Şimdi Ara

AKTİF SUBWOOFERLAR (175. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.849
Cevap
60
Favori
224.033
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony XS-NW1200 1.800W 420W RMS değeri olan sub için ne düşünüyorsunuz arkadaşlar ?

Aracımda 1000W 250W RMS JBL vardı. Onun yerine bunu takmayı düşünüyorum.
  • Arkadaşlar merhaba

Marantz 5011 amfimde polk audio rti a7 Kule ve csia6 center bulunan sistemime bir sub eklemek istiyorum. Sıfır fiyatlar oldukça pahalı olduğu için düzgün kullanılmış ikinci el bir cihaz almak bana daha mantıklı geliyor.

Malum sitede dikkatimi çeken birkaç ürün var sizlerin yardımı ile bir karar vereceğim yardımlarınızı önerilerinizi bekliyorum

1 golden ear forcefield4

2 paradigm se

3 rel t9

4 monitir audio radius 370

5 kef psw3500

6 focal sv800v

7 b&w asw 700

Odaklandığım cihazlar bunlar polk audio nun subwooferi olsun isterdim ama benim ayırabilecek olduğum bütçeye sıfır alırsam yukarıdaki cihazların çok daha altında olan bir model almak durumunda kalırım. Kaldı ki sub diğer hoparlörler gibi müzik içinde ton olarak çok fark etmeyeceği için farklı marka olmasında bir sorun olabilecek durum görmüyorum.

Kullanacak olduğum salonum yaklaşık 28m sizce yukarıdaki ürünler içinden direk elemem gereken cihazlar hangileridir?

Benim en sıcak baktığım cihaz fiyatından ve kalitesinden dolayı şimdilik rel t9 ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi good_enemy -- 17 Temmuz 2017; 0:22:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 28 mt de ne aksanız az fakat 1 numaralı seçenek sizi idare eder

• Öneriniz için teşekkür ederim golden ear cihazda da tv izlerken devreye girmiyormus gibi bir durumlar duydum ama açıkçası tam olarak ne olduğunu bilmiyorum bu durumun.

Yalnız şu anda bile Bass sesler apartman dairesinde kullanılamayacak kadar fazla ne olsa yetmez demişsiniz ama alıp ta kullanamamak var işin ucunda😊
    Diğer cihazların içinden en etkin olan golden ear diyorsunuz biraz daha yorum bekleyelim genel karar ne olacak ona göre hareket edeceğim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi good_enemy -- 17 Temmuz 2017; 0:50:5 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: good_enemy

Öneriniz için teşekkür ederim golden ear cihazda da tv izlerken devreye girmiyormus gibi bir durumlar duydum ama açıkçası tam olarak ne olduğunu bilmiyorum bu durumun.

Yalnız şu anda bile Bass sesler apartman dairesinde kullanılamayacak kadar fazla ne olsa yetmez demişsiniz ama alıp ta kullanamamak var işin ucunda😊
    Diğer cihazların içinden en etkin olan golden ear diyorsunuz biraz daha yorum bekleyelim genel karar ne olacak ona göre hareket edeceğim.

Tv izlerken devreye girip girmemek ne demek anlamadim

Bunun sub La ilgisi ney

Kullandığınız avr 90 hz altını sub a yönlendirecek mevzu bu

İzlediğiniz tv olur dizi olur film olur 90 altı ne varsa sub a gidecek avr nin mahareti ne bagli sub Devreye gireyim girmeyeyim bilmez verirseniz 90 altını girer vermez seniz girmez

Listemiz de rel t9 disinda zaten sub yok desek yeridir

Oda film icin degil daha çok müzikalitesi ile bilinir

Su an Bile açamıyorum derken sub un mevzusu çok ses degil

Derin bass sesi degil hissiyatı daha önde

Sub olmadan geçen günlere üzüleceksiniz alınca

• Dediginizi cok net anladım. Avr min o işi oldukça iyi yapabileceğini düşünüyorum.

Sizin öneriniz sanıyorum golden ear ancak bu cihazın lfe girişinde sanırım bir problem varmış Jack takılı kalmış diye yazmışlar açıklamasında dekoratif açıdan da rel bir tık önde gibi duruyor iyi bir fiyat alabilirsem rel t9 olacak gibi...

Muzikalitesi iyi olması benim için geçerli bir sebep eğer müzikte iyi ise sinema da da çok uzmeyeceğinı düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi good_enemy -- 17 Temmuz 2017; 9:33:0 >
  • REL ne ile uğraşıyor ve ne yapıyor bir araştırın en basit ürünü bile bilindik bir çok markanın muadil ve üstü ürünlerinden daha iyidir.

