Şimdi Ara

AKTÜTÜN KARAKOLU SALDIRISINI HATIRLIYOR MUSUNUZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.270
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • AKTÜTÜN KARAKOLU SALDIRISINI HATIRLIYOR MUSUNUZ?

Hani PKK' ları koyun sananmışlardı..
    Hani PKK' ları hava acık olduğu halde heronların sisli havada görüntü alamadıklarını belirtmişlerdi..
    Hani PKK' lıların Askerimizle çatışmasını Heronlarla saatlerce izlemişler hiç bir sekilde yardım için bir şey yapmamıslardı..

BUNLAR KİMDİ TÜRK'TÜ..

Beyin fırtınası yapalım mı?

Komutanlar TÜRK... PKK' lılar ise KÜRT... Böyle biliyoruz daha doğrusu böyle isimlendiriyoruz..

Komutanlar PKK' ya göz yumuyor, TÜRK ASKERİNE SALDIRI DÜZENLENİYOR, VE ŞEHİDLER TÜRK, (türk komutan, kürt pkk' ya yardım ediyor ve türk ölüyor)

PKK' yı KÜRTLERİN HAKLARINI SAVUNUYOR BİLİYORUZ.. (aslında değil tabi, sehid olan askerlerimizden kürt olanda var, hatta öldürdükleri sivillerde KÜRT)

Kafanız karıstı değil mi?

İşte bizde bunun için uğrasıyoruz, Olay KÜRT' lükle TÜRK' lükle alakalı değil, OLAY HAİNLİK, ŞEREFSİZLİK, İNANÇSIZLIKLA ALAKALI..

Yapılmak istenen "BÖL - PARÇALA - YUT" Taktiği..

Bunu uygulamaya çalışıyorlar ama B-A-Ş-A-R-A-M-A-Y-A-C-A-K-L-A-R..!

• Oysa İslam kardeşliği hepimize yeterdi! [N.F.K]
  • Neyi uygulamaya çalışmışlar da başaramamışlar bilader, al bak yarınki tören bile iptal edildi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pantr

Hani PKK' ları koyun sananmışlardı..
    Hani PKK' ları hava acık olduğu halde heronların sisli havada görüntü alamadıklarını belirtmişlerdi..
    Hani PKK' lıların Askerimizle çatışmasını Heronlarla saatlerce izlemişler hiç bir sekilde yardım için bir şey yapmamıslardı..

BUNLAR KİMDİ TÜRK'TÜ..

Beyin fırtınası yapalım mı?

Komutanlar TÜRK... PKK' lılar ise KÜRT... Böyle biliyoruz daha doğrusu böyle isimlendiriyoruz..

Komutanlar PKK' ya göz yumuyor, TÜRK ASKERİNE SALDIRI DÜZENLENİYOR, VE ŞEHİDLER TÜRK, (türk komutan, kürt pkk' ya yardım ediyor ve türk ölüyor)

PKK' yı KÜRTLERİN HAKLARINI SAVUNUYOR BİLİYORUZ.. (aslında değil tabi, sehid olan askerlerimizden kürt olanda var, hatta öldürdükleri sivillerde KÜRT)

Kafanız karıstı değil mi?

İşte bizde bunun için uğrasıyoruz, Olay KÜRT' lükle TÜRK' lükle alakalı değil, OLAY HAİNLİK, ŞEREFSİZLİK, İNANÇSIZLIKLA ALAKALI..

Yapılmak istenen "BÖL - PARÇALA - YUT" Taktiği..

Bunu uygulamaya çalışıyorlar ama B-A-Ş-A-R-A-M-A-Y-A-C-A-K-L-A-R..!

güzel yazmışsın.. aslında tamda meseleyi açıklıyor bu... ama bir de uyuyan güçler var.. ama bilerek uyuyan... iç savaş çıkacak hali yokya.. tabiki uyuyacak.. ama bir uyanırsa.. o kadar...

• Kafam hiç karşımadı seninki karışık,bak bakalım neler diyor komutan..

diğerlerinide izle!!!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ürüng ayıg toyon -- 28 Ekim 2011; 20:50:02 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.