Şimdi Ara

AKTİF SUBWOOFERLAR (182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.849
Cevap
60
Favori
223.920
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eğer oda da kullanım şeklinizi ve deneye yanıla eşya yerleşimi yapıp ölçüm aldığınızda sanki bütün bu ekipmanlar ve bu oda değilde sanki başka bir alanda bu ölçümler yapıldı diye şaşıracaksınız. Frekans cevabı değişecek ve optimum ayarı bulacaksınız. Akustik, yerleşim işin nasılda en önemli boyutu olduğunu anlayacaksınız. Birde çok şanslısınız üst seviye iyi bir sw almadan mutfak kısmında bu bilgileri iyice öğrenmeniz neyi almalıyım kısmına ışık tutacaktır. Oda ve akustik her zaman birinci derstir cihazlardan önce.

Kolay gelsin şimdiden
  • 500-600tl civarı ikinci el hangi subwooferı önerisiniz? Sistemim dalı ikon2 mk2, smsl sa3 amfi, m2tech hiface dac. Her tür müzik dinleyen artı film ile karışık kullanan biriyim. Odam küçük 15m2 civarı. Bu fiyata 20hz ve daha altına inebilen sub bulabilir miyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • odesy kullanıcısına yanıt
    28hz ye inebiliyor biraz yüksek değil mi? Sony sa wm500 bulmuştum 550tl ye 20hz yazıyor ama işin üstadı forum üyeleri 20 ye inemeyeceğini söylüyor ve tavsiye etmediler

• quote:

Orijinalden alıntı: Odysseus348

28hz ye inebiliyor biraz yüksek değil mi? Sony sa wm500 bulmuştum 550tl ye 20hz yazıyor ama işin üstadı forum üyeleri 20 ye inemeyeceğini söylüyor ve tavsiye etmediler

Mevzu öyle değil ki üstat

İsterse 10 hz e insin db 70 80 sizlik bir durum kalmıyor ki

20 hz e 115 db de insin o zaman 20 hz diyelim

Bu bahsettiğimiz Sony ler 40 hz bile veremez o. Db de

• Odysseus348 O kullanıcısına yanıt
    sa wm500 ilk sw ımdı.Sıfır almış ve heyecanla eve getirmiştim.

''Nasıldı'' diye sorarsanız?
    İlk yıl zevk alıyordum (aldığımı sanıyordum)
    Sony markasından soğumama sebep olmuş ürünlerden birisi ve sattığımda arkasından üzülmediğim hatta sevindiğim tek ürünümdü diyebilirim.
  • firstdejavu kullanıcısına yanıt
    ya ben yazarken anlatamıyorum ya burada yorum yazanlar anlayamıyorlar ha buradada yorumlar var açın okuyun

https://www.amazon.com/Sony-SACS9-10-Inch-Active-Subwoofer/dp/B00O8YLIY6

bende Sony cs9 aldım fiyat 750 lira bu fiyatta sıfır olarak varsa daha iyi bir subwoofer yazın burayada onu alalım bu subwoofer fiyat performans olarak iyi bizde biliyoruz 5000 10000 verip subwoofer almayı ama para yok para
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesy

ya ben yazarken anlatamıyorum ya burada yorum yazanlar anlayamıyorlar ha buradada yorumlar var açın okuyun

https://www.amazon.com/Sony-SACS9-10-Inch-Active-Subwoofer/dp/B00O8YLIY6

bende Sony cs9 aldım fiyat 750 lira bu fiyatta sıfır olarak varsa daha iyi bir subwoofer yazın burayada onu alalım bu subwoofer fiyat performans olarak iyi bizde biliyoruz 5000 10000 verip subwoofer almayı ama para yok para

Üstat yazılan lari neden kendi üstünüze alıyorsunuz k

Butceniz ölçüsünde almışsınız bitmiş güle güle kullanın

Burda yazılanlar bu cihazların ismine yakışan isi yapmadığı hepsi bu yazıyorlar yalandan 16 hz 20 hz söylediğimiz sadece bu 50 hz bile zor mevzu İnsanlara yalan söylemeleri

Tercih sebebi fiyatları bunu da herkes zaten biliyor

Buraya yazdığınızı anlamıyorlar veya yazdığınızı anlatamıyorsunuz.
    Her ikisinin de olmuş olduğunu varsaymış olsak bile size yardım amaçlı yapılan yoruma bu şekilde agresif cevap vermemeliydiniz.
    Bilmiyorum belki benim karakterimden olsa gerek en azından ben o şekilde davranmazdım.

