Şimdi Ara

Akü Bitti Teyp Kod İstiyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
60.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    sadece ben meraktan sorduğum için bizimle paylaşmadın dedim.

no problem.
  • quote:

Orjinalden alıntı: emrehanci

TAbiki canım.
    sadece ben meraktan sorduğum için bizimle paylaşmadın dedim.

no problem.

• bulamazsanız da, aracın ilk satıldığı bayide bu kodlar mevcut olmalı, oradan öğrenebilirsiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: vuralkan

Ben geçen hafta 2008 model sıfır araba almıştım. Teslimatta aklıma gelip CD-radyo kodunu sormadım, onlarda vermediler. Aklıma geldiğinde sordum telefonla, bu arabalar kod istemez diyorlar. Oysa kitapcıkta koddan bahsediyor. İkna olmadım
    Simdi yeni araç alan arkadaşlara sormak istiyorum, sizlere kod verdilerlermi akü bitmesi vb. durumda kullanılmak üzere.

2008 civicten bahsediyorsanız doğru söylemişler.filtre takarken bizde aküyü sökmek zorunda kalmıştık ve pass card yoktu kılavuzun içinde ben kara kara düşünüyordum kodu nerden bulacağız diye...aküyü taktıktan sonra gördüm ki cd çalar kod istemedi sadece saat sıfırlanmıştı...

kod isteyen cd çalar ve kaset çalarlar için servis şaşe numarasına göre kodu veriyormuş diye biliyorum...

• Ben de şöyle tahmin ediyorum: fabrika her aracın şase numarasına göre immobilizer ve teyp kodunu belirleyip, gönderdiği bayiye bunları bildiriyor. Bayiler de özel ve gizli bir arşivde bunu sonsuzu kadar saklıyorlar.
  • iyide başka servise gitmek zorunda kalırsak ne olacak?....
  • Servisler birbirini

quote:

Orjinalden alıntı: caucass

iyide başka servise gitmek zorunda kalırsak ne olacak?....
  • VALLA BEN KODLARIMI ÇOK ÖZENLE SAKLIYORUM
  • Evliliğimin ilk veya ikinci yılıydı, memlekete el öpmeye gitmiştik hanımla. Gitmeden önce de hanımın ziynetlerini ona bile yerini söylemeden accaip ÖZENLE saklamıştım evde. Döndükten 6 ay falan sonra TESADÜFEN bulmuştuk.....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ABABA2307 -- 24 Nisan 2008; 6:37:10 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: ABABA2307

Evliliğimin ilk veya ikinci yılıydı, memlekete el öpmeye gitmiştik hanımla. Gitmeden önce de hanımın ziynetlerini ona bile yerini söylemeden accaip ÖZENLE saklamıştım evde. Döndükten 6 ay falan sonra TESADÜFEN bulmuştuk.....

bu kod işide öyle olmasın
  • işte , baştan dikkatli olup saklamak lazım, güvenli bir yerde
  • honda teyp şifresi açılır me-ka elektronik kartal istanbul 0216.389.70.12
  • Akünün (+) kutup başını çıartıp tekrar takınca teyp düzeliyor, heberiniz ossun
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.