Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.019
Cevap
82
Favori
365.303
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Parana göre bono satın alıyorsun istediğin zaman istediğin kadarını satıyorsun. Günlük kazandığın faiz her türlü senin olmuş oluyor. Bono alırken vadeli hesap açmış gibi 180gün vb. gün çıkıyor. Ama o vade günü formalite icabı gibi seni bağlamıyor.
    Hiç bir masraf da yok enpara gibi kullanılıyor. Bir sıkıntı yaşamadım. Tek dez avantajı devlet garantisi yok. Banka batarsa sende batarsın
  • mcknife M kullanıcısına yanıt
    Şubeden mi açtınız?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • duygusal4802 D kullanıcısına yanıt
    Yıllık değil aylık 2. Kredi faiz oranları aylık veriliyo mevduattaki gibi yıllık değil. Aylık %2 nin yıllık bileşiği ise yaklaşık %27 eder.

• Bono hesabına göre benim miktar için aylık 500 tl. fark ediyor az değil ama güvenilir mi o konuda emin değilim, devlet garantisi yok malum.
    Bir de internet üzerinden hesap açılıyor mu? yoksa yine şifre almak veya belge imzalamak için için şubeye mi gidiliyor onu anlayamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cozali -- 7 Kasım 2017; 11:52:55 >
  • İnternetten açılıyor hesap

• cem7110 kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum ve memnunum. 1 günlükte faizi bozdurup alabiliyorsun paranı. ing, enpara gibi çok farkı yok. Bu bankayı birikim işlerinde en parayıda günlük para akışında kullanıyorum.
  • isme bak.Burda görmesem dolandırıcı sanarım.

• Cevaplar için teşekkürler arkadaşlar

• Bu bankanın sahipleri faize karşı değil mi ? % 15 veriyorlar bir de faizi faizin adını da kolay bono ismini koymuşlar
  • Reza Zarrab Abd de ötmüş.

Twitterda Rezanın itirafları olduğuna dair iddialar. Halkbanktan sonra Aktifbank ikinci sırada

Reza Zarrab: Türkiye'de toplam 5 banka ile yoğun çalıştık.

- Halkbank

- Aktifbank

- Garanti

- Kuveyt Türk

- DenizBank

Naylon şirketler ve naylon fatura ile ihracat yapmış gibi gösterdik. Paralar valizlerle nakit olarak irana sokuldu.

Reza Zarrab: Sonra Aktifbank ile çalışmaya başladık. Bizim sistemi ve Aktifbank'ı ABD tespit etti. Panikleyince AB bakanı E.BAĞIŞ ile görüşerek devreye girmesini talep ettim. Ofisine gidiş nedenim Aktifbank olayını çözmesi içindir.

• quote:

Orijinalden alıntı: fearless_X

Bu bankanın sahipleri faize karşı değil mi ? % 15 veriyorlar bir de faizi faizin adını da kolay bono ismini koymuşlar

Milletin IQ yerde olunca böyle oluyor!!!

Yatırım paraları yatırın 😀

• Rezaya göre söylerseniz garanti bile güvensiz banka

• Vadeyi 90 gune dusurmusler keske al sat yapmasaydim

• quote:

Orijinalden alıntı: boran729

Vadeyi 90 gune dusurmusler keske al sat yapmasaydim

Vade önemli değil. Kafaya takmayın vadeyi.

• 8 aydır kullaniyorum sıkıntı yok sadece gösterge faizine göre düşük kaldı faizi

• Beyler bu N kolay karta üyelik bedeli alıyorlar mı?
    Bir de eğer bu bonoyu alırsak örneğin 5 ay vadeli,satmazsak bononun faizi düşse bile yine de aldığımız orandan faizi alıyoruz değil mi?
    Son soru 16.30'dan sonra eft ücreti ne kadar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moldova_lover

Beyler bu N kolay karta üyelik bedeli alıyorlar mı?
    Bir de eğer bu bonoyu alırsak örneğin 5 ay vadeli,satmazsak bononun faizi düşse bile yine de aldığımız orandan faizi alıyoruz değil mi?
    Son soru 16.30'dan sonra eft ücreti ne kadar?

Bonocu kimse yok mu?
  • Kart ücreti yok.5 ay alsaniz faiz düşse sizi etkilemez.17.00 dan sonra eft hic yapmadım.normalde ücretsiz.

Teşekkür ettim...
    Kardeş hesabı açıp bonoyu aldım ama sadece 02.2018 vadeli bonoyu alabiliyorum.Daha uzun vadeli olan 2 bono daha var ama alamıyoruz..Onları nasıl alıcaz?
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.