Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (850. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar yi 2 4k plus almak istiyorum tr fiyatı 1300 civarı, bu siteden 850 civarına buldum güvenilir mi sizce ne kadar sürede gelir deneyimli arkadaşlar yorumlarsa teşekkür ederim şimdiden:

http://www.dx.com/p/xiaomi-yi-4k-60fps-intelligent-electronic-sport-action-camera-black-465712#.Wyi574huZ9M
  • Arkadaşlar merhaba, 1. nesil Yi kameram var. bu sene kamerayı açayım dedim, sıkıntı çıktı. pildendir dedim, yeni pil aldım, o da çözüm olmadı.

Sıkıntı şu,

kamerayı pil ile kullandığımda, kamera açılmıyor. lakin üzerinde pil takılı iken, usb'den bilgisayara taktığımda çalışıyor (wifi yine çalışmıyor). hafıza kartı üzerinden güncelleme yaptım, yine çözüm olmadı. aranızda bu problemi yaşayan oldu mu hiç? ya da tamirinden anlayan var mıdır aranızda?

teşekkürler,
    @OlguErhan
  • quote:

Orijinalden alıntı: digital90

Arkadaşlar yi 2 4k plus almak istiyorum tr fiyatı 1300 civarı, bu siteden 850 civarına buldum güvenilir mi sizce ne kadar sürede gelir deneyimli arkadaşlar yorumlarsa teşekkür ederim şimdiden:

http://www.dx.com/p/xiaomi-yi-4k-60fps-intelligent-electronic-sport-action-camera-black-465712#.Wyi574huZ9M
    Suan 288 dolar görünüyor kuru 3 liradan filan çeviriyorlar sanırım yani yanlislik var

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: A.J. Pacino

Suan 288 dolar görünüyor kuru 3 liradan filan çeviriyorlar sanırım yani yanlislik var

Alıntıları Göster
    Riske ve maliyete girmedim gittim ggden 200 liraya eken aldım kafam rahat ertesi gün geldi kvk garantiliymiş bi de. Bakalım bi yetersiz kalırsa ilerde alırım :)

• Yi lite ile yi 2k arasında ne fark var?

• quote:

Orijinalden alıntı: digital90

Riske ve maliyete girmedim gittim ggden 200 liraya eken aldım kafam rahat ertesi gün geldi kvk garantiliymiş bi de. Bakalım bi yetersiz kalırsa ilerde alırım :)

Alıntıları Göster
    Bende eken h9 aldım görüntü her yerde iyi çekmiyor ışık iyi olması lazım iyi çekim için.Beni en çok rahatsız eden şey aşırı ısınması ve pil fazla dayanmıyor 40 dk anca 1080p 60 fpsde.
  • Yi lite almak istiyorum. Uygun fiyata nereden alabilirim acaba? Tavsiyesi olan var mıdır?

• sıfır yi almak artık mümkün değil mi arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu ürünü bari drone ile değerlendireyim diyorum. 500 tl'ye kadar önerebileceğiniz drone var mıdır ?
  • Kamerayı android telefonuma wifi ile bağlıyorum. İlk seferde sıkıntı yok. Fakat sonraki bağlanmalarımda wifi kamerayı bulup bağlansa da uygulama kamerayı görmesine rağmen bir türlü bağlantı kuramıyor. Bende her seferinde "ağı unut" deyip tekrar sıfırdan bağlantı kuruyorum. Yok böyle bir eziyet. Var mı önerisi olan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompetan

Kamerayı android telefonuma wifi ile bağlıyorum. İlk seferde sıkıntı yok. Fakat sonraki bağlanmalarımda wifi kamerayı bulup bağlansa da uygulama kamerayı görmesine rağmen bir türlü bağlantı kuramıyor. Bende her seferinde "ağı unut" deyip tekrar sıfırdan bağlantı kuruyorum. Yok böyle bir eziyet. Var mı önerisi olan?
    Ayfonda yok öyle şeyler, at çöpe andoidi

• Selamlar

yi için (ilk piyasaya çıkan versiyon) su geçirmez kılıf arıyorum. Elinde olup satmak isteyen varsa iletişime geçebilir mi ?

Bu aralar acil lazım. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: pierbacardi

Selamlar

yi için (ilk piyasaya çıkan versiyon) su geçirmez kılıf arıyorum. Elinde olup satmak isteyen varsa iletişime geçebilir mi ?

Bu aralar acil lazım. :)
    selamlar.
    İlk aldığım kılıf duruyor galiba ama üstte ki kilidi kırık.
    Sonra kingma aldım şu an onu kullanıyorum. İstersen eskisini gönderebilirim Bulabilirsem. Bant mant, inşaat teli ile sıkar yaparım diyorsan göndereyim.
  • Herkese iyi forumlar, Xiaomi Yi 2 var bende, bayadır hiç kullanmıyordum bir kere bile güncelleme de yapmadım. Geçenlerde açtım, ekrana görüntü gelmiyor, donuyordu vs. Dedim hiç güncellemedim ondan sanırım. Bugün en son versiyona güncelledim fakat yine görüntü gözükmüyor. Donuyor falan kendi kendine. Aynı problemi yaşayan oldu mu acaba var mı bilgisi olan?
  • YİLİTE ile canlı yayın mümkün değilsanırım değil mi?
  • Arkadaşlar bu gün xiaomi yi aldım ancak sd kart taktığımda uygulamada 7 gb boş görmesine rağmen kayıt tuşuna bastığımda 3 kere dıt sesi yapıp kayda geçmiyor. Çözümü nedir bunun?

• quote:

Orijinalden alıntı: Night Stalker Batman

Arkadaşlar bu gün xiaomi yi aldım ancak sd kart taktığımda uygulamada 7 gb boş görmesine rağmen kayıt tuşuna bastığımda 3 kere dıt sesi yapıp kayda geçmiyor. Çözümü nedir bunun?
    Kart marka model nedir ?

• FİYAT GÜNCELLEMESİ - 100 TLye satıyorum hala kullanılmadı
  • arkadaşlar videolar 10 dakikaya bölünmüş şekilde çekiliyor bunu nasıl engelleriz. Bir de timelapse modunda interval'i 50 ye alıp gece 1 de telefonu manzaraya koydum saat 5-6 ya kadar timelapse yapsın diyerekten ancak sabah bi baktım 4 saniyelik bir timelapse çekmiş ve daha gündüz olmadan bitmiş timelapse. nasıl yapmak gerekir bunu.
  • Night Stalker Batman kullanıcısına yanıt
    hatırlamıyorum ama ben timelapsi 10 ar dakikalık denemeler yapıp ayarını bulmuştum. 2-3 saat timelipse çekmiştim...
  • 
Sayfa: önceki 848849850851852
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.