Gelelim yazılan yorumlara:
    İyi ki yorumlara dayalı olarak ürün alıp satmıyorum.
    Kendi kulağım,kendi fikrim ve en önemlisi de kendi zevkim var.Ben beğenmedikten sonra bütün forumlar ürünün iyi olduğunu yazsa ne yazar.
    Sonuçta alıp kullanacak ve üründen zevk almaya çalışacak olan benim.Başkası değil hele hele yabancı yorumlarda ki hobidaşlar hiç değil.

Bu arada yabancı forumda f/p ürünü olduğu söylenen elektronikte oranın f/p ürünüdür bulunduğumuz ülkenin değil.Bunu aklınızdan çıkarmayın derim.

Ama ''Ben giderim onu alırım,benim bütçeme o ürün uygun'' derseniz ise buyurun alın güle güle kullanın.

Saygılarımla...
  • Ben o ürünler yaramaz boş yere para vermeyin diyenlerdenim spec'ler aldatır işi bilmiyorsanız. Çok iyi markalarda anca bir itibar gösterebiliyorsunuz. Sony kötü anlamında demiyorum işi sw değil çünkü.. Ney ile eşleşecek cihaz nasıl bir odada kullanılacak akustik yapı nasıl eşya vs. Bunlara minimum seviyede bakılıyor buralar aşılsa zaten doğru cihazı almak için pek birşey kalmıyor. Dikkat ediyor muyuz bunlara? Öneri kolay iş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: firstdejavu

Her ikisinin de olmuş olduğunu varsaymış olsak bile size yardım amaçlı yapılan yoruma bu şekilde agresif cevap vermemeliydiniz.
    Bilmiyorum belki benim karakterimden olsa gerek en azından ben o şekilde davranmazdım.

Kendi kulağım,kendi fikrim ve en önemlisi de kendi zevkim var.Ben beğenmedikten sonra bütün forumlar ürünün iyi olduğunu yazsa ne yazar.
    Sonuçta alıp kullanacak ve üründen zevk almaya çalışacak olan benim.Başkası değil hele hele yabancı yorumlarda ki hobidaşlar hiç değil.

Bu arada yabancı forumda f/p ürünü olduğu söylenen elektronikte oranın f/p ürünüdür bulunduğumuz ülkenin değil.Bunu aklınızdan çıkarmayın derim.

Ama ''Ben giderim onu alırım,benim bütçeme o ürün uygun'' derseniz ise buyurun alın güle güle kullanın.

Saygılarımla...

benim isyanım şuna millet subwoofer tavsiyesi istiyor bu işe yeni başlayanlar bütçesi fazla olmayan insanlarda var herkesin durumu on numara değilki ben sony cs9 ilk çıktığı zamanlarda aldım yurtdışı yorumlara bakarak aldım çünkü türkiyede kullanıp yorum yapan yoktu birkaç arkadasada aldırdım forumdan çokta memnunlar arayıp teşekkür ettiler ben diyorumki ben sony cs9 kullanıyorum tavsiye ediyorum fiyat performans olarak daha iyisi yok diyorum bir kişide su var diyemiyor sıfır olarak bu fiyatta subwoofer tavsiyesi isteyenlerede kimsenin yardımcı olduğu yok sony cs 9 mu kimse beğenmiyor çıkıpta biride başka öneremiyor sadece maksat karalamak 4000 5000 lirayada subwoofer var kaç kişide var forumda bu kadar pahalı sub bende diyorumki adamlar 750 liraya subwoofer veriyor bu fiyatada daha iyisi yok bütçenizde yeterli değilse alın kullanın heptende yerin dibine sokmaya gerek yokki birde çogu yorum yapanlar alıp kullanmamış bi al bakalım kullan ona göre yorum yap almışım kullanıyorum forumdaki alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum fiyat performans diyorum parası olan zaten 5000 10.000 lira iyisini alır o ayrı ben yardımcı olmaya çalışıyorum sub alacaklara biride çıkıp demiyor evet fiyatına göre güzel sub iş yapar bende diyorum varsa 750 ye sıfır daha iyisi gelip yazsınlar o zaman karalamakla olmuyor bu işler
  • quote:

