Şimdi Ara

Aktarmalı ucuş.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.216
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar, bavul .com sitesinden uçak bileti aldım daha önce hiç aktarmalı olarak uçuş yapmadım, havaalanına indikden sonra napacağım konusunda bir bilgim yok bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim, ingilizcem var fakat tekrar check-in yapacakmıyım bileti belirttiğim siteden aldığım için anlaşmalı uçuşmu yoksa ayrı ayrı biletlendirmemi olacak, valizlerimi kendim mi aktarmam lazım vs gibi beni bilgilendirirseniz sevinirim, gidip orada elin çinlileri ile sıkıntı yaşamak istemiyorum :D

• Spam için kusura bakmayın ama dh'de bu konuda tecrübesi olan kimse yokmu
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydeeli

Merhabalar, bavul .com sitesinden uçak bileti aldım daha önce hiç aktarmalı olarak uçuş yapmadım, havaalanına indikden sonra napacağım konusunda bir bilgim yok bu konuda bilgisi olanlar paylaşırsa sevinirim, ingilizcem var fakat tekrar check-in yapacakmıyım bileti belirttiğim siteden aldığım için anlaşmalı uçuşmu yoksa ayrı ayrı biletlendirmemi olacak, valizlerimi kendim mi aktarmam lazım vs gibi beni bilgilendirirseniz sevinirim, gidip orada elin çinlileri ile sıkıntı yaşamak istemiyorum :D

Ben bir kere yapmıştım aktarmalı uçuş Isparta-Çanakkale ilk İstanbula indik daha sonra Çanakkaleye geçtik. Bavulları kendileri aktarıyorlar. Sen sadece transit Kapısından geçiceksin biletini göstererek zaten görevli kişi nereye gideceğini söylüyor. Yurtdışın da nasıl olur bilemem ama buna benzer veya aynı şekildedir tahminimce.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bariskus.17 -- 25 Şubat 2012; 14:38:36 >
  • Bende öyledir diye düşünüyorum ama ortaklaşa uçuş olmadığı için tedirgin oluyorum neticede ikisi farklı ucuçlar olarak gözüküyor :) teşşekkür ederim :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.