Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
17.011
Cevap
297
Favori
462.194
Tıklama
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Yurt Dışı Fırsat Ürün İncelemeleri >> Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam
Giriş
    752 Mesaj

bir ara hdmı cıkısını pc laptopa bağlayıp webcam olarak xioami yi görüyor mu bakabilir misiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Bahsedilenler: Mr.Gencer
    Bakayım hocam, haber ederim ben size

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

@ElvanDalton

quote:

Orijinalden alıntı: ElvanDalton
    Merak işte hocam

bir de bi sorum daha olacak herkese ürün elimde ama hafıza kartı almadım orta halli bişey alacağım ama boyut ne kadar olsun 8 - 16GB civarı yeter mi

16GB'tan aşağısı alınmaz hocam. Hele de 120-240fps'lerde kayıt yapılacaksa 8 yetmez. Ben normalde çok yüksek kapasiteli kartlara karşıyımdır. Eğer 32GB'a ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız 2 tane 16GB yada 32 bana yetmez 64 olmalı diyorsanız 2 tane 32GB almanız daha emniyetli olur. Malum sdcard'lar çok çabuk bozulan şeyler. Bu nedenle en azından diğer karttaki resim ve videoları kurtarmış olursunuz.

@Mr.Gencer , @emre-29

quote:

Orijinalden alıntı: emre-29

bir ara hdmı cıkısını pc laptopa bağlayıp webcam olarak xioami yi görüyor mu bakabilir misiniz

Bilgisayar ve Laptoplardaki HDMI bağlantılar tek yönlüdür yani çıkıştır. Giriş için değil çıkış için yani daha büyük monitörlere bağlamak için kullanılırlar.
    Bunun için kullanmanız gereken bağlantı USB bağlantıdır. Olur yada olmaz orası ayrı konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 22 Temmuz 2015; 20:48:40 >
    |
    |
    Bahsedilenler: ElvanDalton , emre-29 , Mr.Gencer

MiMix2 6/256GB Black Miui Global Kararlı v9.6.1.0 ODEMIFD / MiNote2 4/64GB Black MIUI v9 Global Beta
    MiPad2 64GB MIUI v8 MultiRom / MiBox3 International AndroidTV v8.0 / Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB

Mi A1 4/64GB Gold / Mi5 Prime 3/64GB Black / RedMi Note 4X 3/32GB Black / Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5
    Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi+3G
    Amazfit Pace / LG G Watch R (Out of service)

• Yüzbaşı
    734 Mesaj

tamamdır hocam 16 gblık aldırdım başlangıç olarak , yetmezse gider alırım tekrar sağolasın
    |
    |
    Bahsedilenler: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: caylak1907

kamerayı 1.2.6 yaptıysan ve google play deki son versiyonu yüklediysen, video timelapse seçeneği gelmiş olması lazım..
    ayarlar kısmındaki versiyonların ekran görüntüsünü paylaşmanız mümkün mü?

Selam arkadaşlar. Akşam üzeri ben de bir deneme yapayım dedim ama Video TimeLaps'ı bulamadım. Uygulama versiyonu 1.5, Firmware versiyonu 1.2.6 Resimler eğer yüklenebilirse buraya yükleyeceğim, yüklenemezse tiny hesabıma yükleyeceğim.

Yok DH upload yapmıyor. Neyse Tiny'den devam.

|
    |
    Bahsedilenler: estellion , caylak1907

MiMix2 6/256GB Black Miui Global Kararlı v9.6.1.0 ODEMIFD / MiNote2 4/64GB Black MIUI v9 Global Beta
    MiPad2 64GB MIUI v8 MultiRom / MiBox3 International AndroidTV v8.0 / Tronsmart T428 MiniPC 4.1.2 JB

Mi A1 4/64GB Gold / Mi5 Prime 3/64GB Black / RedMi Note 4X 3/32GB Black / Mi4LTE 3GB/16GB / RedmiNote3Pro 3GB/32GB / LG Optimus G2(D802) 16GB / Moto G 16GB / LG Optimus 4XHD 16GB / GT-I9000 Galaxy S 8GB (Out of service) / Sony Ericsson Xperia X1i WM6.5
    Nexus7 2013 32GB (Out of service) / Nexus7 32GB Wifi / Ainol Aurora II 16GB / Apple iPad 32GB Wifi+3G

• Yarbay
    10739 Mesaj
    Bu arada Photo ile 927 adet resim çekerek bir TimeLaps denemesi yapınca benim için çok kötü olan bir durum ile karşılaştım. YDXJ1021.jpg adlı resimden sonra 100MEDIA adlı klasör yerine 101MEDIA adlı yeni bir klasör açarak oradan devam etmiş. Ama işin kötü tarafı şu ki yine baştan başlayarak yani YDXJ0001.jpg den başlamış. Dolayısıyla şu anda 100MEDIA adlı klasörde de 101MEDIA adlı klasörde de aynı dosya isimleriyle farklı resim ve videolar kayıtlı. Bunlar yanlışlıkla yedeklenirken, arşiv yapılırken v.s. birbirinin üzerine yazıldımıydı gitti güzelim resim ve videolar. Böyle saçma birşey nasıl olur?
    İngilizcesi iyi olan bir arkadaş bunu Xiaomi'nin sitesinde dile getirebilir mi acaba? Sanırım Yi Camera ile ilgili problemleri şu konuda toplamaya çalışıyorlar: http://en.miui.com/thread-113561-1-1.html
    Benim resmi de kullanabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 22 Temmuz 2015; 21:56:45 >

