Şimdi Ara

Aktifbank Nkolay Bono faiz oranı %18,50 (24. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.031
Cevap
82
Favori
366.432
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gizmoz

quote:

Orijinalden alıntı: narsess

halkbank 13.5 verdi bu banka daha cazıp gibi

vakıfta 14, halden anlayan..

aktifbanka gecek o zaman:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: duygusal4802

Arttirilmiyor maalesef günlük 100 bin.

Gunluk 100 degil de 50 diye biliyorum. Eft hatta havale bile netten 50 binle sinirli galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın dibisin kardeşim al benden de o kadar. Başka söze gerek yok.

• Bunların ki faiz değil yalnız, bonodur. Bonoda her zaman risk vardır ve devlet güvence vermemektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 4 Şubat 2018; 23:37:21 >
  • bonoda devlet güvencesi yokmuş gerçekten. Yani banka batarsa 100 bin TL altı üstü fark etmiyor paralar uçuyor değil mi?
    benim merak ettiğim buranın 100 bin TL üstü değil de 100 bin TL den az para yatıran kaç müşterisi var acaba??

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wa$abi kullanıcısına yanıt
    Mevduatta anaparanız tamamen güvence altındadır paranız ortak bir havuza konur ve dolaşıma sokulur kredi verilir vs, kime verildiği sizi bağlamaz, faiz zamanında tıkır tıkır işler

Bonoda ise anaparanız bono karşılığında ve belli bir faiz oranıyla geri ödeme sözü ile şirketlere borç olarak verilir. Bonoda paranızın borç olarak verildiği şirket eğer geri ödeme yapmazsa, banka yasal süreç başlatır ve tahsil etmeye çalışır. Paranızı kaybetme riski oluşur. Şirket iflas verirse, batarsa kayyum atanırsa, elinizde bonolarla kalakalırsınız vs. Tabi ki bunlar çok küçük riskler, ama sonuçta risk risktir. Aldığınız riskin mükafatı da stopaj vergisinin azalması haliyle mevduata göre daha yüksek faiz geliri sağlamanızdır

Yanlışım varsa daha bilgili arkadaşlar düzeltirse sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi simerazzı -- 5 Şubat 2018; 5:18:22 >
  • Bankanın CEO'su "Reza olayı ile herhangi bir bağlantımız yok." demiş.
  • faiz oranı %15 görünüyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • wa$abi kullanıcısına yanıt
    Faiz oranı 15,15 zaten ama alınan vergi daha az olduğu için aynı faizi alabilmek için mevduatta 16,04 faiz oranı gerekiyor.

Aktifbankın sitesinde şöyle yazıyor

N Kolay Bono’nun stopaj oranı/gelir vergisi %10’dur. Mevduat yatırımında bu oran ilk altı ay %15, ikinci altı ay için ise %12’dir.

• denizbanK => 14,25 RİSKE GEREK YOK.
  • quote:

Orijinalden alıntı: eediz

denizbanK => 14,25 RİSKE GEREK YOK.

Günlük değil sanırım o. Bİze günlük lazım.
  • Günlük al sat yapıyorum ben.ister aylik ister günluk

• EFT nasıl yapıyoruz arkadaşlar, bono takip bölümüne girebilyorum ama EFT yapmak istediğimde o bölümde herhangi bir işlem yaptirtmiyor bana. Telefonla arayıp söyledim biz buradan yapalım dediler, bilenler yardımcı olabilirmi?

• bahadırgs B kullanıcısına yanıt
    aktifbank bize ulaşın kısma şikayetinizi yazın ben bono dahi alamıyordum kapalı idi sizin dediğiniz gibi direk müşteri hizmetlerini arayınca pek bir sonuca ulaşılmıyor bu cumartesi şikayetimi siteden gönderdim bugün müşteri hizmetleri açıldığını söyledi girdiğime tüm sorun düzelmişti.
  • bahadırgs B kullanıcısına yanıt
    Bonodaki parayu bozman gerekiyor. Vadesiz hesapta para olmalı eft için

• ock95 kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetlerinde beni oyalayabilecekleri birşey kalmadığı için bilgili birine aktardılar ve sorunum çözüldü; kart gelmediği için kartla birlikte sözleşme imzalayınca para gönderebilecekmişim, şu an sadece gelen eft kısmında para gönderdiğim hesaplara eft yapabiliyormuşum.
  • eediz kullanıcısına yanıt
    Aylık için mi bu oran?birde hangi miktara bu oran veriliyor?
  • 1000 lira yatırsam 32. sonunda bu para ne kadar olur ?
  • fizikfelsefesi F kullanıcısına yanıt
    1011,95 lira olur
  • %16 harika

• 
Sayfa: önceki 2223242526
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.