  • arabanda Start&Stop yok ise çok pahalı akü almana gerek yok. S&S olsaydı mutlaka Varta al derdim.
  • aynı akünün 52 amper olanını kullanıyorum araba 10 marttan beri yatıyor diyebiliriz hala bir sorun yaşamadım.
  • mahmut_emmi kullanıcısına yanıt
    stop start olan fiat punto evo aracımda stop&start uyumlu mutlu, citroen c5 ve c4 araçlarımızda da inci akü kullandık, hiç sıkıntı yaşamadık.

Sadece İnci Akü'yü yeni aldıktan sonra, yeni araç almamız sebebiyle araç çok uzun süre bayinin 2. el kısmında yattı. Aracı geri aldık akü boştu. Şarj deşarj yapıldı ama boşalıyordu. Tanıdıktan almış olma sebebiyle garanti belgesi bize iletilmemişti.ve firma garanti belgesini istedi ancak bulamadık, ona rağmen baya ilgilendiler. Şu bayimize götürün dediler. Bu süreçte aracı kullandıkça akü açıldı ve normale döndü. Stop&Start devreye giriyor devreden çıkıyordu. O şekilde sattık aracı. Alan arkadaş 2 yılı geçti hala akü değiştirmedi. Aynı aküyle sorunsuz kullanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

yerli markalar gayet başarılı, inci akü, mutlu akü gibi markaların fiyatlarına bakın hangisi ucuzsa alın derim. hiç sorun olmadı.
    Mutlu aku uzun zamandır yerli değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Yerli bilinen markalar diyeyim olur mu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arif

Yerli bilinen markalar diyeyim olur mu
    Elbet olur

Mutlu kötü ya da almayın demiyorum sadece vatandaş hâlâ yerli diye alıyor bunu belirttim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yorumlar için teşekkürler İnci ya da Varta alacağım CCA değerleri aynı. Mutlu satıldığından beri almayı düşünmedim ve kalitesi de çok düştü mutlunun.
  • Alisilin07 kullanıcısına yanıt
    Bende nasıl bu kadar kaliteli diyordum 😂

2 yıldır kullanıyorum, gecen ay voltajı 12.8 çıktı (araba 2 aydır yatıyordu)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • akü çok kompleks bir ürün değildir.
    hemen hemen tüm markalar birbirinin aynısıdır.
    marka önemli değil, aracınızın orjinal aküsünün teknik değerlerinin doğrultusunda akü alın geçin.
  • 2 aracıma da bu Varta aküden aldım. Hatta 2 arkadaşıma da Varta aldırdım, birisi hala kullanıyor 2 seneye yaklaşmıştır, diğeri sattı aracını. 2.5 sene önce aldığım akülü aracımda 3-4 defa marş basmama ve akü takviye ile çalıştırma problemi yaşadık ama sorun aküden mi değil mi çözemedik daha. Akü 5-6 defa test edildi tüm testler problemsiz olduğunu gösteriyor. 1 sene önce akü aldığım aracımda bir problem yok henüz.

İzmir'desiniz, Halkapınar 1. sanayi kavşağında Star Akü var. İnternet dahil şu ana kadar gördüğüm en uygun Varta fiyatlarını burası verdi. 2 tane kendime aldım, 2 tane de arkadaşlara tavsiye ettim buradan aldılar. Arayıp mutlaka bir fiyat alın derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.