Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (91. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.031
Cevap
82
Favori
366.424
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vadeliye yer yok anladığım kadarıyla bu piyasa düzeninde...
    peki dolar mı bono mu?
  • ben 2018 ağustos ayındaki o çılgın dolar artışında gaza gelip arkadaşımla beraber n kolay bonolarımı sattım dolar aldım. hatırlarsınız o günleri, 7'ye merdiven dayadı hah dedik kazanıyoruz tutalım biz daha da yükselir. 2 gün oldu olmadı, çakılmaya başladı. 2-3 bin lira kaybım oldu bir noktada.

paramı daha fazla riske atmak istemedim, "amaan dursun uzun süre sonra kara geçerim" diyecek durumda değildim o paraya ihtiyacım vardı

%28'deydi aktif bankın n kolayı, alabildiğim kadar bono aldım. hala itfası gelmedi. dolardan ettiğim zararı kapattı üzerine kara geçtim. ihtiyacım oldu ailem için yeri geldi para çektim içinden faiziyle aldım. kalan paramın faizi 2020 mayısa kadar sabit.

şimdi n kolay bononun faizi düşük gibi dursada alırım azcık para arttırsam alıyorum. herkesin faizi düşerken benimki aynen devam ediyor. zengin değilim 3 kuruşun hesabını yaparım illaki
    kaybetme riski alamam, o yuzden n kolay bono diyorum

• Devlet garantisi yok ama. Bunu biliyorsunuz sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel reklam olmuş ağzına yüreğine sağlık

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Şu an 25.15 bonom var 140 gün bitsin kesinlikle bonoda kalmam 3 yıldır aktifbanktaydım artık hiç bi manası kalmadı normal piyasayla aynı olduktan sonra niye ateşe atayım kendimi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 4 Ocak 2020; 11:45:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şeref60

Güzel reklam olmuş ağzına yüreğine sağlık
    Yarın dolar artsa neden bonodayım diye ağlarlar. İnsan işte aç gözlü.

Normal insanların parayla para kazanma ihtimali yok. En iyi ihtimal değerini koruyabilirsin.

Eldekileri eşit bir şekilde dağıtmak gerek, ötesi yalan dolan.
  • Son zamanlarda pttden **** hesabina para yatiran ceken varmi komisyon istiyor artik.

• .montana. kullanıcısına yanıt
    Ben yatırdım dün herhangi bi komisyon almadı o değilde yakında bunlar eft ücretide almaya kalkarlarsa hiç şaşırmam teğmen ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _TUTANKHAMUN_ -- 9 Ocak 2020; 12:37:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _TUTANKHAMUN_

Ben yatırdım dün herhangi bi komisyon almadı o değilde yakında bunlar eft ücretide almaya kalkarlarsa hiç şaşırmam teğmen ..
    7.5 lira istedi benden bende islemi iptal ettim kendi hesabıma para yatirmaya bile komisyon vericeksek .

• Haydaa bono 10.75 🤨

• _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    Hayırlı işler bol güneşler

• quote:

Orijinalden alıntı: _TUTANKHAMUN_

Haydaa bono 10.75 🤨
    Banka 10un altında veriyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nerden yeni güncellemeyi yaptım mobil uygulamada bir önceki daha sade ve kullanışlıydı şimdiki berbat olmuş arayüzler ..

• _TUTANKHAMUN_ kullanıcısına yanıt
    Wallahi bende beğenmedim
    Neyin nerde olduğu belli değil
    Grafik kalkmış, bence olmalı
    Olmamış bu işide becerememişler

• rezil bir mobil arayüz ulan arkadaş millet geliştirir bunlar hepten hiç etmişler
  • quote:

Orijinalden alıntı: glory34

Zarrab davasında sıkça kara parayla birlikte anılan bu banka her an yiyeceği uluslararası bir ceza ile ambargoya maruz kalabilir. Yüksek paralar yatıranlar aman dikkat!
    Ceza ambargo yiyince bu bankaya para yatiran bizleri nasil etkiliyor ki? Diyelim 300k tl yatirdim, banka biz battik cok ceza yedik deyip parama el mi koyuyor?

• Bono ile ilgilenmiyorum da ben amerika‘ya swift yapacagim 50 bin dolar kadar. Bunlar swift ücreti almiyornus ve de kurlari serbest piyasa ile ayniymis. Dogru mu? Bir de nasil hesap acilacak bu adamlarda?

• Şeref60 kullanıcısına yanıt
    23.75ten paramın yarısı bonoda duruyor 1 yıl kaldı , tüm faizlileri 22.50 18 13 10.75 hepsini altına çevirdim 23.75 i bozmayı önerir misiniz ?
  • YatırımcıAşçı Y kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle önermem .
    o getiri şuan hiç bir yerde yok.
    Bendede aynı orandan 100k bono var ve mayıs gibi vade sonu..
    Ve mayısta ne yapıcam diye kara kara düşünüyorum..
    Durum yatırımcı tarafında gerçekden vahim 😔

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.