• Çok derinlemesine araştırmadim açıkçası ama alt frekanslarda iyi isler çıkaran bir firma olduğunu okudum. Hic sub olmayan bir sisteme piyasa değeri 4300 TL civarı olan bir ürünü ekleyip mutsuz olabileceğimi çok düşünmüyorum yine de genel bir tecrübe edinmiş olan sizlerin fikirlerine ihtiyacım var...

• Merhaba arkadaşlar, taşınma sebebiyle Jamo Sub-300 subwooferımı satıyorum. İlgilenen olursa PM atsın lütfen
  • Arkadaşlar selam, goldenear forcefield 4 cihazinin fiyatini 2000tl den aşağı dusuremedim bu ürünün 0 fiyatı 3500 civarında. ve bu sebeple REL t9 modeli icin 1700tl anlaştım. Sıfır fiyatı bilindik sitelerde 4300-4800 arası fiyatlara satılmakta. Yani fiyat olarak golden ear a gore oldukca avantajki okacak. REL sadece subwoofer üreten bir İngiliz firması ben ne kadar kötü olursa olsun neredeyse 1/3 fiyata alacak olduğum bu ürünün beni mutsuz edeceğini sanmıyorum. Kimileri stereo da iyidir ancak sinemada iyi değildir gibi yorumlar yapıyorlar ama dediğim gibi şu an sistemde bir sub bile yok sıradan bir sub başlasam bile değişimin iyi olacağına inanıyorum. Sizce bu fiyata bu ürün alınır mı genel yorumlara göre hareket edeceğim. Sistem şu anda bu halde

AKTİF SUBWOOFERLAR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi good_enemy -- 24 Temmuz 2017; 18:14:23 >

• joven kullanıcısına yanıt
    Ürünü ilk sahibinden alacağım tek elden kullanılmış dinleyip alma imkanı sunuyor alacak l olduğum beyefendi. Sorun çıkacağını sanmıyorum çıkarsa da iade imkanım var. Kozmetik olarak durumu kusursuz

AKTİF SUBWOOFERLAR

AKTİF SUBWOOFERLAR

AKTİF SUBWOOFERLAR

• Çok hoş görüntü

• Yaklaşık 2 aydır sub peşine koşuyorum artık sıkıldım iyice ve bana en ideal seçim olabilecek olan bu üründe iyi bir seçenek olduğunu düşünüyorum o yüzden artık nokta koymanın zamanı geldi bu ürünü alacağım. Danışmak istediğim bir konu daha var sizlere benim amfim marantz sr5011 ve amfi nin kitabında sub bağlantısı için hep subwoofer çıkışının kullanılması gerektiği gösterilmiş ancak bu subwooferin içinden ekstra olarak yukarıdaki resimlerde görülen 3 pinli bir subwoofer bağlantı kablosu da çıkıyor ve o kabloyu kullanarak front çıkışlarına bağlanması gerektiği anlatılıyor. Cihazı bu kabloyu kullanarak mi sistemime bağlamam daha doğru olacaktır yoksa bir rca kablo ile sub arkasındaki lfe girişini mi kullanarak başlamalıyım. amfimi sinema moduna alınca da film moduna alinca da subwooferin otomatik devreye girmesini istiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi good_enemy -- 24 Temmuz 2017; 18:47:21 >
  • eraycelik80 E kullanıcısına yanıt
    Eray bey görüntü güzel ama sizin yorumunuz da benim için önemli sizce de bu ürün iyi bir tercih olacak mıdır?

• quote:

Orijinalden alıntı: good_enemy

Eray bey görüntü güzel ama sizin yorumunuz da benim için önemli sizce de bu ürün iyi bir tercih olacak mıdır?

Güzel ürün ustat

• İzmir de vardı bir rel t 9, bayağıdır ilanda zamanında bende düşünmüştüm ama o zaman fiyatı fazlaydı, 1700 (eğer temizse) güzel bir seçim olur, kesinlikle değerlendirin.

• good_enemy G kullanıcısına yanıt
    Merhaba rel hayırlı olsun. Yanlız nacizane ben baska bir sey soyleyecegim .O centeri yukariya almalısınız acilen .avr yi kenara bir yere alıp.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • mühbir kullanıcısına yanıt
    İlanın eski olduğunun farkındayım uzun süredir duruyormus cok ugrastim ama urunun sahini beyefendi bu fiyattan asagi düşmedi 😊 artık o ürün benim üstadım 😊

• yavuzazgin kullanıcısına yanıt
    Bunu söyleyen 2. Kişisiniz demekkk su anda yanlis kullanıyorum bende öyle düşünüyorum ama bu sefer şimdiki düzen biraz alt üst olacak ama buna kullanım yanlış ise mecburen yapacağız.

• good_enemy G kullanıcısına yanıt
    Avr yide asagi koymayin çok toz olur asagida

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 173174175176177
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.