Orijinalden alıntı: odesy

quote:

Orijinalden alıntı: firstdejavu

Saygılarımla...

benim isyanım şuna millet subwoofer tavsiyesi istiyor bu işe yeni başlayanlar bütçesi fazla olmayan insanlarda var herkesin durumu on numara değilki ben sony cs9 ilk çıktığı zamanlarda aldım yurtdışı yorumlara bakarak aldım çünkü türkiyede kullanıp yorum yapan yoktu birkaç arkadasada aldırdım forumdan çokta memnunlar arayıp teşekkür ettiler ben diyorumki ben sony cs9 kullanıyorum tavsiye ediyorum fiyat performans olarak daha iyisi yok diyorum bir kişide su var diyemiyor sıfır olarak bu fiyatta subwoofer tavsiyesi isteyenlerede kimsenin yardımcı olduğu yok sony cs 9 mu kimse beğenmiyor çıkıpta biride başka öneremiyor sadece maksat karalamak 4000 5000 lirayada subwoofer var kaç kişide var forumda bu kadar pahalı sub bende diyorumki adamlar 750 liraya subwoofer veriyor bu fiyatada daha iyisi yok bütçenizde yeterli değilse alın kullanın heptende yerin dibine sokmaya gerek yokki birde çogu yorum yapanlar alıp kullanmamış bi al bakalım kullan ona göre yorum yap almışım kullanıyorum forumdaki alacak arkadaşlara tavsiye ediyorum fiyat performans diyorum parası olan zaten 5000 10.000 lira iyisini alır o ayrı ben yardımcı olmaya çalışıyorum sub alacaklara biride çıkıp demiyor evet fiyatına göre güzel sub iş yapar bende diyorum varsa 750 ye sıfır daha iyisi gelip yazsınlar o zaman karalamakla olmuyor bu işler

• quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Araştıran birşeyler bulabilir mesela..

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-definitive-powerfield-12-aktif-subwoofer-480309654/detay

Delirium bu alet 25 yıllık ve hurda sayılır. Kondansatörleri bile kurumuştur.

• Yenilerin bir çoğunu 5 yılda çöpe atarız desene o zaman

Bana göre eski cihaz yok iyi olupda kötü muamele görmüş cihaz var bakmak lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Delerıum

Yenilerin bir çoğunu 5 yılda çöpe atarız desene o zaman

Bana göre eski cihaz yok iyi olupda kötü muamele görmüş cihaz var bakmak lazım

Bu linkteki cihaz hiç temiz durmuyor. Bende 30 sene de dursa sıfır diye kutusuyla alırsın.

• POLK AUDİO PSW 10 SUBWOOFER!USA!TERTEMİZ!ÇOK GÜÇLÜ

İlan No: 486725887

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-polk-audio-psw-10-subwoofer-usa-tertemiz-cok-guclu-486725887/detay

Cok daha iyidir bence

• quote:

Orijinalden alıntı: eraycelik80

POLK AUDİO PSW 10 SUBWOOFER!USA!TERTEMİZ!ÇOK GÜÇLÜ

İlan No: 486725887

http://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-ev-muzik-sistemleri-polk-audio-psw-10-subwoofer-usa-tertemiz-cok-guclu-486725887/detay

Cok daha iyidir bence

Amerika da 80$ 😅

• Biz başka abi biz o konuda prototipiz

Yukarıdaki cihaz gayet güzel bu arada hatta sitede kapalı kutu çalan bir modeli daha var düşünülebilir. Zamanında kullandığım ESW-C10 da güzel cihazdı.
    Kesinlikle katılıyorum, benim istediğim sıfır yerine aynı fiyata daha üst model ikinci el araba almak gibiydi ama henüz bulamadım öyle bir seçenek. Sony cs9 20hz de 70db de olsa ses çıkarıyor di mi sonuçta? Apartmanda olduğumdan zaten sinema salonu gibi ses açamıyorum, eq ile dengelemek mümkün mü alt frekansları?

• 
Sayfa: önceki 180181182183184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.