Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (834. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • biraz geç oldu ama teşekkür ederim. cihazı alıp 2 saat içinde kendi kendine bozup tekrar düzelten ender kişilerden biriyimdir sanırım :)
    şimdi hediye geldiği için cihaz sağ olsun arkadaş hiçbir aksesuar almamış. getirdi ufacık kutuda bizim cihazı. meğer söylemem gerekiyormuş aksesuarlı al diye :)
    ben bu cihazı yazın tatilde çocuklar ile denizde havuzda çekim yapmak ve bir de motosiklete bağlayıp kayıt yapmayı düşünüyorum. fakat kaska takmak yerine gidona bağlamak istiyorum.
    aksesuar olarak ne önerirsiniz bir arkadaşım mutlaka batarya ve şarj cihazı al kingma mıydı sanırım onun su geçirmez case ni al dedi. alibaba da baya bir dolaştıktan ve kafam karıştıktan sonra burada ki arkadaşlara sormak istedim. sizler hangi aksesuarları ve siteleri önerirsiniz. bahsettiğim kullanım şekli için.
    birde belki set halinde almış hiç kullanmadığı kullanmayı düşünmediği aksesuarları satmak isteyen arkadaşlarda olursa pm den yazabilirler.
    herkese şimdiden teşekkürler.

• arkadaşlar selamlar

bende z23L var ve içinde 1.2.13 ile geldi
    update bildirimi gelmiyor ancak mi nin sitesinden 1.5.6 yı indirdim. Bu yeni verison un changelog u yok hiçbir yerde. Z23L için 1.2.13 ile 1.5.6 arasında çok fark var mı ? Geçmeye değer mi ? ? BU firmware update işlerini hiç sevmiyorum özellikle custom yapmayı.
  • Arkadaşlar kısa tatilimde kullanmak üzere 4K versiyonunu almalı mıyım ? Yoksa bu cihaz hala işimi görür mü ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hoogar

Arkadaşlar kısa tatilimde kullanmak üzere 4K versiyonunu almalı mıyım ? Yoksa bu cihaz hala işimi görür mü ?

fazlası ile görür
  • Ben hala bunu kullaniyorum. Paran varsa 4k yoksa bu.

• quote:

Orijinalden alıntı: hoogar

Arkadaşlar kısa tatilimde kullanmak üzere 4K versiyonunu almalı mıyım ? Yoksa bu cihaz hala işimi görür mü ?

Bu canavar gibi

• Kamera random olarak bazı çekimlerde sessiz kaydediyor ayarlarda da bu özeelikle ilgili bir bölüm bulamadım çektikten sonra ferkedilmeside ayrıca can sıkıcı

Aynı sorunu yaşayan varmıdır?

• Rhaegar kullanıcısına yanıt
    Ntsc pal ayarına bi bakın pal da olması lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazda hiçbir sıkıntı yok fakat bilgisayar görmüyor takınca sebebi nedir başka bilgisayarlda da denedim sonuç aynı
  • Beyler bu international versiyonla normal beyaz ve yesil olanın ne farkı var yahu bulamadım hiçbiryerde ? boyutlar vs farklı mı acaba ? Bilen ne olur yardım etsin şimdi sipariş vereceğim de
  • quote:

Orijinalden alıntı: BUSAH

Beyler bu international versiyonla normal beyaz ve yesil olanın ne farkı var yahu bulamadım hiçbiryerde ? boyutlar vs farklı mı acaba ? Bilen ne olur yardım etsin şimdi sipariş vereceğim de

1. Msj faydalı linklerde açıklamıştık

• quote:

Orijinalden alıntı: Obama_TR

cihazda hiçbir sıkıntı yok fakat bilgisayar görmüyor takınca sebebi nedir başka bilgisayarlda da denedim sonuç aynı

Micro sd kart okuyucu kullanın.

• quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

cihazda hiçbir sıkıntı yok fakat bilgisayar görmüyor takınca sebebi nedir başka bilgisayarlda da denedim sonuç aynı

hocam zaten öyle yapıyorumda acaba bir çözümü var mı öğrenmek istedim birde sürekli kartı tak çıkar yapıp yıpratmak istemiyorum
  • Arkadaşlar cevaplar için teşekkür ederim. Son bir sorum olacak. Sj5000 ile kıyaslasak xiaomi yi modelini hangisini tercih etmek mantıklı olur ?
  • Arkadaşlar bende bugün xiaomi yi siyah international sürüm alarak aranıza katıldım.

Ancak merak ettiğim bir konu var, acaba bu ürünün sahtesi üretildi mi biraz ucuza aldım da sahte mi gerçek mi bilemedim. Daha önce de hiç aksiyon kamera kullanmadığım için malesef kıyaslayamıyorum. Xiaomi uygulamasına bağlanıyor makina.
  • video çekerken aynı zamanda 5-10 sn aralıklarla resim çekme işlemi yapabiliyor muyuz acaba ben biraz kurcaladım fakat bulamadım
  • Yi+ 4k 60 fps kamera incelemeniz olacak mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökhan G.

4 günlük gezinin son gününde onlarca anı baabında videodan sonra Xiaomi'yi bir bankta unuttum, hayırlısı olsun maceramız buraya kadarmış 2 senedir beraberdik Hafıza kartım da doluydu eski videolar vs bekleyen birkaç gezi vardı kopyalamamıştım her işte bir hayır ne diyelim..

Boyle durumlarla karsilasmamak icin Cihaz üzerine isim telefon yazmakta fayda var
    Micro sd karta da bilgileri ekleyebiliriz
    Hatta QR kod karekodu oluşturup cihaza yapıştırabilirsiniz
    Karekoda iş adresinizin haritadaki konumu veya facebook üyeliğinizi ekleyebilirsiniz

• quote:

quote:

quote:

hocam zaten öyle yapıyorumda acaba bir çözümü var mı öğrenmek istedim birde sürekli kartı tak çıkar yapıp yıpratmak istemiyorum

Cihaz açık olmalı bu sırada

• quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

quote:

quote:

Cihaz açık olmalı bu sırada

hocam önerin için teşekkürler ama o kadar da saf değiliz ya tabiki açıyoruz kamerayı :)

• 
Sayfa: önceki 832833834835836
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.