Şimdi Ara

Aktivasyonlu Samsung Windows 7 Yükleme Talimatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
2.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yükleme talimatları donanımhabere zarar gelmemesi açısından tarafımca silinmiştir...

Konu silinebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakpadir -- 17 Ekim 2009; 0:54:24 >

• 21 Ekim 2009'da bu mesaj burda olamaz, bilginize...
  • Ellerine sağlık uğraşmışsın .
  • Ellerine sağlık.
  • quote:

SLIC 2.1 Vista tarafından desteklenmez !! Yani bios mod yaptıktan sonra windows 7 yüklemezseniz vista lisansınızın olmadığı yönünde uyarı alırsınız.

Yani bu işlemi yaptıktan sonra lisanslı Vista yı kullanamayacakmıyız?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli56 -- 11 Ekim 2009; 12:51:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

quote:

SLIC 2.1 Vista tarafından desteklenmez !! Yani bios mod yaptıktan sonra windows 7 yüklemezseniz vista lisansınızın olmadığı yönünde uyarı alırsınız.

Win7 ye geçtikten sonra vistayı tamamen unutursun zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: dogii

quote:

Orijinalden alıntı: emekli56

quote:

Win7 ye geçtikten sonra vistayı tamamen unutursun zaten

işte o zor oluyor bende win7 yükledim ama benim gibi pc dısarıda kullanan biriyseniz vistaya arkanıza bakmadan geri dönüceksiniz arada 1 saatten fazla batarya ömrü var ;)

• bu batarya ile ilgili bence eksik bir bilgi var samsungun kendi battery programı ile 3.5 saat kullanıyorum laptopu (internet müzik vs) vistada da 3.5 saatti.
    bence tam olarak windows7 kurulumunu gerçekleştirmiyorsunuz.. (Driver,Software olarak)

Ayrıca windows 7 kuruluyken sitesinden 05LL firmware ini indiirp kurarsanız yine vista oem lisansınız geri gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burakpadir -- 11 Ekim 2009; 14:09:02 >
  • boş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zngdev67 -- 17 Ekim 2009; 17:35:38 >
  •  Aktivasyonlu Samsung Windows 7 Yükleme Talimatı

Herhangi bir 100mblık bölüm yok...
  • bu illegal bir paylaşımdır. Bunun 21 Ekimi, 22 Ekimi olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: erencaner

bu illegal bir paylaşımdır. Bunun 21 Ekimi, 22 Ekimi olmaz

21 Ekim ibaresi yabancı forumlarda geçen bir ibaredir o yüzden belirttim, Donanımhabere herhangi bir zarar gelmemesi için konu elbette hemen silinebilir...
  • quote:

Orijinalden alıntı: burakpadir

Aktivasyonlu Samsung Windows 7 Yükleme Talimatı

Herhangi bir 100mblık bölüm yok...

bende neden 100 mblik bölüm olabilir kurtulamıyorum ondan
    sistemi yavaşlattığını düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zngdev67 -- 10 Ocak 2010; 3:49:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.