Şimdi Ara

aktif hatta ''böyle bir numara kullanılmamaktadır'' mesajı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
13.420
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 5 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 3
  • Ortalama Mesaj Aralığı 39 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 2
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • HÜSAMCIK (3 mesaj) reyes_19 (1 mesaj) yafess_ (1 mesaj) köfteciŞakir (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (3 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Haberleşme ve Dijital Platformlar >> Mobil Operatörler >> Turkcell >> aktif hatta ''böyle bir numara kullanılmamaktadır'' mesajı
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 24 gün cezanın, 23 gün 21 saat 24 dakika kadarı kaldı.

telefonu kullanılmayan bir numaraya yönlendirdin mi hiç? hattındaki bütün yönlendirme aktarmaları iptal et. Müşteri hizmetlerini arayıp hattına reset atmalarını iste şikayetini belirterek. Mutlaka çözülür.
    |
    |
    HÜSAMCIK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Teğmen
    246 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    uzun süredir türkceli kullanıyorum son 6-7 aydır arayanlar böyle bir numara kullanılmamaktadır diye uyarı alıyorlar.telefoncular sim kart kestirdiğin için diyor, numarayı başka operetore geçirsem yada var mı bir çözümü ? ilk hat ve uzun süredir buhattı kullanıyorum .tanıyanlar artık biliyorlar ama önemli aramalarda karşı taraf bir daha aramıyor.

|
    |
  • Teğmen
    246 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Hiç yönlendirme yapmadım, ama arama yaparken benzer bir yazı çıkıyordu ekrana, müşteri hizmetleri bana 3 tane kod verdiler #35*0000# ara ,#21# ara,##002# ara bu kodları girdim biri başarısız dedi.
    |
    |
  • Teğmen
    246 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    aynı bombayı banada dediler telefonunuzdan kaynaklı olabilir diye.yalnız ''koşullu yönlendirme aktif'' yazıyor arama yaparken sanırım yafess_ arkadaşın dediği doğru diye ayarlara girdim tanımadığım bir numaraya yönlendirme varmış bu seferde ''operetörünüz yönlendirmeyi devre dışı bırakılmasını desteklemiyor .ağdan beklenmeyen yanıt'' diyor
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.

Yeni sim kart çıkarttır aynı numaran için.
    |
    |
    HÜSAMCIK kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Radyo Dinle
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Sohbet
eksikgedik.com
triple negative breast cancer
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,172
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.