Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (694. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

Hocam sizin lighinthebox dan aldiginiz kamera geldimi? Takipsiz gondermislerdi.

ne gelen var ne gıden
    gecen sıteye yazdım cevab cıkmadı sımdı tekrar yazdım

paybal dan parayı alırız o mesele degıl de yav payballa mı odedıydık :)

Paypalla almistik.Ben parayi iade aldim.Gelince bakariz.Gelicegini sanmiyorum ama.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedodu

Xiaomi Yi Harici, Dahili 2 Mikrofon için Jack Yapmak & Kısa inceleme.

Müthişsiniz 1. msja ekliyorum.

Ayrıca benim elimden gelir ama sizin kadar ince işe giremem ücreti ile size yollasak yada arkadaşlar yollasa işçilik + emeğiniz adına ücret ile yapma şansınız olurmu ? Çok çok iyi olmuş.

Atıyorum mikrofon malzeme + işçilik kaça çıkar bize ?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PUNTO MULTİJET

quote:

Hocam sizin lighinthebox dan aldiginiz kamera geldimi? Takipsiz gondermislerdi.

ne gelen var ne gıden
    gecen sıteye yazdım cevab cıkmadı sımdı tekrar yazdım

paybal dan parayı alırız o mesele degıl de yav payballa mı odedıydık :)

Paypalla almistik.Ben parayi iade aldim.Gelince bakariz.Gelicegini sanmiyorum ama.

ben ıade almasam da olur
    cunku lıght ın the box ıle mını ın the box aynı fırma
    odeme adreslerı bıle aynı

mını ınthe box tan 1 adet yı almıstım ucretını defalarca yatırmama ragmen gerı odemıslerdı bana payballa
    ayrıca 1 adet de monopodu sıparıs vermedıgım halde gondermıslerdı
    ona saysınlar artık

sıteden cevap geldı

"Dear cusotmer

We need you send us a lost proof from post office

Thank you!

lightinthebox.com"

bana postaneden kaybolduguna daır kanıt ver dıyor sanırım
    halbukı kendılerı gonderdıklerını ıspatlamak zorundalar

paybala dıspute acsam hemen gelır para da
    bu fırmayla ıs yaplmaz
    paybaldan sasmayacan dandık fırmalarla ıs yaparsan

• Merhabalar Bende Gearbest in şu anki kampanyasından Beyaz 69,99$ a almış ve aranıza katılmış bulunmaktayım. Hayırlı olsun :)
  • Xiaomi için Quad bakan arkadaşlar

Bu sabah 21 dk uçuş yaptı Cx 20 bu pil ile :
    https://youtu.be/WEvRCa5ytyM

Çekimde manyak cesaretli bir sarı kedi vardı 50 cm yanına kadar indirdim az daha atlayacaktı üstüne helikopterin ama denemedi :)

Bu çekimde şapkama Boscam Zero kamerasını taktım.

1080P 60 Fps izleyebilirsiniz. Bu arada yağmur yağmaya başlayınca 10 dk ara verdim, çiseleyen yağmur altında güvenle uçar ama şiddetleniyordu

• Arkadaşlar Xiomi Aksiyon kamerası almaya karar verdim. GÜmrüğe takılmayacak ve aksiyon kamerası ile uyumlu çalışabilecek bir de drone almak istiyorum. Var mı önerisi olan ? Gümrük vergisi ödemek zorunda kalırsak ta F/p uygun bir drone önerisi de alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: i39AHiM

Arkadaşlar Xiomi Aksiyon kamerası almaya karar verdim. GÜmrüğe takılmayacak ve aksiyon kamerası ile uyumlu çalışabilecek bir de drone almak istiyorum. Var mı önerisi olan ? Gümrük vergisi ödemek zorunda kalırsak ta F/p uygun bir drone önerisi de alabilirim

1. Msjda faydalı linklerde tavsiyeler var.

• gearbest ıle odeme sorunum vardı
    bana paybal ıle fatura odeme lınkı yollamıslar
    odeyınce gelecek ınsaallah batarya
  • Selam arkadaşlar

2 konuda yardımınıza ihtiyacım var

1- uzun süredir kamerayı kullanıyorum bluutoodlu kumandasını aldım şimdide selfee çubugundan istiyorum ama hep kumandalı bir şekilde satılıyor
    sadece cubuk satan biyer önerirmisiniz ?= geabest olursa iyi olur