• Binbaşı
    1761 Mesaj

İOS kullanıyorsanız son sürüm 1.10

https://itunes.apple.com/us/app/xiaoyi-action-camera-yicam/id963065779?mt=8

Android ise son sürüm 1.9.1

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.xy.sportscamera

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 22 Temmuz 2015; 22:09:13 >
    |
    |
    chatin_62 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: newfel

Sanırım İOS kullanıyorsunuz öyleyse app versiyon eski son sürüm 1.10 görünüyor

https://itunes.apple.com/us/app/xiaoyi-action-camera-yicam/id963065779?mt=8

Android ise

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.xiaomi.xy.sportscamera

Hayır Android kullanıyorum.
    Ben en.miui'deki Official English Apk'yı kullanıyordum. Update varmı diye baktığımda da uygulama bana en son versiyonu kullanıyorsunuz dediği için hiç şüphelenmemiştim. Şimdi verdiğiniz linke bakınca 1.9.1 olduğunu gördüm. Bunu bir deneyeyim.
    Teşekkür ederim.

Neyse bu arada denedim. Evet menüler çok değişmiş daha hoş olmuş. Video ve Photo sekmeleri kaldırılıp birleştirilmiş. Pil yüzdesi kaldırılıp yerine pil simgesi gelmiş ki bu iyi olmamış. % de yazsa daha iyi olurdu. Photodaki mod butonuna basınca video ve video time laps geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 22 Temmuz 2015; 22:12:24 >
    |
    |

• Çavuş
    90 Mesaj
    İlk selfie. Focus sorunu var mı anlayamadım :) tamda kurcalayamadım. Aslında timelapse yapacaktım ama geç kaldım günbatımına.
    |
    |

Usta bu Android sürümün tablet versiyonu var mıdır?
    |
    |
    newfel kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: mnahack

Usta bu Android sürümün tablet versiyonu var mıdır?

Aynı uygulama kullanılıyor.
    |
    |

• Çavuş
    59 Mesaj

Gearbest'den yeni gelen bir kaç aparat (Göğüs bandı, kafa bandı, uv filtre, kask yapışkanları).
    |
    |

Orijinalden alıntı: caylak1907

brick muhabbeti cihazına uygun olan güncellemeyi indirmediğinden oluyor.. yani ozamanlar cihaz modeli ile ilgili bilgi yoktu.. şimdi modeline göre indirirsen brick olacağını sanmıyorum :)

Guncellemede en garanti islem wifi ile app uzerinden :) ha uygun telefon yoktur bilemem

|
    |
    Arkadaşlar yarın gündüz bende Banggood'dan sipariş geçmeyi düşünüyorum, yanında da Aliexpress'den kingma su kabı düşünüyorum, başka neler alsam iyi olur, hediye çeki filan var mı farklı sitelerde fazla para vermeyelim

Apple iPhone 6S 64 GB Silver | Aerial7 TANK Eclipse
    PENTAX K-5 & K-10D Grand Prix
    Apple MacBook Pro
    Lancia Delta 1.6 otm
  • Çavuş
    47 Mesaj

Hocam nasıl yaptınız bunu bizde taktik istiyoruz. Yaptığınız incelemeler vardı onun sayesinde herhalde. Birde bu incelemelere bakabilir miyiz?(tabi sizin için sorun yoksa :D)
    |
    |
    caylak1907 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: Mr.Gencer

Bugün micro hdmi kablom da geldi ayarlamaya çalıştım netliğini, diğer aparatlarım da tamam daha video düzenlemeyi öğrenemedim fakat öğrenirim heralde :D burdan kameraya ulaşamamı sağlayan abime, tüm aparatlara sahip olmamı sağlayan abime teşekkür ederim :)

Kazasız belasız güle güle kullanmanı dilerim. Benim sipariş gelsin onuda satacağım
    Kamera gerçi Türkiye - Başakşehirde bekliyor 2 gündür. Bakalım ne zamana geçecek elime. Daha içini açacağız
    |
    |

• Teğmen
    195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Arkadaşlar yarın gündüz bende Banggood'dan sipariş geçmeyi düşünüyorum, yanında da Aliexpress'den kingma su kabı düşünüyorum, başka neler alsam iyi olur, hediye çeki filan var mı farklı sitelerde fazla para vermeyelim

Yedek pil ve şarj cihazını al mutlaka. Ama onları ayrı sipariş etmelisin. Duruma göre monopod alabilirsin.
    |
    |

90 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ali_0017

Gearbestten sipariş verdim. Öyle bir anda kapı çalıp geliyor mu yoksa takip etmek mümkün mü? Ilk defa yurt dışı alışveriş yapıyorum bilgisizim konuda yardımcı olursanız sevinirim :)

Takip kodu veriyorlar. 23 güne yakın bi sürede geldi benim.

SEO
SEO
Mobilya Takımları
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR2
0,609
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.