Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (693. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: _ATi_

powerbank ile harici olarak pili şarj ettim sorun ne olabilir

sorunu kendın soylemıssın ıste
    1 amperle sarj etmen gerekıyor (1A) kutuda yazıyor
    daha yuksek amperle sarj etmek makınaya zarar verıyor
    kımı jack zarar gordu yazıyor vb

ılk mesaja uyarı seklınde eklemekte yarar var mıllet cayır cayır makıne yakıyor
    teknık ozellıklerı ekleyelım lutfen olgu hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

O işin en kolayı. GG veya hepsiburadan Sahte Dome Güvenlik kamerası diye, aratın. En ucuzunu alın. Ben 8 lira kargo dahil GG den almiştım, 5-6 liraya da vardı.

dome kamera ıle yı kameranın ılıskısını çözemedım

su gecırmesın dıye mı aldınız bunu
    yoksa gorus açısını mı artırıyor
    yoksa kamerayı otomatık cevırmek ıcın mı
  • merhabalar kameradan gearbest üzerinden almayı düşünüyorum 69.99 fiyatı var şu anda yanlız versiyon olarak belirtmemişler hangi versiyon geliyor bilgisi olan varmı acaba? birde elinde indirim kodu kullanabiliyormuyuz eğer oluyorsa paylaşana dua ederim:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedodu

Xiaomi Yi Harici, Dahili 2 Mikrofon için Jack Yapmak & Kısa inceleme.

İşte bu çok faydalı, Teşekkürler. Keşke böyle ilginç şeyler yapanlar çoğalsa.

• O onun sadece bir parçası , Dome yapmak için kullanılacak. Dome nedir ve ne işe yarar ? Alttaki video da bu adam iyi anlatmış.

• @olguerhan

Bisiklet uzerinde cektiginiz videolarda hic titresim gozukmuyor? Ben direksiyona bagli saglam bir aparat kullaniyorum fakat cok fazla titresim kaydediliyor. Ustelik sizin videolar normal cekim, ben timelapse videolarda bile sarsintilari fark edebiliyorum. Hangi aparatlari kullaniyorsunuz bisiklet icin? Yaptiginiz ozel bir uygulama var mi?

Ayrica Microsoft Hyperlapse uygulamasini tavsiye ederim herkese. Mevcut videodaki titresimi engelleyici ozel bir teknolojileri mevcut. Normal videoyu, timelapse sekline basarili bir bicimde de donusturebiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lucasmeyer -- 9 Mart 2016; 13:03:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kraaz

O onun sadece bir parçası , Dome yapmak için kullanılacak. Dome nedir ve ne işe yarar ? Alttaki video da bu adam iyi anlatmış.

Ay sonunda Allah nasip ederse Filipinler'e gidiyorum. Gitmeden önce mutlaka şundan bir tane yapmam lazım. Becerebilir miyim bilmiyorum ama deneyeceğim.

• Hocam sizin lighinthebox dan aldiginiz kamera geldimi? Takipsiz gondermislerdi.

• quote:

Orijinalden alıntı: cedodu

Xiaomi Yi Harici, Dahili 2 Mikrofon için Jack Yapmak & Kısa inceleme.

Adam bir güzel de Donanımhaber Xiaomi ekibine giydirmiş :)
    Bence biraz da haklı. Abartıyoruz. Go Pro ile bu kamerayı kalite açısından yanyana bile koyamazsınız. Ama şunu diyebilirsiniz. Aradaki kalite farkı fiyat farkına değmez.
    Melela Go Pro Hero 4'ün fiyatı 350-400 tl arasında olsa sizce bu kamerayı 500 küsür kişi arasından kaç kişi tercih ederdi?