2- eski mesajlarda bir arkadaş fix ayarı için 2 adet çıktı resim obje yollamıştı bulamıyorum onlardan varmı a4 kağıdına çıktı alıp belirli mesafeye tutup yapıyorduk

uardımcı olursanız büyük sevap veriyorum bilginize :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: boş mezar avcısı

Selam arkadaşlar

2 konuda yardımınıza ihtiyacım var

1- uzun süredir kamerayı kullanıyorum bluutoodlu kumandasını aldım şimdide selfee çubugundan istiyorum ama hep kumandalı bir şekilde satılıyor
    sadece cubuk satan biyer önerirmisiniz ?= geabest olursa iyi olur

2- eski mesajlarda bir arkadaş fix ayarı için 2 adet çıktı resim obje yollamıştı bulamıyorum onlardan varmı a4 kağıdına çıktı alıp belirli mesafeye tutup yapıyorduk

1) Orijinal monopod pahalı sj4000 monopodu gayet uygun gibiydi gearbestten araştırın

2) Siemens yıldızı olarak Google görseller de arayın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • boş mezar avcısı B kullanıcısına yanıt
    monopod ûn linki ama aliexpress

http://www.aliexpress.com/item/2015-Xiaomi-Xiaoyi-Selfie-Sticks-Travel-Handheld-Camera-Self-timer-Lever-selfi-Cellphone-Monopod-Mount-Stick/32581715171.html?spm=2114.10010108.100010.2.Q4lo15

focus ayarı için de google siemens yıldızı diye arat beğendiğinin çıktısını al :)
    http://www.banggood.com/BlitzWolf-Ultimate-4-Button-Bluetooth-Extendable-Aluminium-Selfie-Stick-Monopod-p-979129.html
    İlk mesajda var. Bu monopod orjinal Xiaomi'den daha iyi sanırım. Değerlendirebilirsin.
  • d4hi kullanıcısına yanıt
    teşekkürler hızır gibisiniz maşallah
  • kurbagaprens kullanıcısına yanıt
    saol dostum sanırım su içinde denizde vs bunlar kullanılmaz...
    hem su hem dışarda olsa iyi oluydu aslında
  • Arkadaşlar merhaba, 27 şubatta gearbest'ten verdiğim sipariş bugün elime ulaştı. Artık beni de xiaomi yi sahipleri listesine ekleyebilirsiniz. En kısa zamanda hem xiaomi yi hem de aldığım aparatlarla ilgili video paylaşımlarını yapıyor olacağım.

Bunun öncesinde sizinle dün tesadüfen A101 markette 2,5 TL ye denk gelip aldığım şeffaf saklama kutusunu paylaşmak istiyorum muhtemelen bu hafta süresince marketlerde bulabilirsiniz.

Fotoğrafta bulunan mantar tabla A4 boyutunda, kutunun boyutunu oradan tahmin edebilirsiniz. Çift taraflı bir kutu, her iki tarafında da aynı gözler bulunuyor. Kamerayı koyduğum göz diğer gözlere nazaran biraz daha derin ve kapak kapandığında kamerayı sıkıştırmayacak şekilde tam geliyor. Kamerayla ilgili ufak vida ve aparatlar diğer gözlere rahatlıkla sığar diye tahmin ediyorum. Aksesuar siparişim de gelince onların da fotoğrafını ekleyeceğim.

Konuyu açan ve değerli yorumlarını paylaşan herkese teşekkürler. Gearbest'i de xiaomi yi'yi de sizin aracılığınızla tanıdım.

Bu mesaja eklenen görseller:

hocam benim linke bi tıkla :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: boş mezar avcısı

Selam arkadaşlar

Aleykum selam

https://en.wikipedia.org/wiki/Siemens_star

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GEÇBATAN -- 11 Mart 2016; 10:15:39 >
  • Benim kamera da sonunda geldi. 2 hafta sürede geldi. Kurulum yaptırdım. Hayırlısı bakalım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stones -- 11 Mart 2016; 13:03:06 >
  • Arkadaslar hızlandırılmış video cekimi yapan var mı? Programdan ayarları seçiyorum 5sn ara , video uzunluğu 2 dk olarak ama sınırsız video cekimi yapıyor. Program güncel. Çözebilen var mı?

• Gearbest Malum 31 Martta Puanları Geri Çekecek 31 Mart Gelmeden İhtiyacı Olan Varsa Ulaşssın 38 Dolar Kadar Puan Var
    Ziyan Olmasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hasanb35 -- 11 Mart 2016; 17:56:45 >
  • 
Sayfa: önceki 692693694695696
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.