Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (176. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.319
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kamerayı birkaç gündür deniyorum. SJ4000'e göre çok çok memnunum hem görüntü hem de ses olarak.

Yalnız bir problemim var: Güneşli havada araç içi çektiğim video'da dışarısı çok parlak çıkıyor, ilerisi neredeyse hiç görünmüyor. Bunu düzeltmenin bir yolu var mıdır?

Edit: Bu arada güneşli dediğime bakmayın, saat 18:20 civarıydı çekim yaptığımda. Yani göründüğü kadar aydınlık değildi kesinlikle.

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam
    Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thesixspeed -- 21 Temmuz 2015; 20:45:15 >

• Kamera otomatik pozluyor ve arabanın içini baz alarak ışık ayarı yapıyor bu çekim ölçeğinde. Cama daha yakın ve dışarıyı daha çok gösterecek bir çekim ölçeğinde çekim yapmalısınız , bu sayede kamera dışarısını baz alarak pozlama yapabilir.
  • voqka35 kullanıcısına yanıt
    Hocam biraz zor aciliyor.mben ince uclu tornavida ile acabildim :) bastirmiyorsunuz ortaya dogru pimi cekip yukari dogru cekiyorusunuz. Bence daha kolay birsey yapilabilirmis. Yada zamanla gevsiyordur belki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: DVZBR

Kamera otomatik pozluyor ve arabanın içini baz alarak ışık ayarı yapıyor bu çekim ölçeğinde. Cama daha yakın ve dışarıyı daha çok gösterecek bir çekim ölçeğinde çekim yapmalısınız , bu sayede kamera dışarısını baz alarak pozlama yapabilir.

Anladım, tahmin ettiğim gibi :(

Benim amacım Winding Road Magazine kanalındaki gibi POV görüntüler çekebilmekti ama, yapamıcaz sanırım :(
    https://www.youtube.com/user/windingroadmagazine/videos

• Bi gumruge benim ürün mu takılmış arkadaş ya. Şimdi ne yapmam lazım?
  • Şimdi ne yapmam lazım arkadaşlar? Herkesin ürün geçiyor bizim ürün geçemiyor çok ilginç.
  • m.can123 kullanıcısına yanıt
    Eyvallah açtım açtım şans eseri :) Fulledim hemen upgrade falan yaptım :D Ama xiaomi powerbank almıştım yanında sanırım o arızalı çıktı kendisini şarj etmiyor galiba sürekli 1 ışık yanıyor ona çözüm arıyorum şimdi de :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: NazimBaskurt

Şimdi ne yapmam lazım arkadaşlar? Herkesin ürün geçiyor bizim ürün geçemiyor çok ilginç.

Paypal extre + kredi kartı çıktıları ile bulunduğunuz ptt ye başvurup itiraz edebilirsiniz. Sonuçta 75€ sınırı geçmiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• NazimBaskurt kullanıcısına yanıt
    Ukimi arayıp Ürünün 75€ sınırını aşmadığını söyleyeceksiniz sizden evrak isterler kart extresi ve faturayı yollarsınız büyük ihtimalle vergi kalkar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi newfel -- 21 Temmuz 2015; 23:12:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: voqka35

Eyvallah açtım açtım şans eseri :) Fulledim hemen upgrade falan yaptım :D Ama xiaomi powerbank almıştım yanında sanırım o arızalı çıktı kendisini şarj etmiyor galiba sürekli 1 ışık yanıyor ona çözüm arıyorum şimdi de :(

Hemen şarj olmaz toplamda 6-7 saat sürüyor.

Bende ilk geldiğinde bozuk sanmıştım aynı sizin gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: newfel

Ukimi arayıp Ürünün 75€ sınırını aşmadığını söyleyeceksiniz sizden evrak isterler kart extresi ve faturayı yollarsınız büyük ihtimalle vergi kalkar.