• Arada gearbest ve miniinthebox ta kampanyalar oluyordu, 55-60 dolara kadar dusuyordu kamera, hala oluyor mu kampanyalar arada, beklersem uyguna alabilirmiyim acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: acnidre

14.12.2015 tarihinde gearbest'ten aldığım kameram için az önce wp-case sipariş geçtim

gelirse bi inceleme yaparım...

link:http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_170859.html
    resim:http://gloimg.gearbest.com/gb/2015/201508/goods-img/1452203943455224536.jpg

wp-case 8,80 usd promosyon ile (GB16SALE) 6,16 usd'ye geldi

AT433 Metal Tripod Mount Adapter de aldım

link:http://www.gearbest.com/action-cameras-sport-dv-accessories/pp_231166.html
    resim:http://gloimg.gearbest.com/gb/2015/201508/goods-img/1451467156748547610.jpg

3,80 usd yine promosyon ile 2,68 usd oldu

merhaba

gearbest'ten aldığım su kabı 24. günde geldi...

kabın demir tuşların kameranın tuşlarına değen uçlarında bir koruyucu ya da silikonumsu bişeyler yok... kameranın tuşlarını çizeceklerinden çekiniyorum...

bu konuda önerisi olan var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Phantom II

Hocam sizin lighinthebox dan aldiginiz kamera geldimi? Takipsiz gondermislerdi.

ne gelen var ne gıden
    gecen sıteye yazdım cevab cıkmadı sımdı tekrar yazdım

paybal dan parayı alırız o mesele degıl de yav payballa mı odedıydık :)
  • Nasıl oldu anlamadım ama uzun uğraşlardan sonra kendiliğinden düzeldi açıldı şuanda çalışıyor
    1A şarj makinası neler var?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _ATi_

Nasıl oldu anlamadım ama uzun uğraşlardan sonra kendiliğinden düzeldi açıldı şuanda çalışıyor
    1A şarj makinası neler var?

bılgısayar usb sıne takın
    veya samsung 0.7 amper sarj aletıne baglayabılırsınız
  • gearbestten sıparıs vermıstım
    odeme yapmak ıstıyorum

kartla odeme yaparken 430450 hata kodu verıyor baska kart denıyorum sonuc aynı
    payballa odeme secenegı cıkmıyor sıparıs odeme ekranında

sıparısı onceden vermıstım ve suandakı fıyatı pahalı
    bu durumda tekrar sıparıs veremıyorum

benı engellemıs gıbı bırsey sıte
    bır sıparısı ıptal etmıstım ondan sonra boyle oldu

kartla odemek uzre verılen sıparıslerı payballa odemem mumkun mu gearbestte???
    o kadar baktım baska odeme secenegı cıkmıyor

sıteye soruyorum paybal odeme seceneklerınden bahsedıyor
  • Yeni üyelik açın, teslimat adı ve adresi için kendi adresinizi verin. Bir de böyle deneyin.
  • Herkese merhaba. 2 3 günlük bir araştırma sonunda yeni bir kullanıcı olarak alınabilecek en iyi kameranın Xiaomi Yi olduğunu düşünmeye başladım. Şu anda en ekonomik ve güvenilir alabileceğim adres neresidir? Kaliteli aksesuarlarını nereden alabilirim? Özellikle su altı ve monopad gerekli, baş üstü ve bisiklet için olanlarda olursa süper. Bu konuda yardımcı olabilir misiniz?

• yldrmdh Y kullanıcısına yanıt
    Tüm cevaplarınız ilk mesajda mevcut.
  • Arkadaşlar Action modelini mi yoksa araç için olanını mı alayım ? Araç için aldığım modeli action kamera olarak ta kullanabilir miyim _?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kurbagaprens

Yeni üyelik açın, teslimat adı ve adresi için kendi adresinizi verin. Bir de böyle deneyin.

Ucuz fiyattan siparis verdigim ürünü alamıyorum mesele o

Yeni uyelik açınca normal fiyattan almak zorunda olacağım ve yorumlarla gelen puanları da kullanamayacağım

Kisaca çözüm değil

Payballa sipariş vermek icin ise anında odeme yapmak gerekiyor sanırım

• 
Sayfa: önceki 691692693694695
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.