Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (696. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.319
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• bunlar güzelmiş dikkate alıcam fakat bana hızlı bi cözüm lazım yani yarın kullanıcam hızlı sekilde sanırım biraz pirinç ve birazda ayakkabıların içinde olan syelerden kullanarak denicem bakalım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

eline sağlık hocam güzel olmuş yalnız o dıd dıd dıd sesi nedir ??

Lipo batarya alarm sesi bu gelen ses

Bataryaya takılıyor
    Hücrelerin sarj seviyelerini ve toplam sarj miktarını kendi ekraninda gösteriyor
    Volt olarak 3.6 ya ayarliyorum (bu videoda 3.7 olabilir)
    Sesi cok uzaktan bile duyulabiliyor
    Fiyat 1.30 dolar

Quadcopter şarj azaldığı için kalkis yaptığı yere acil iniş yapıyor(return the home)
    Kumanda devre dışı bu asamada
    Sadece kendi etrafında dondurebiliyorum

Menzil disina çıkınca da eve donus yapıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bişeymiş soundcloud müzik alıp koysaydın daha da güzel olurdu
  • http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_202843.html

Orijinal selfie çubuğunun kalitesi nasıl bilen var mı? Almaya değer mi?

• sj4000 mi bu mu?
    Kullanım amacım: Bisiklet,oraya buraya tırmanma,gezdiğim yerlerde video.
    Öncelikle Xiaomi kalitesi var ortada Sjcam hakkında fazla bir bilgi bulamadım ama kalite olmadığını söylüyorlar. Yani sj4000 alırsam 3-4 ay sonra bozulurmuş gibi anlatanlar var? Cidden bu kadar kötü mü? Xiaomi ise sürekli övülüyor ama Xiaomi alırsam birde kafaya takmak için bisiklete takmak için aparat alıcam fazla bişey değildir umarım. Sjcam daha uygun ama kalitesi hakkında şüphelerim var görüntü olarak demiyorum ürün kalitesi olarak diyorum. Uzun vadede kullanılabilecek sizce hangisi daha iyidir?
  • genso kullanıcısına yanıt
    sjcamın malzeme kalitesi olarak bişey diyemem ama görüntü kalitesi çok daha üstün
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Sjcamın mi daha yüksek?
  • genso kullanıcısına yanıt
    yok xiaomi çok daha iyi
    şöyle örnekliyeyim

sj4000 : linea ise xiaomi yi : passat'dır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kod adı çökertme -- 12 Mart 2016; 23:37:00 >
  • kod adı çökertme K kullanıcısına yanıt
    Onu biliyorum zaten bende kullanım süresi açısından sordum.
  • Ben de bu kameradan almaya karar verdim aslında boyut ve kullanım açısından snowboard gözlüğüme ve kaskın yanına rahat bağlayacağım sony action cam düşünüyordum ama düşüp kırarım korkusuyla ilk etapta ucuz alternatiflere yöneldim

benimde konuda olmayan bikaç sorum olacak

0.dx.com da kamera ve housing gearbest ile aynı fiyat Hangisini önerirsiniz ilk mesajda dx.com dan bahsedilmemiş aliexpress-dx.com-gearbest üçlüsünü ihtiyaçlarıma göre karışık kullanmayı düşünüyorum hangi siteleri kullanmamı önerirsiniz

1.snowboard yapıyorum ve anon raider kaskıma en iyi nasıl bağlayacağımı bulamadım. Kafa bandı düşersem çıkar ve kamerayı kaybedebilirim bu yüzden güvenli bir yöntem arıyorum ama bulamadım.

