Şimdi Ara

Aktif-----6.ULTRA İNDİRİMMM !!!######## msi gtx 570 tf2 ########## (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
0
Favori
3.606
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Adana
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: thorismund
    bir arkadaş alıcaktı konuşmuştuk sanalpazar üzerinden pazarlık yapa yapa 480 e satıcaktım aciliyetinden, ama gece itibariyle o aciliyet kalmadı ve satıştan çektim arkadaşa da msj attım, içim çok rahat aslında içimde konuşacapğım çok şey var ama burda tutuyorum kendimi...

hayırlısı olsun ne diyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

quote:

bir arkadaş alıcaktı konuşmuştuk sanalpazar üzerinden pazarlık yapa yapa 480 e satıcaktım aciliyetinden, ama gece itibariyle o aciliyet kalmadı ve satıştan çektim arkadaşa da msj attım, içim çok rahat aslında içimde konuşacapğım çok şey var ama burda tutuyorum kendimi...

hayırlısı olsun ne diyelim.

Hayırlısı hocam inanın hediye olarak gtx570 kazansam bu kadar sevinemezdim...
  • quote:

satıp satmamanıza değil de ihtiyacınızın kalmamasına sevindim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cobi -- 24 Haziran 2012; 11:08:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cobi

quote:

satıp satmamanıza değil de ihtiyacınızın kalmamasına sevindim.

Teşekkür ederim
  • Bence de en hayırlısı olmuş şu an ya
  • bu kart 490a satılmıyorsa 2.el tamamen artık ölmüştür geçmiş olsun herkese
  • quote:

Orijinalden alıntı: demircibu

bu kart 490a satılmıyorsa 2.el tamamen artık ölmüştür geçmiş olsun herkese

Millet hala 450 olur mu, biraz daha inidirirsen alayim, 480 olur mu gibi pm atiyorlar, hele kartı satıştan çektim gelen pm lerin hattı hesabı yok şuan...
  • quote:

Ulu orta söylenmiyor ama kriz var
  • quote:

quote:

Millet hala 450 olur mu, biraz daha inidirirsen alayim, 480 olur mu gibi pm atiyorlar, hele kartı satıştan çektim gelen pm lerin hattı hesabı yok şuan...

kardeşim kızma ama dayanamadım senin mesajını görünce...

valla insan söylemek istemiyor ama söyletiyorlar.eğer hala dediğiniz gibi pm ler geliyorsa gerçekten insanlıktan nasibini almamışlar ve insanlıktan çıkmışlar bu kadar da ölücüler demiyorum leş yiyiciler diyorum onlara, insanın parayla bası derde girmesin anında malı olmadık fiyattan almak isterler biraz el insaf biraz vicdan merhamet yahuu.ayrıca krizle alakalı değil şahsım adına konusuyorum.daha geçen hafta 750 tl ler den millet kapış kapış ekran kartı alıyordu kimsenin gıkı cıkmadan parayı bastırıyordu.

• Hocam bu konuşmaların üstüne hiç olmadı ama tekrardan pm attım
  • Yazık olacak karta, takas olmayınca birşey yapamadık ama satışa koydum, satıldığında halen elinde olursa görüşelim hemşerim.
  • valla hemşerim helal olsun bu fiyata satılmadı birşey demiyorum. sende kaldırmakta haklısın. Maddi durum musait olsa alacagım kartlardan. hayırlısı olsun hemşo sıkma canını
  • İlan tekrardan aktiftir, aciliyet söz konusu değildir o yüzden pazarlik msjlari atmayınız...
  • quote:

İlan tekrardan aktiftir, aciliyet söz konusu değildir o yüzden pazarlik msjlari atmayınız...

Pm
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pulmicort

quote:

İlan tekrardan aktiftir, aciliyet söz konusu değildir o yüzden pazarlik msjlari atmayınız...

Pm

edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 1 Temmuz 2012; 12:41:50 >
  • Satışa devam...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thorismund -- 2 Temmuz 2012; 19:58:43 >
  • Pm
  • hayırlı satıslar hocam guzel urun guzel fiyat eger ayın 15 ine kadar satılmassa bende alabilirim ust model dusunuyordum 570 sli yaparım daha guzel
  • takip
  • fiyat pazarlıksız 500 e çekilmiştir, pazarlık içeren msjlar cvplanmayacaktır....
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.