Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (38. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.032
Cevap
82
Favori
366.451
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 110 bin tl için buna yakin hangi bankayi onerirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: philosopherx

%22 veren bankalar var günlüğe , aktifin bonosunun vergi avantajı da dezavantaja döndü , %26 ve üzeri anca kurtarır...
    Ben paramın büyük bir kısmını daha karlı bir yere almıştım , yarın kalan kısmı da transfer edicem...
    nereye tasşıdınız ve nasıl bir oranla ?
  • aktif vergi indiriminden olumsuz etkilendi.aktifin hükümetle arası iyi heran bonoyada bir indirim gelebilir.değilse aktifin bono oranını yükseltmesi şu aşamada zor görünüyor.
  • can33tokat C kullanıcısına yanıt
    İng e-turuncuya taşıdım

%20+2 veriyor , gelir vergisi %5 olunca n kolay bonoyla kafa kafaya getirisi.Devlet güvencesinde...

• İcbc 22.5 oran veriyor. Düşük stopaj ve devlet garantisi olması cabası. Elveda aktifbank

• İcbc 22.5 oran veriyor. Düşük stopaj ve devlet garantisi olması cabası. Elveda aktifbank

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin584

İcbc 22.5 oran veriyor. Düşük stopaj ve devlet garantisi olması cabası. Elveda aktifbank
    iyiymişş
  • ersin584 E kullanıcısına yanıt
    3.ayım icbc'de. herhangi bir sorun yaşamadım.Her vade sonunda faiz arttırdılar.

Tavsiye ederim.
  • günlük vade için kalınır...örnek 13 ünde faiz arttırma ihtimali var vadeyi bozamazsın..artırmayadabilir.. arttırada bilir...ona göre bono satıp çok rahat pozisyon alabilirsin?
  • İcbc %23 olmuş.
  • Aktifin faiz arttırması lazım pazartesiye kadar bekliyecem artmazsa çıkacam

• artacağı yok enparaya koydum ben

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi afacanlouiee -- 14 Eylül 2018; 12:9:1 >
  • %28 oldu, 30'a kadar gidecektir. Şu an stopaj indirimi sebebiyle %26,5'e denk geliyor yaklaşık olarak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gilgalad -- 14 Eylül 2018; 20:15:17 >
  • gilgalad G kullanıcısına yanıt
    Bu ne zaman oldu saat 5ten sonra mı

• Şuan 23 ve ben beşten önce bono aldım.

• pazartesıyı bekleyek
  • Sitede %28 görünüyor ama Bono alım/satım saati geçtikten sonra yaptılarsa mecburen Pazartesi den itibaren geçerli olacak, kasıtlı bu saatte yapılmış olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi m_runo -- 14 Eylül 2018; 20:42:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_runo

Sitede %28 görünüyor ama Bono alım/satım saati geçtikten sonra yaptılarsa mecburen Pazartesi den itibaren geçerli olacak, kasıtlı bu saatte yapılmış olabilir.
    evet ben takip ettim tam 5 e kadar bakmadım ama 4ten sonra baktığımdan eminim hala 23 dü işe yaramasın diye bilerek yapmışlardır pazartesi olsun diye
  • quote:

Orijinalden alıntı: m_runo

Sitede %28 görünüyor ama Bono alım/satım saati geçtikten sonra yaptılarsa mecburen Pazartesi den itibaren geçerli olacak, kasıtlı bu saatte yapılmış olabilir.
    Hem piyasayı koklamışlardır. Hem de dediğiniz gibi 3 günlük faiz maliyetini azaltmak istemişlerdir.
  • bugün bono aldım ama günlük değil miydi bono ? vadeye kalan gün sayısı ne oluyor

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.