Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (94. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.032
Cevap
82
Favori
366.487
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Valla üstad çarşamba günü benimde bitiyor piyasa hiç tad vermiyor ama %11 oranda çok az zaten 1 ay öncesi ihtiyaç durumuna göre olaki bozarsak %10 veriyor bu durumdada çok az bence bakalım ne yapıcaz bu arada erken bozmaya gerek varmıki zaten para bayram sonrası boşa çıkıyor çarşamba günü alım yapabiliriz tekrar ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 19 Mayıs 2020; 16:52:7 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TUTANKHAMUN_

Valla üstad çarşamba günü benimde bitiyor piyasa hiç tad vermiyor ama %11 oranda çok az zaten 1 ay öncesi ihtiyaç durumuna göre olaki bozarsak %10 veriyor bu durumdada çok az bence bakalım ne yapıcaz bu arada erken bozmaya gerek varmıki zaten para bayram sonrası boşa çıkıyor çarşamba günü alım yapabiliriz tekrar ..
    22 sinde dusucek diye msj atmis .

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .montana. kullanıcısına yanıt
    Bak bundan haberdar değildim ben ..

• İletişim bolumunden 27 sine uzatilmasi icin talep formu doldurun arkadaşlar 5 gun daha uzatsinlar.

• Mail ve inst. Üzerinden bende yazdım bakalım durumu

• Arkadaşlar merhaba yardımcı olabilirseniz sevinirim.Şimdi aktifbanka 1000 TL gibi ufak miktarlar yatırınca 360 gün gibi uzun vade süreleri veriyor.Ama diyelimki 50 bin 100 bin gibi yüksek miktarlar yatırınca yine 360 gün mü vade veriyor yoksa daha mı kısa oluyor.Bu konuda bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Okan9455 -- 21 Mayıs 2020; 0:5:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

Arkadaşlar merhaba yardımcı olabilirseniz sevinirim.Şimdi aktifbanka 1000 TL gibi ufak miktarlar yatırınca 360 gün gibi uzun vade süreleri veriyor.Ama diyelimki 50 bin 100 bin gibi yüksek miktarlar yatırınca yine 360 gün mü vade veriyor yoksa daha mı kısa oluyor.Bu konuda bilgisi olan var mı ?
    bankanın elinde var olan ve vadesi değişen bonolardan herhangi birini satın alıyorsunuz ancak bakiye arttıkça vade sayısı da artıyor. 400 küsürdü bendekiler mesela
  • quote:

Orijinalden alıntı: Okan9455

Arkadaşlar merhaba yardımcı olabilirseniz sevinirim.Şimdi aktifbanka 1000 TL gibi ufak miktarlar yatırınca 360 gün gibi uzun vade süreleri veriyor.Ama diyelimki 50 bin 100 bin gibi yüksek miktarlar yatırınca yine 360 gün mü vade veriyor yoksa daha mı kısa oluyor.Bu konuda bilgisi olan var mı ?
    Bende iki adet küçük miktar var biri 17.3.2021 diğeri 20.04.2021 ama bir seferde 100k 200k gibi alınırsa okadar yüksek vade vermiyor.

Yalniz son kampanyasını 1 sene boyunca vereceğini söylüyor yani 365 gün ve üstünde
    vade vermeliki sözünü tutsun onu nasıl ayarliyacaklar bakalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi .montana. -- 21 Mayıs 2020; 2:34:42 >
  • Teşekkür ederim.Peki sizce tmsf garantisi olmaması sebebiyle büyük tutarlar yatırmak ne derece güvenli olur.O konuda biraz endişelerim var.Faizlerde gittikçe düşüyor bu nedenle 11.65 ten 1 yıl vadeli olarak yatırmak çok mantıklı olacak.
  • Aktifbank İletişim den cevap geldimi kimseye?