Ben Selfie çubuğu ile beraber aldım. 92 dolar fiyat. Euroya vurdugumuzda geçiyor malesef. Kart extresını cikartayim o zmn şansımı deneyeyim :/
  • NazimBaskurt kullanıcısına yanıt
    84€ yapıyor bu iyi olmadı demekki bende potaya girdim,

• sizin kamera biraz yüksekte duruyor gibi çekim esnasında , kask üzerinde sanırım. kafa bandı ile kullanırsanız alın hizasına iner ve gönderdiğiniz linkteki videolara daha yakın bir plan oluşur. birde balık gözü formatında çekim yapıyorsanız onuda kapatın bence hallolur sorun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DVZBR

sizin kamera biraz yüksekte duruyor gibi çekim esnasında , kask üzerinde sanırım. kafa bandı ile kullanırsanız alın hizasına iner ve gönderdiğiniz linkteki videolara daha yakın bir plan oluşur. birde balık gözü formatında çekim yapıyorsanız onuda kapatın bence hallolur sorun.

Kafa bandı kullanıyorum ama bağlantı aparatı yüzünden kamera biraz yükseliyor. Astra'nın sürüş pozisyonu da biraz yüksek sanırım, koltuk en altta olmasına rağmen.
    Bir de sunroofu açıp içeriyi aydınlatmayı deniyeceğim bakalım faydası olacak mı.
  • caylak1907 kullanıcısına yanıt
    Size ürün mü yolladılar yoksa aldığınız ürünlerin incelemesini mi yaptınız?
  • grand canyon da bir video cektim cok vaktim yoktu oldukca amator oldu ama sizinle paylasiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: ElvanDalton

quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: ElvanDalton

İyi akşamlar ayın 16sında sonunda kargom geldi ama yine bir eksik var ben siparişi veriken ek batarya da istemiştim o siparişi ayırmışlar şu şekilde, tracking numarası da yok normal şartlarda bu kargoların hepsinin beraber lazım gelmesi değil mi yoksa normal midir bu ?

Banggood sipariş verme esnasında zaten bunları 2 ayrı kargo olarak ayırmıştır ama siz anlamamışsınız. Pil için kargo seçeneklerinde Tracking ücretini seçmediğiniz için de takipsiz gönderilmiş.

Arkadaşlar, özellikle yabancı olduğunuz, alışık olmadığınız birşeyler yaparken, yaptığınız şeylere, ne yaptığınıza biraz daha dikkatli bakın.

hocam sorun tracking numarsı değil, benim asıl sorduğum şey bu iki kargonun aynı zamanda gelmmesi sorun teşkil eder mi ?

Elbetteki sorun olmaz. Niye ve nasıl bir sorun olabilir ki?

• e_capkan kullanıcısına yanıt
    hocam valla 30$ puan yapıyorda bi siparişte %30 kullanabiliyorsun :) 15$da şimdi var, 45$ lık indirimim olacak gearbestte :)
    anca yeni almak isteyen arkadaşlar olursa ozaman kullanabilirim, hatta öyle yapayım :)

yeni almak isteyen arkadaşlar, benimle iletişime geçip, puanlarımla daha ucuza alabilirim size kamerayı :)
    yapılan indirimin belli bi kısmını da sizin vereceğiniz ücretten düşerim :)
    alan karlı veren karlı çıkar, puanlarda boş boş durmaz :)
  • mert262626 M kullanıcısına yanıt
    aldığım ürünlerin incelemesini kendi sitelerine yapıyordum, bunlar başka sitelere gb yorumu yapmamı istediler.
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam ışıklar arttı benim de ama bu 2 amper ile şarj edince kısa sürede full doluyor yazmışlar. Ben usbden 500ma ile şarj edince doğal olarak uzun sürüyormuş sonradan öğrendim aklında olsun, 5v 2 amper usb adaptör ile tam zamanında şarj edebiliriz , 10 lira bişey ondan alacağım ben de.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi voqka35 -- 22 Temmuz 2015; 10:37:14 >
  • 
Sayfa: önceki 174175176177178
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.