Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (95. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.032
Cevap
82
Favori
366.486
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bu mesaj silindi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0EF48BDE1 -- 19 Temmuz 2020; 15:17:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-0EF48BDE1

bu mesaj silindi
    Miktar düşükse veriyor bende denedim 300 ve 333 gün veriyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu sabah denedim ilk aşamada 30 bine 299 gün verdi sonra tekrar 200 denedim ondada 299 gün verdi ben miktarla çok alakası olduğunu düşünmüyorum ..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • bir yıl içinde bozmadan bono devam ederse vade uzuyor mu aynı orandan arkadaşlar benim kalma sürem 300 küsür daha var 200 küsür gibi bişey yani toplam 600 gibi bir vade ediyor aynı orandan devam ediyor.

bu arada düşünceler için teşekkürler. herkesin kendi kararı tabiki ytd muhakkak ama farklı bakışlar da önemli.

bir başka forumda yapılan yorum şu mesela :)

nKolay yani Aktif Bank, Çalık grubuna ait bir banka. Batmaz, batmasına izin verilmez. Bu banka Rıza Sarraf'ın İran'a yapılan ambargolarını delmek için iktidarın emriyle hesap açtırdığı banka. Yani arkasında koskoca iktidar partisi var

ben de bu şekilde düşünüyorum açıkcası ama yine de güvenli tarafta kalmak için takibimi sürekli yapıyor ve beklemeden kalıyorum :)
  • 10.59 olmuş güncel oran

• Günlük [%9,00 = %9,53] ✓61 gün ve üzerinde [%10,00 =%10,59] şeklinde oldu ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 23 Mayıs 2020; 20:57:55 >
  • Bono stopaj oranı %15'e çıkarılmış. Düzenleme öncesi bono sahibi olanların durumu nasıl olacak acaba.

• espial kullanıcısına yanıt
    Bende cuma günü almıştım, mevcutlar değişmez diye düşünüyorum ama burası türkiye...
    Bono satan bankalar için kötü haber...

• espial kullanıcısına yanıt
    işe bak ya nerden ne kesiceklerini şaşırdılar. napsın insanlar parasını illa bankalrın berbat faiz oranlarına mı yatırsın olmadı borsa da batırsınlar mı istiyorlar...
  • Mevcut Bono lar değişmez kimsenin. Ben halen geçen seneden 25 ile döndürüyorum.

• Cuma günü alınan bonolar etkiler mi acaba zaten vergi avantajı var diye aldık .

• Yok arkadaş tadı tuzu kalmadı bu işin
    Hem faizler düştü hemde bono vergisi %10 dan %15 e çıktı
    Ayrıca altın ve dövize gelen yeni vergi sistemi

Doların çıkmasını istemem ama faizde bu derecede bi düşüş olunca enflasyon zaten uçmuş %40 %50 leree

Devletin Sistemi şu olucak sanırım insanların parasını nasıl alırız git gide eriyoruz enflasyon olmuş %40 pazara gidiyon her şey ateş parası sebze meyve 150-200 nerdeyse
    Markette 300 den aşağı yetmiyor haftalık

Market pazar haftalık :450*4 1800 aylık
    Elektrik,su, telefon, Internet:450 TL
    Kira :1000 TL

3250 bu kabaca hesap

Bunun yanında bir sürü kalem var yazacak
    Çocuğun okulundan tut kıyafeti ayakkabısı ev eşyası hastalığı
    Araba giderleri gezmesi tozması

Milletin anası ağladı be Allah yardımcımız olsun

Asgari ücret 2300 TL ne yapacak bu insanlar hiç mi vicdan yok bunlarda yıl sonu enflasyon %7 derler ama Pazar da markette elektrik te gelen zamlar %40-50 böyle sistem olmaz yeter artık ...

• valla kesinlikle haklısınız memlekette yaşayabiliyorsa bir insan büyük bir iş başarıyor demektir.
  • Vay arkadaş vergide arttı vade dönüşü donumuzuda almadan şu paranın başını bi bağlayabilseydim

• Aktifbank eft limitini nasıl arttırıyoruz acaba daha önce yapan oldu mu, perşembe gün bozdurup 11.65 den almak varmış, hiç anlamı kalmadı artık buranın da, çarşamba günü bonolar dolunca başka yere aktaracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cozali

Aktifbank eft limitini nasıl arttırıyoruz acaba daha önce yapan oldu mu, perşembe gün bozdurup 11.65 den almak varmış, hiç anlamı kalmadı artık buranın da, çarşamba günü bonolar dolunca başka yere aktaracağım.
    200k uygulamadan
    100k iletişim merkazini arayarak yapabilirsiniz.

• anladım en fazla o kadar oluyor herhalde, mecburen parça parça aktaracağım o zaman, 11.65 oranı 5 günle kaçırınca hiç cazibesi kalmadı artık.
  • Günlerdir konuşuldu çizildi düşeceği yapılan başvuru taleplerininde zaten işe yaramayacağı belliydi bende satıp aldım tekrar ..

• Aktif bence oranı yükseltmeli.en azından vergi avantajı kadar yükseltme yapmassa kaçış başlar

• Getiri oranlarındaki düşüşün ibretlik resmidir, ama şu an için daha iyi bir alternatif de yok mevduat için Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ekdellal -- 25 Mayıs 2020; 16:35:46 >
  • 
Sayfa: önceki 9394959697
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.