2.orjinal housing mi yoksa daha ucuz markalardan mı

3.2400 mah batarya sanırım sadece yanında gelen housing ile kullanılabiliyor orjinal housing ile uyumlu değil peki bu housing in su geçirmezliği ve dayanıklılığı nasıl

4.snowboard ve havuz çekimi için 2 tane daha yedek batarya ve orjinal housing mi yoksa 2400 mah batarya ve batarya ya uyumlu housing mi

5.remote play i nasıl su geçirmez yaparım neden su geçirmez yapmamışlarki anlamadım en azından seçenek olsaydı keşke

Şimdiden teşekkür ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi speedyrazors -- 13 Mart 2016; 4:53:05 >

• Gearbest'ten 7 adet ürün aldım ve bunun 1 tanesi ayrı olarak ve sonradan gönderildi. Küçük paket gümrüğe takılmadan geldi ancak diğeri takıldı ve 60 kuruş damga vergisi ödedim. Küçük paket 10 günde geldi ancak diğeri gümrük işlemleri vs. ile 20 günü buldu maalesef. Bu kadar uzun bir sürede gümrük işleri olmamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OziiX

Gearbest'ten 7 adet ürün aldım ve bunun 1 tanesi ayrı olarak ve sonradan gönderildi. Küçük paket gümrüğe takılmadan geldi ancak diğeri takıldı ve 60 kuruş damga vergisi ödedim. Küçük paket 10 günde geldi ancak diğeri gümrük işlemleri vs. ile 20 günü buldu maalesef. Bu kadar uzun bir sürede gümrük işleri olmamalı.

5 cihaz için mi 60 krrş damga vergisi ödedin?
    Eğer öyleyse bedava

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • OziiX kullanıcısına yanıt
    Bende aparatları tek siparişle almak istiyordum. Böyle olacaksa tek tek sipariş vereyim bari.

• quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

Ben de bu kameradan almaya karar verdim aslında boyut ve kullanım açısından snowboard gözlüğüme ve kaskın yanına rahat bağlayacağım sony action cam düşünüyordum ama düşüp kırarım korkusuyla ilk etapta ucuz alternatiflere yöneldim

benimde konuda olmayan bikaç sorum olacak

0.dx.com da kamera ve housing gearbest ile aynı fiyat Hangisini önerirsiniz ilk mesajda dx.com dan bahsedilmemiş aliexpress-dx.com-gearbest üçlüsünü ihtiyaçlarıma göre karışık kullanmayı düşünüyorum hangi siteleri kullanmamı önerirsiniz

1.snowboard yapıyorum ve anon raider kaskıma en iyi nasıl bağlayacağımı bulamadım. Kafa bandı düşersem çıkar ve kamerayı kaybedebilirim bu yüzden güvenli bir yöntem arıyorum ama bulamadım.

2.orjinal housing mi yoksa daha ucuz markalardan mı

3.2400 mah batarya sanırım sadece yanında gelen housing ile kullanılabiliyor orjinal housing ile uyumlu değil peki bu housing in su geçirmezliği ve dayanıklılığı nasıl

4.snowboard ve havuz çekimi için 2 tane daha yedek batarya ve orjinal housing mi yoksa 2400 mah batarya ve batarya ya uyumlu housing mi

5.remote play i nasıl su geçirmez yaparım neden su geçirmez yapmamışlarki anlamadım en azından seçenek olsaydı keşke

Şimdiden teşekkür ederim

Gearbest öneririm aparatlar ile fln çok ucuza gelir sebebi :https://www.youtube.com/watch?v=-20QhHlSNMk

1. Kaskın resmini atarmısınız ?

2. Ucuz Kingma gayet başarılı orj gerek yok.

3. Başarılı yani yedek batarya housing 3 lüsünü tavsiye ederim detaylar :http://forum.donanimhaber.com/m_111671832/f_//tm.htm

4. Yedek batarya ve şarj cihazı hep lazım + 2400 mah iyi olur.

5.

• tesekkur ederim cevabin icin :)
    kaskim buhttp://www.anonoptics.com/helmets/mens/raider
  • quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

tesekkur ederim cevabin icin :)
    kaskim buhttp://www.anonoptics.com/helmets/mens/raider

Tam tepeden bir resim varmı ben şapkaya şu aparatı dikmiştim belki oraya bu aparat kayışla takılabilir.
    Bu mesaja eklenen görseller:

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• 
Sayfa: önceki 694695696697698
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.