Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (27. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
3.031
Cevap
82
Favori
366.354
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: funky soul

quote:

Orijinalden alıntı: zaferagkaya

Böbürlenme padişahım...Senden büyük Allah var demişler relax sap döner keser döner Cem Uzan battıysa bu dünya bunlara kalmaz 😁

o mantıkla davranırsan hiç bir şeye bulaşmayalım o zaman.titaniğe de batmaz dediler battı.SSCB e bişey olmaz dediler dağıldı vs vs..bunun sonu yok.Ben finasmanım arkadaşlar.Banka gerçekten güçlü.Yatırım yapmak isteyen yapsın..

Bu şekilde insanlari yonlendirmeyin lutfen. Sonuçta diger bankalarda 100 bin tl ye kadar devlet garantisi var. Bu bankada yok. Yatiran riskini bilerek yatirsin. Birsey olursa vicdaniniz rahat edebilecek mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bugün paranın faizi doldu aslında buraya bir miktarını aktarayım diyordum ama güvenemiyor işte insan ne de olsa güvencesi olmayan bir bankacılık sistemi ayda 100-200 tl. fark için riske giremedim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

quote:

Böbürlenme padişahım...Senden büyük Allah var demişler relax sap döner keser döner Cem Uzan battıysa bu dünya bunlara kalmaz &#128513;

o mantıkla davranırsan hiç bir şeye bulaşmayalım o zaman.titaniğe de batmaz dediler battı.SSCB e bişey olmaz dediler dağıldı vs vs..bunun sonu yok.Ben finasmanım arkadaşlar.Banka gerçekten güçlü.Yatırım yapmak isteyen yapsın..

Bu şekilde insanlari yonlendirmeyin lutfen. Sonuçta diger bankalarda 100 bin tl ye kadar devlet garantisi var. Bu bankada yok. Yatiran riskini bilerek yatirsin. Birsey olursa vicdaniniz rahat edebilecek mi?

Ne vicdanı kardeşim asıl sen insanları böyle olumsuz yönlendirerek kazanacağı mevduattan yoksun ediyorsun. Türkiye de bankacılık kadar karlı bir sektör var mı? Aktif bankın bilançosunu biliyor musun ? Ya peki Türkiye'nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası oldğunu biliyor musun ? Bence hiç bir şeyden haberin yok. Hadi az ötede oyna ..

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ali222

quote:

quote:

Böbürlenme padişahım...Senden büyük Allah var demişler relax sap döner keser döner Cem Uzan battıysa bu dünya bunlara kalmaz &#128513;

Ne vicdanı kardeşim asıl sen insanları böyle olumsuz yönlendirerek kazanacağı mevduattan yoksun ediyorsun. Türkiye de bankacılık kadar karlı bir sektör var mı? Aktif bankın bilançosunu biliyor musun ? Ya peki Türkiye'nin en büyük özel sermayeli yatırım bankası oldğunu biliyor musun ? Bence hiç bir şeyden haberin yok. Hadi az ötede oyna ..

Oncelikle saygili olun. Kimseye karşı burada az otede oyna tarzi cumleler kuramazsiniz. Bankanin mevduat toplama yetkisi var mi? Yok. Ozel sektör bonosu sattigi icin 100 bin tl ye kadar olan devlet garantisi var mi? Yok. Brn kimseyi yonlendirmiyorum. Alacak olanlar bunlari bilip de alsın diyorum. (Bilançosu, karlılığı konumuz disi)

• Korkmasam yatırsam ama devlet güvencesi olmadan zor

• Çalık Holding bilmeyen varsa hükümetle baya içli dişli o yüzden guvenebilirsiniz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • birkaç aya atacağım tüm birikimimi. birkaç yüz tane koyunu dolandıran çiftlikbank bile kaç gündür gündemde. banka milletin anaparasını batırıp gidemez bence ülkede isyan çıkar. %1 fark falan olsa neysede çok büyük fark var en iyi faizin bile %3 fazlasını veriyorlar.
  • Bank asya ile hükümetin arası da iyiydi bence siyaset bu belli olmaz şuanda sorun yok ama kimse geleceği göremez

