Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (32. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3.031
Cevap
82
Favori
366.418
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • faiz yükseldiği zaman eldeki bonoyu satıp yeni bono mu almamız gerekiyor yoksa mevcut bonomuza zaten geçerli en yüksek faiz uygulanıyor mu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wa$abi kullanıcısına yanıt
    Satıp tekrar almak gerekiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ozzyken kullanıcısına yanıt
    Bende aynı şeyi düşünüp çıktım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: wa$abi

faiz yükseldiği zaman eldeki bonoyu satıp yeni bono mu almamız gerekiyor yoksa mevcut bonomuza zaten geçerli en yüksek faiz uygulanıyor mu
    FAİZ yükseldiği zaman eldeki bono zarar yazmaya başlar satıp çıkmak ancak çok iyi alternatif varsa faydalı olur
  • Bugün çıktım aktiften

• arkadaşlar bazı sorularım var
    1) mesela +1 puan faiz yükseldiğinde mevcut bonoyu satıp yeniden bono almak daha mantıklı değil mi? ki banka faiz yükseldiğinde bununla ilgili SMS olarak telefonumuza mesaj gönderiyor, bilgi veriyor
    2) aktifbank'ta bonomuza faiz günlük işliyor değil mi vadesinden önce bonoyu satsak da kazancımız hesaba ekleniyor
    3) aktifbankta bonoyu satana kadar mevcut faiz işliyor. diyelim ki seçimden sonra ekonomi düzeldi faizler düştü. ama biz yüksek faizden bono almıştık. bonoyu satana kadar yüksek faizden yararlanıyoruz. tersi olduğunda düşük faizli bonoyu satıp yeniden bono alabiliriz.

• wa$abi kullanıcısına yanıt
    * Faiz yükseldiğinde satıp almak daha yüksek kazanç , satmadığın taktirde eski orandan devam etmektedir.
    * Faiz günlük işliyor sattığın zaman o güne kadarki kazanmış olduğun faizi alırsın.
    * Oranlar düşmesi durumunda yüksekten aldığın bono oranı geçerli.
  • güncel faiz nedir acaba? Halkbank 75 bine 91 gün vade 15.75 dedi sizce iyi mi?
  • narsess kullanıcısına yanıt
    Aktif 18.5 veriyor vadeli mevduata göre {%15 vergi}

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Daha önce bir miktarını çekmiştim, tamamını çektim dün. Zamanında çok sinirimi bozdu müşteri hizmetleri işim olmaz umarım artık.
  • ****bono nasıl ? gunluk ?
    Yuhhh %18 den aşağı bağlamamak lazım, o size o oranı veren bankacının karakterini sorgulamak lazım

• quote:

Orijinalden alıntı: ersin07

Yuhhh %18 den aşağı bağlamamak lazım, o size o oranı veren bankacının karakterini sorgulamak lazım
    ing bank var tavsiyee edilir mi?
    Şubeye bile gitmeksizin enpara 92 güne 16.75 Cepteteb 17.00 veriyor.Para 100.000 üzeri ise 18.00 tebde oran
    Şubeden bunlar üzerinde bir faiz teklif edilmediği sürece buralarda değerlendirebilirsiniz hocam...

• 0.98 ile konut kredisi çekip 1.30 a satanlar gördüm. Yeni Türkiye

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D7247931

0.98 ile konut kredisi çekip 1.30 a satanlar gördüm. Yeni Türkiye
    millet uyanık:)
  • sizotipall kullanıcısına yanıt
    faizlerin yükselişi yüksek bir ihtimal devam edecek. o yüzden bence bankaya 92 gün bağlamak çok mantıklı değil. süre maksimum 32 günde tutulmalı
  • Burgan Bank çok iyi veriyor ama enpara e-turuncu gibi kuryeye vermiyolar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Aktifbank %19,59 oldu yönetici uyuyor galiba adam hala 16'da kaldı :)
  • Ben de sunu ekleyeyim oyleyse: %18.50'lik bono faizi, bir sefer alıp vade sonuna kadar bekleyen icin %19.59'luk mevduat faizine denke geliyor, dogrudur. Yalnız, her hafta elindeki bonoyu satıp tekrar alan icin mevduat karsılıgı %21.27'ye, hergun satıp tekrar alan icin ise %21.30'a denk geliyor.

İyi gunler.
  • 
Sayfa: önceki 3031323334
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.