Şimdi Ara

Aktivasyon ekranında kaldım, simkart desteklenmiyor diyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
5.411
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yardım edin lütfen kafayı yiycem http://forum.donanimhaber.com/m_48030289/tm.htm burda yazan herşeyi uygulayarak telefonumun sürümünü yükseltmek istedim ve sanırım telefonum bi ipad e dönüştü yapabilecegim bişey varmı telefonum abd den gelme simkilitliydi ve burda yazanları harfiyen uyguladım !

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Lütfen biri bişey söylesin
  • Ipade dönüşmedi. AT&T simkartı ile telefonu aktif etmek lazım. Ondan sonra ultrasn0w ile unlock yapar veya gevey ile ( daha önce nasıl kullanıyorsan) kullanırsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: myfranco

Ipade dönüşmedi. AT&T simkartı ile telefonu aktif etmek lazım. Ondan sonra ultrasn0w ile unlock yapar veya gevey ile ( daha önce nasıl kullanıyorsan) kullanırsın.

4.3.3 için Hacktivation yok mudur?
  • Bu dediginiz kartı nerden bulabilirim ??
  • http://www.youtube.com/watch?v=Uph6BE0BopI bu işlemi yapsam çözüm bulabilirmiyim ?
  • redsnow ile jailbreak yap aktivasyon ekranını geçer..
  • ATT kart ile aktivasyon yapman çok daha iyi olur hacktivation dan hacktivation yapılmış bir iphone nun pil ömrü normal kartla aktive edilmiş bir iphone a göre daha az gider. ATT orjinal sim kartı forumun ikinci el kısmında satan arkadaşlar mevcut fiyatta 20 tl civarı olması lazımdı
  • Teşekkürler bu att kartı bulmaya çalışıyım bulamassam diger dediginiz yöntemi yapıcaz mecbur
  • hasan kartı bulsanda jailbreak yapacaksin sonucda o nedenle direk jailbreak yap kurtul kartı aramaktan...

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

hasan kartı bulsanda jailbreak yapacaksin sonucda o nedenle direk jailbreak yap kurtul kartı aramaktan...

saygılar

Jailbreak yapmak arkdaşın tercihine kalmış . Ancak ; jb yaparken yanında hacktivation yapmak extra şarj götürür .. Bu açıdan jb yapılacaksa dahi orj kart ile aktive etmek her zman mantıklıdır.
  • Jailbreak kesin olarak yapıcam zaten de ilk olarak ne yapıyım karar verin kartmı arayım yoksa hacktivation yolunamı başvuruyum Bide bu hacktivation yoluyla yapsam şarj ne kadar düşer bn bir günde 2 kez şarja takıyordum teli bu oran 3 e çakarmı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan Paşa -- 4 Haziran 2011; 15:10:45 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hasoxxx

Jailbreak kesin olarak yapıcam zaten de ilk olarak ne yapıyım karar verin kartmı arayım yoksa hacktivation yolunamı başvuruyum Bide bu hacktivation yoluyla yapsam şarj ne kadar düşer bn bir günde 2 kez şarja takıyordum teli bu oran 3 e çakarmı

hocam çok aşırı bir fark olmaz mutlaka etkiler ama zaten günde 2 defa takıyormuşsun daha aşırısı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: teknofobi

quote:

Orijinalden alıntı: hasoxxx

Jailbreak kesin olarak yapıcam zaten de ilk olarak ne yapıyım karar verin kartmı arayım yoksa hacktivation yolunamı başvuruyum Bide bu hacktivation yoluyla yapsam şarj ne kadar düşer bn bir günde 2 kez şarja takıyordum teli bu oran 3 e çakarmı

hocam çok aşırı bir fark olmaz mutlaka etkiler ama zaten günde 2 defa takıyormuşsun daha aşırısı olmaz

hmm o zmn kartı aramayı burakıp şu işlemleri yapıyım bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı nasıl yapcagım konusunda bi yanlışlık yapmayım bugün akşama kadar şu telefonu eski haline getiriyim iphone'suz hayat çok sıkıcı

• Telefonu telefoncuya bıraktım ne zmn alacagım net degil bugün yada pazartesi alacagım.50 tl ücreti olur dedi. İphone u alırken verdigim 1000 liraya önemsememiştimde bu verecegim 50 lira evlat acısı gibi oturdu
  • haci nettin yau 50 lirayı hediye etmissin... yapardik netten sinawlar wardi donemedim sana...

neyse yapilsinda tek

saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: burcink

haci nettin yau 50 lirayı hediye etmissin... yapardik netten sinawlar wardi donemedim sana...

neyse yapilsinda tek

saygılar

valla abi ne biliyim heyecan yaptım işte daha telefonu bile alamadım pazartesiye kaldı bakalım inşallah yapmıştır ben daha çok bozmasından korkuyorum
    Daha önce sana konya iphone piyasasından bahsetmiştim sanırım daha iyi anlamışsındır şimdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hasan Paşa -- 4 Haziran 2011; 22:22:44 >
  • keşke ilk yazılanlardan sonra forumu araştırsaydin... redsnow ile 4.3.3 e jb nasil yapilir diye orda baslikdan yapabilirdin...

neyse vermissin artik...

saygılar
  • amerikadan alınma att ile aktivasyonu yapılmıs iphone 4 4.1 sürümlü telefonu hard reset yapsam tekrar aktivasyon gerekir mi. veya sürümünü yükseltiğimizde yine aktivasyon yapmak mı gerekecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali coşkun

amerikadan alınma att ile aktivasyonu yapılmıs iphone 4 4.1 sürümlü telefonu hard reset yapsam tekrar aktivasyon gerekir mi. veya sürümünü yükseltiğimizde yine aktivasyon yapmak mı gerekecek

Benim yaptıgım işlemde aynısıydı zaten sürüm yükselttim ve aktivasyon istedi...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.