• yarınki düşüş ne kadar olacak bilen var mı?
  • Bende düşünüyorum **** bonoyu ama güven konusunda çekincelerim var. 22 mayıs son gün diyor. Karar verebilirsem yarın 100 bin ile girebilirim.
    Faizler çok düşük. Buda çok yüksek değil aslında ama 1 yıl boyunca değişmeyecek olması ve stopaj oranı ile cazip görünüyor. Keşke tmsf garantisi de olsa idi.

• .montana. kullanıcısına yanıt
    Bana geldi mail ama bişey çıkacağını sanmıyorum bu taleplerden ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 21 Mayıs 2020; 18:45:28 >
  • bono aslında her bankada var olan bişey. aktifbank sadece bonoyu mevduat gibi reklam ediyor serevis yapıyor. mevduat hesaplarında da 100 bın uzerıne yine tmsf garantisi yoktur. ama yine de aktifbankın tarafımca tek guvenılır tarafı merkezi iktidarla paralel olması. ben şahsen siyaseti izleyerek yol almaya çalışıyorum. çekincelerim de yok değil takipteyim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dnzcnkrdnz

bono aslında her bankada var olan bişey. aktifbank sadece bonoyu mevduat gibi reklam ediyor serevis yapıyor. mevduat hesaplarında da 100 bın uzerıne yine tmsf garantisi yoktur. ama yine de aktifbankın tarafımca tek guvenılır tarafı merkezi iktidarla paralel olması. ben şahsen siyaseti izleyerek yol almaya çalışıyorum. çekincelerim de yok değil takipteyim.
    100 binlik garanti 150 bin oldu. Bu arada dediğiniz gibi aktifbank bonoları garanti kapsamında değil. Düşünenlere küçük bir hatırlatma olsun.

• evet doğru mevduat genişledi haklısınız. ben bonodayım hala ama vadem de var getirisi iyi şuanda ancak çekincelerim yok değil. beklemede ve takipteyim. konuyla ilgili daha önce de sormuştum ama arkadaşlardan yorum gelmedi. konuyla ilgili siz ne düşünüyosunuz arkadaşlar ileriye yönelik ?
  • Yeni orandan 300 gün aldım.

• Güven sorunu hep var, hep acaba diyoruz ama yaklaşık 2 yıldır bende N kolay bono kullanıyorum, kurum her yıl kâr açıklıyor, ellerinde ki işler getirisi olan işler, devlet yönetimi ile araları iyi, bunlar alım için cesaret veriyor, mevduat faizleri iyice düştü dahada düşecek gibi, bugün 11.65 mevduat eşleniği piyasada baya iyi kalıyor ve son gün, bakıyorum 22 den 18 den bağladıklarımin tarihi yaklaşıyor, nerden nereye geldi oranlar, döviz ve altına geçsek fiyatlar yüksek, gerçi dahada yükselme durumu olabilir, en azından paranızın %25-30 miktarı bağlanabilir diye düşünüyorum yinede ytd herkes kendi aklı neye yatıyorsa oraya yatırım yapsın derim.

• %23lerden bono getirisi olanlar var valla o zamanda iyi cesaret edip paralarını yatırmışlar. beyaz eşyacı arkadaş aktifbanktan kredi veriyorlar. faizlerin o kadar yükseldiği dönemde kredi vermeyi durdurdular kaç kere. 1 seneye yakın bende kullandım mebla küçük olsada cesaret edemedim fazlasına çektim paramı. iyi kazançlar diliyorum herkese.

bu arada kurumun her sene kar açıklaması doğal. size verdiği %23 oran uçuk gözükebilir ama size %23 oran verdiği dönemde beyaz eşyacı arkadaş %40 oranlardan bankanın kötü sicilinden dolayı kapıdan sokmayacağı adamlara kredi veriyordu. tahsilat oranlarının baya kötü olduğuna eminim. ama bir şekilde paralarını alabiliyorlar demekki.
  • KGF vardı bir dönem bunun neticesinde kamu ve özel bankalar önüne gelene kredi vermişti, gerçi kamu bankaları hala kredi vermeye devam ediyor.

• 
Sayfa: önceki 9293949596
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.