Şimdi Ara

AKTİF SUBWOOFERLAR (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.849
Cevap
60
Favori
224.029
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teknika

quote:

Orijinalden alıntı: ersin.clk

Bir fikir geldi aklıma
    Bir topic açalım , sataşma üzerine , bu şekilde başka topic ler kirlenmemiş olur

Tutmaz!

Malzeme şart diyorsunuz yani

• quote:

Orijinalden alıntı: bwhiteshark

Ben büyük ihtimalle aşağıdakini alacağım gibi.

http://hometheaterreview.com/rel-acoustics-t1-subwoofer-reviewed/?page=2

Bende sub arayisindayim. Definitive supercube i, ii ve iii yerine sc200,4000 ve 6000 modelleri cikmis. Su an sc6000 ini inceliyorum.

http://www.definitivetech.com/Products/products.aspx?path=Subwoofers&productid=SuperCube%206000

• quote:

Hangisi? Ben hiç birini hatırlamıyorum da.

sony avr, onkyo avr peşinden guclu denon avr. hatta @Nuriye gostermiştim denon avr yi... misal bence. ve iyiye doğru gitti. ardından daha iyisi çok kanallı power geldi. kendisine guveniyorum inş. hepimize guvendiğim gibi.

• quote:

quote:

quote:

Bir fikir geldi aklıma
    Bir topic açalım , sataşma üzerine , bu şekilde başka topic ler kirlenmemiş olur

Tutmaz!

Aynen. Arada bir senin gibiler çıkmazsa olmaz ki.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bir fikir geldi aklıma

Tutmaz!

Aynen. Arada bir senin gibiler çıkmazsa olmaz ki.

Yani ,Benim gibiler derken ?

• Malzeme şart derken?
  • quote:

Malzeme şart derken?

Dediğim doğru çıktı , sonucu çıkıyor , sataşma şart
  • quote:

quote:

Malzeme şart derken?

Dediğim doğru çıktı , sonucu çıkıyor , sataşma şart

Dinletiye gelecek misin? Bu sefer bayağı bir kalabalık olalım.
  • Malzeme lazım.
  • Kırıcı olmamak şartı ile takılmak güzel şey , ama olayın boyutu farklı yerlere gelince olayın boyutu değişiyor, o zaman insanların aklına farklı şeyler geliyor.....
    Anlatmak istediğim nokta buydu , uzun zamandır , iyi bir okuyucuyum, silinen mesajlar , sayfalar dolusu , gerek yok sataşmaya

Dinletiye , gelmek isterim kısmet olursa... Bu aralar işler yoğun Benimde sub. arayışım var , bütçeme uygun iyi bir sub. bulursam noktayı koymak istiyorum....
  • quote:

Kırıcı olmamak şartı ile takılmak güzel şey , ama olayın boyutu farklı yerlere gelince olayın boyutu değişiyor, o zaman insanların aklına farklı şeyler geliyor.....
    Anlatmak istediğim nokta buydu , uzun zamandır , iyi bir okuyucuyum, silinen mesajlar , sayfalar dolusu , gerek yok sataşmaya

Dinletiye , gelmek isterim kısmet olursa... Bu aralar işler yoğun Benimde sub. arayışım var , bütçeme uygun iyi bir sub. bulursam noktayı koymak istiyorum....

Doğru söylüyorsun.

Dinletiye de memnuniyetle memnuniyetle beklerim. Sohbet muhabbet de güzel oluyor. Çok zevkli geçiyor.

• Pazar gunü de çalışıyor musun Ersin sen?
  • Refik bak senin için bir hafta sonrasına aldık dinletiyi. Ona göre. Hep beraberiz haftaya.
  • c.tesi calisiyorum , pazar olursa gelme ihtimalim yuksek , kesinmi tarih?
  • Ustaları bilirsin Teknika. Yarım ısı severler :) Lafımız meclisten dışarı :p
    Bu pazar çalışacaklar. Hanın tüm dış çerçeveler değişecek ve kenarları sivanacak.
    Haftaici calisamiyorlar.
    İnşallah haftaya pazara is bırakmazlar.
    Gerçi geç saatte olursa , o dakika bir aksilik de çıkmazsa gelirim.
  • Aslında Cumartesi daha iyi olur ama olmazsa Pazar günü yaparız dinletiyi. Herkesi bekliyorum. Dinleti de Stereo ve Sinema karışık olacak. Faydalı olur düşüncesiyle, direkt Frekans göndererek test yapma düşüncem de var. Mesela 30 Hz ve altı. Dalga boyu davası var ya.

• hidefmanin subı yetişecek mi haftaya?
  • Ben öncelikle amfiyi bekliyorum sanırım Aralık 15'den sonra burada olacak.
    Biraz daha bekleyeceğiz sanrıım
  • quote:

Aslında Cumartesi daha iyi olur ama olmazsa Pazar günü yaparız dinletiyi. Herkesi bekliyorum. Dinleti de Stereo ve Sinema karışık olacak. Faydalı olur düşüncesiyle, direkt Frekans göndererek test yapma düşüncem de var. Mesela 30 Hz ve altı. Dalga boyu davası var ya.

bende gelmek isterim ama bu pazar ve onumuzdeki iki h.sonu iş seyahati yokum. bir sonrakine artık..
  • Ali abi , paradigm dsp 3400 de getirirmi acaba
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.