Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (179. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.334
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, bende bu kameradan almak istiyorum, bisiklet kullanırken kayıt iyi olurdu, ancak cihazdaki problemlerden biraz korktum açıkcası netleme sorunu, mikrofon, güncelleme vb. böyle küçük problemleri niye düzeltmiyorlar? kolay olsada hasar verme bakımından riskli şeyler üretenin bunları yapması çok kolay?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Buselfa

quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

Gearbestten sipariş verdim. Öyle bir anda kapı çalıp geliyor mu yoksa takip etmek mümkün mü? Ilk defa yurt dışı alışveriş yapıyorum bilgisizim konuda yardımcı olursanız sevinirim :)

Takip kodu veriyorlar. 23 güne yakın bi sürede geldi benim.

Tesekkur ederım :) 2 sorum var

1.sı nereden takıp edıyoruz?
    2.sı 80doların vergısı kac paradır?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Gearbestten sipariş verdim. Öyle bir anda kapı çalıp geliyor mu yoksa takip etmek mümkün mü? Ilk defa yurt dışı alışveriş yapıyorum bilgisizim konuda yardımcı olursanız sevinirim :)

Gearbestten aldım. Benim sipariş toplamı 92$ 80€ civarı ediyordu. Sıkıntıdız geldi. Bazı arkadaşlar 2.69 krş ödemişler postaya benden o dahi alınmadı :

• mert262626 M kullanıcısına yanıt
    hocam toplam 5 siparişim oldu, bitane sipariş 5 ürün içeriyordu.. nerden baksan 9 ürüne yorum attım, bide 3er saniyelik video çekip paylaştım :)
    öyle ahım şahım videolar değil :)
    https://www.youtube.com/channel/UCtzphuZFnNPcTfRkMxtyluQ/videos

ama sipariş ve yorum attığım için gearbest benden bazı sitelerde kendileri hakkında yorum yapmamı istedi.. yapılan yorumların ekran görüntülerini kendileriyle paylaştığımda hediye verebileceklerini söyledir. genel olarak o indirimi bu son açıklamamdan aldım :)
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Gearbestten aldım. Benim sipariş toplamı 92$ 80€ civarı ediyordu. Sıkıntıdız geldi. Bazı arkadaşlar 2.69 krş ödemişler postaya benden o dahi alınmadı :

Pekı hocam nerden takıp ederız bu kargoyu?

• türkiyeden kafa bandı için link verebilirmisiniz. Nereden alayım bilemedimde.
  • Yaw bu gearbest ne oldu böyle.4 adet siparişim var hele biri tam 35 gün oldu halen ses seda yok.Nerede bu kargolar yaw.Takipli de takipsiz de farketmiyor hiçbir şekilde bilgi alınamıyor. olgu bir el at ne yaptı bu çinliler parayı bulup kaçtılar mı nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sayaga -- 23 Temmuz 2015; 13:44:52 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

17track diye bi site var orada in hocam.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

17track diye bi site var orada in hocam.

Eyvallah cok yardımcı oldunuz baska bısey olursa yazarm yıne :)

Bu arada henuz sıparıs asamasında ama benı de ekleyın lısteye :)

• quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

Yaw bu gearbest ne oldu böyle.4 adet siparişim var hele biri tam 35 gün oldu halen ses seda yok.Nerede bu kargolar yaw.Takipli de takipsiz de farketmiyor hiçbir şekilde bilgi alınamıyor. olgu bir el at ne yaptı bu çiniler parayı bulup kaçtılar mı nedir?

Senin kameraya çökmüsler hocam

• Gearbest İsveç postasına vermiş, bu sabah track kodu geldi. Kaç günde elimde olur?

Listeye beni de ekleyin lütfen.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi five finger death punch -- 23 Temmuz 2015; 14:35:42 >
  • İsveç postası biraz ağır. 23-24 günü buldu bende. Hoş ramazan bayramı girdi araya. Arefe günü türkiyeye girmişti kargom.

• quote:

Orijinalden alıntı: five finger death punch

Gearbest İsveç postasına vermiş, bu sabah track kodu geldi. Kaç günde elimde olur?

şiparişi ne zaman vermiştiniz de bugun track kodu girilmiş acaba?
  • @Buselfa ben 1 ay gibi bir tahminde bulunmuştum. 6'sında aldığım Piston 3'ü de bekliyorum hala o da Hollanda postası.

@ali_0017 Siparişi 20 Temmuz'da verdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: five finger death punch

Gearbest İsveç postasına vermiş, bu sabah track kodu geldi. Kaç günde elimde olur?

Eklemezmiyim beeee Five Finger En sevdiğim gruplar arasında

Remember Everything her dinlediğimde tüylerim diken diken olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 23 Temmuz 2015; 15:40:30 >

• quote:

Orijinalden alıntı: badbora

Ortalama 40-50 dakikalık bir videoyu 2 parça haline bölüyor cihaz. bunu tek parça halinde alabilmem için kartı nasıl formatlamam gerekiyor?

Programla çok basit birleşiyor özel msj atıyorum.

Bu arada sizin videoyu her anını keyifle izledim. 40 metre su altında öksürük tutmuş sizi çok komik ya

Birde su altında selfi de sağlam olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sayaga

Yaw bu gearbest ne oldu böyle.4 adet siparişim var hele biri tam 35 gün oldu halen ses seda yok.Nerede bu kargolar yaw.Takipli de takipsiz de farketmiyor hiçbir şekilde bilgi alınamıyor. olgu bir el at ne yaptı bu çinliler parayı bulup kaçtılar mı nedir?

Hacılamışlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___ukyo___

merhaba arkadaşlar, bende bu kameradan almak istiyorum, bisiklet kullanırken kayıt iyi olurdu, ancak cihazdaki problemlerden biraz korktum açıkcası netleme sorunu, mikrofon, güncelleme vb. böyle küçük problemleri niye düzeltmiyorlar? kolay olsada hasar verme bakımından riskli şeyler üretenin bunları yapması çok kolay?

Problemleri aşıyoruz bisikletle ise miss gibi oluyor. Tabi dağa çıkmayı beceremeyen ben olunca bazı rezalet çekimler ortaya çıkmıyor değil

Bi zamanlar ne gülerdik yahttps://www.youtube.com/watch?v=YWZoZj1JJUI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 23 Temmuz 2015; 15:47:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: NazimBaskurt

quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Ukimi arayıp Ürünün 75€ sınırını aşmadığını söyleyeceksiniz sizden evrak isterler kart extresi ve faturayı yollarsınız büyük ihtimalle vergi kalkar.

Ben Selfie çubuğu ile beraber aldım. 92 dolar fiyat. Euroya vurdugumuzda geçiyor malesef. Kart extresını cikartayim o zmn şansımı deneyeyim :/

Varmı GElişme ?
  • Basit bi video editleme programı var mı acaba go pro nunkini indirdim yapamadım bi şey böyle istediğim yeri yavaşlatıp istediğim yer hızlandırmak falan istiyorum var mı program önerisi?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 177178179180181
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.