Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.031
Cevap
82
Favori
366.427
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: abilgen

Bu hesapkurdu güncel değil galiba. Cepteteb 32Günlük %14,25

Alıntıları Göster
    site gayet guncel siz 30 gunluk sordugunuzdan 30 gunluk linki attim soldan gunu degistirip 32 yapinca 14,25 oluyor.

https://www.hesapkurdu.com/mevduat-karsilastirma?iid=yp_zarrn3ww1

• quote:

Orijinalden alıntı: Y. K. G.

site gayet guncel siz 30 gunluk sordugunuzdan 30 gunluk linki attim soldan gunu degistirip 32 yapinca 14,25 oluyor.

https://www.hesapkurdu.com/mevduat-karsilastirma?iid=yp_zarrn3ww1

Alıntıları Göster
    Attığınız linkten gidip, bende 30günü, 32gün olarak değiştirip hesaplaya bastım, değişmemişti, o yüzden yazdım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dolar 1,5 ay içinde % 12 arttı mevduat fon hikaye. Bir de dolar günlük faiz % 3,5-4 le yatırınca oradan da getiri,

Ülkedeki riskleri de elimine edip kafa rahat uyuyorsun, fiziki döviz tutan faiz almaz onunda riskleri var çalınma v.s

Türk lirasını bu hallere getirenler utansın 3 tl yi geçmeyecek dolar nerelere geldi !!!!

Merkez bankası % 13.75 GLP faizle bankalara para verirken biz bedavaya bankaları fonluyoruz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: agtr

Öyle bir şey olmaz, daha önce dövizin bir ayda dörde katlandığını gördüm, gecelik %3000 faiz verdiler, yine de milletin dövizine el koymadılar. Bizim insanımız öyle kolay vermez parasını, bakmayın öyle sahte dolar yakanlara ;)

Arkadaş doları olan yandı demiş, valla bir haftada 4 aylık faiz getirisi kadar getirisi oldu ama keşke olmasaydı. Eğer bol keseden dağıtmaya devam ederlerse bugünleri de ararız

Alıntıları Göster
    Seçim öncesi döviz mevduatımı kiralık kasaya taşımayı düşünüyorum. Zaten 3-5 ay içinde belli olur herşey. Daha önce mevcut hükümet yoktu. Bu hükümet için şunu yapamaz diye bir öngörüde bulunamıyorum. En iyi ihtimalle kıbrıs rum yönetiminin yaptığı gibi döviz hesaplarına ilave vergi koyacaklarını düşünüyorum.

• herhangi bankadan eurobond fonuna gecin yada karma fon yapın yüzde 70 faiz yüzde 30 altın dolar fon vs döviz artıkça daha çok kazanır slırsınız sabit getiriden fazla kazanırsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mogolo -- 4 Mayıs 2018; 7:24:42 >
  • FAİZ ORANI : 12,00 BRÜT FAİZ : 21,38 VERGİ : 3,21 NET FAİZ : 18,17 bundan anladığınız nedir faiz 12 mi 18 mi VakıfBank dekontumdan alıntı

• Arkadaşlar ben birşey soracağım devlet tahvili aldığımızda bankalar sizden ücret kesiyor mu ayrıca ?
  • fearless_X kullanıcısına yanıt
    Dolara günlük faiz veren var mı hocam, bilmediğimden soruyorum

• faiz mi yesem ev mi alsam bilemedim. geçen yıl 110bine giden ev bu yıl 170bin olmuş. 100binlik evin kirası 700 tl aktifbank faizi 1100 tl. 400 tl fark 2 yılda 9600 tl yapıyor. konut 2 yılda 10binden fazla değerlenir gibi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ofsayt Bozan Stoper -- 4 Mayıs 2018; 9:30:21 >
  • agtr A kullanıcısına yanıt
    İNG ve TEB veriyor . Şekerbankta veriyor sanırım birçok bankada var artık
  • Aktif bank pasiflerini arıyor :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben bu kadar boktan banka görmedim, hesaptaki parayla bir türlü bono alamadılar, kimlik kayıp oldugundan ben de internet subesine giremiyorum. %2 için falan değmez bence. Zaten güven de vermiyor. Bir fırın ekmek yemeleri lazım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revenge® -- 4 Mayıs 2018; 16:35:49 >
  • Artık aktifin faizi 17 yapma zamanı geldi.Hazine bono-tahvil oranları bile 15,50'leri geçti.Aktif uyuma...
  • 1 senedir Aktif Bank Nkolay kampanyası kapsamında bono alıp satıyorum ve hiçbir sorunla karşılaşmadım. Bonoları vadeleri gelmeden o güne kadarki işlemiş olan faizleriyle beraber tam veya kısmi olarak bozdurup ani durumlarda sıcak para ihtiyacımı da karşılıyorum. Çalık grubuna siyasi görüşü itibarıyla pek güvenmesem ve sempati duymasam da gerçekçi olarak yaklaşırsak siyasi olarak ciddi anlamda destek gören böylesi büyük bir şirketler grubuna dahil olan bir bankanın iflas etme ihtimali şu anki şartlar itibarıyla imkansız (Passolig sistemi de banka için bir teminat oluşturuyor.) Ayrıca Nkolay Bono'da döviz yatırımındaki gibi düşme riski yok. Garanti bir yöntem. Döviz artma eğiliminde olsa da çok değişken ve riskli, yorumlanması zor, parametre sayısı çok fazla. Merkez Bankası da artık sahaya indi ve aktif tedbirler almaya başladı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kriz ortamında tepetaklak gidecek bankalar arasında aktifbankı birinci olarak görüyorum. zaten faizininde çok bir esprisi kalmadı. çoğu banka 15.25 e kadar çıkardı faiz oranlarını. merkez bankasının faizine göre dahada artacağını tahmin etmek zor değil.

az bir şey param vardı bonoda. başka bir bankaya atıp ordan altın satın aldım
  • Şuanda sitede %16.94 olmuş gözükmekte
  • hükümete yakın banka

eğer muharrem ince seçilirse batması muhtemel
  • Mesaj geldi oran 16 olmuş mevduattaki karşılığı 16,94 olmuş

• Pazartesi satip yeniden aliriz artik.

• Oran cepteteb marifette 16.5 olmuş arada az fark var devlet garantisini göz önüne alıp teb e geçmek mantıklı ama teb de 3ay kısıtı var

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.