• yasimboo Y kullanıcısına yanıt
    hocam hükümetin cemaatle arası bozulduktan sonra dikkat ettiyseniz bank asya aktif olarak uzun bir süre hizmet vermeye devam etti. Banka aniden paraları çalıp kaçacak değil ya küçük bir şirketten bahsetmiyoruz burada koskoca Çalık Holding.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Camino Del Rio -- 7 Nisan 2018; 0:28:55 >
  • Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    Aktif Bank’a siz 16’dan borç veriyorsunuz eğer aktifbank ödeyemezse yapacağınız birşey yok diğer bankalarda var

Dünya’nın en büyğk bankaları 1 puan aşağıda verirken bence değmez ama sonuçta herkesin kendi tasarrufu

• quote:

Orijinalden alıntı: yasimboo

Aktif Bank’a siz 16’dan borç veriyorsunuz eğer aktifbank ödeyemezse yapacağınız birşey yok diğer bankalarda var

Dünya’nın en büyğk bankaları 1 puan aşağıda verirken bence değmez ama sonuçta herkesin kendi tasarrufu
    Haklısınız hocam zaten yazıyoruz TMSF güvencesi bu bankada yok. Tamamiyle size kalmış ING e-Turuncu %14 veriyor mesela onu da kullanıyorum aktif bankıda az az deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dj.trust.06

çok da yakın dememek lazım, yarın bir gün ne halt yiyeceği belli değil bunlarında. bkz.FETÖ.
    Birde zamanında yüksek faiz verip piyasayı sallayan ve sonrasında offshore yapıp arkasına bile bakmadan kaçıp giden hükümet yalakası imar bankası olayını unutmayın derim. Benden uyarması.
    Ne fetosu hocam aktifbank>calik holding >finans sorumlusu>berat albayrak sizcede ihalesiz pasoligi nasil indirdiler?

• Kolpaçino Özgür kullanıcısına yanıt
    Berat Albayrak’ın mezun olduğu Fatih Koleji şuan kapalıyken eski çalıştığı kurum neden kapanmasın

Bence Geleceği bilemeyiz gerçek olan tek şey bankalarda mevduata 100bin tl güvence var bonolarda yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Camino Del Rio

Haklısınız hocam zaten yazıyoruz TMSF güvencesi bu bankada yok. Tamamiyle size kalmış ING e-Turuncu %14 veriyor mesela onu da kullanıyorum aktif bankıda az az deneyeceğim.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz gibi 14 ve civarı veren bankalar var aktifbankda 15,15 veriyor aslında ama mevduattan %15 stopaj alınırken bonodan %10 alınıyor vergi avantajıyla aynı faiz için mevduatta %16,04 gerekiyor. Verilen oran farkı diğer bankalardan çok farklı olmadığı için bir sıkıntı olup bankanın batacağını filan düşünmüyorum gidip çok yüksek oran verse uzak durmak gerekir bence Ama tmsf güvencesi olmadığınıda unutmamak lazım

• Camino Del Rio kullanıcısına yanıt
    sorun hükümete ne kadar güvenilebileceğinde. çok büyük problemler yetmiyormuş gibi epeydir kendi ayağına da kurşun sıkıyor. bankaya değil hükümete güvenecekseniz belki de banka daha sağlamdır
  • bende 6 bin lira atarak küçük bir deneme yaptım.gayet pratik görünüyor.16 oranda hiç gena değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Camino Del Rio

Çalık Holding bilmeyen varsa hükümetle baya içli dişli o yüzden guvenebilirsiniz
    Ben de tam bu yüzden güvenemiyorum...
  • Arkadaşlar bana aktiften sonra en yüksek veren yer lazım, vadeli olarak. Bilgi verebilecek arkadaş var mı?
  • Siyasi olaylardan dolayi tekrar enparaya donus yaptım ne olur ne olmaz

• bu donemde dolar ve euro veya sterlin dışında tlde kalmak mantıksız... bir aylık karınızı bir saatte alabiyorsunuz.. hatta bugun akıllı olan muhtemelen 3 aylık karını 1 saatte aldı....

umarım dolar euro ile ilgili bir düzenlemeye gidilmez... yüzde 25 tldeyim 2 haftadır bekliyorum tamamen geçmek için sürekli yükselişte...
  • 
Sayfa: önceki 2526272829
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.