Şimdi Ara

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17.037
Cevap
262
Favori
491.320
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
19 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Serkan bey upload yeni biten bir dosya daha

Xiaomi Hırçın Dişi Köpek Kayıpsız Netlik-------Tıklayıp indirebilirsiniz------ 233 mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 5 Nisan 2015; 10:30:51 >
  • OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Olgu hocam hayırlı olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: engin_er_26

Olgu hocam hayırlı olsun

Teşekkürler
  • Yeni kayıpsız netlik :

----Tıklayıp indirebilirsiniz-----Netlik Mükemmel--Paten Kayıyoruz 268mb

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 4 Nisan 2015; 23:35:19 >
  • İncelemeniz çok güzel olmuş hocam elinize sağlık
    cihaz gerçekten sj4000 den çok daha üstün
    1-2 gömlek daha üstün olduğu belli oluyor ancak dezevantajları aksesuarsız olarak satılması
    çok uzun süre sj4000 kullanan biri olarak bu cihazı almayı bende istiyorum
    yedek batarya+full aksesuar seti+sualtı kabı=150-160$ buluyor
    yinede verdiğimiz paraya değecek bir ürün
  • quote:

Orijinalden alıntı: war3z

İncelemeniz çok güzel olmuş hocam elinize sağlık
    cihaz gerçekten sj4000 den çok daha üstün
    1-2 gömlek daha üstün olduğu belli oluyor ancak dezevantajları aksesuarsız olarak satılması
    çok uzun süre sj4000 kullanan biri olarak bu cihazı almayı bende istiyorum
    yedek batarya+full aksesuar seti+sualtı kabı=150-160$ buluyor
    yinede verdiğimiz paraya değecek bir ürün

Merhaba, bende açıklamalı videolarda belirttigim gibi sj4000 aksesuarlari ve fiyatı ile tartışmasız hala f/p lideri.

Dolar bu kadar uçmuşken ve Su altı kılıfı bile 20 $ civarı ile beklenirken , dediginiz gibi en az kamera + aksesuarlar dahil 130 $ ödemeden cihazı keyifle kullanmak zor.

Bende 90 $ ödedim ama işte yavaş yavaş ayda 1 aksesuar alarak planladım bütçemi. Ilk hedef 20 $ lık su altı kılıfı, ikinci hedef sizin çekim yaptığınız Aqua Su parkına bir bilet

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar normalde netliği bozduğu için Youtube yüklemesi yaparak paylaşımda bulunmayı sevmiyorum fakat bu çekimlerde cihazın :

• Sarsıntıya karşı dayanıklılık
    • Yoğun koşu-titreşim altında iken ses performansı
    • Sürekli kullanımda stabil çalışıp çalışmadığı

Milli atletimiz Ulaş Tekman tarafından test edildi

Ortalama 50 dakika süren bu uzun testimiz 8 gb lık bir yer kaplıyor. Youtube'ye 5 kısım olarak yüklemeye çalışıyorum. Şimdilik 2 kısım yüklemesi bitti ve kalan 3 parça Upload devam ediyor. Tam olarak yükleme 24 saat sürecek 1 bilgisayarı sırf bu iş için dün akşamdan beri açık bırakıyorum. Umarım izlerken keyif alırsınız

Edit : İlk mesaja bu bilgiler eklenmiştir.

• olgu hocam tabi bu ürünün göğüs bölgesine sütyen tarzı bağlanmasıyla ortaya çıkan sallantı kendi öz aparatıyla daha minimuma düşer diye düşünüyorum. O aparat gelirse bir testte onunla bekliyoruz:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: lathspellinfield

olgu hocam tabi bu ürünün göğüs bölgesine sütyen tarzı bağlanmasıyla ortaya çıkan sallantı kendi öz aparatıyla daha minimuma düşer diye düşünüyorum. O aparat gelirse bir testte onunla bekliyoruz:)

Ama yakıştı sana ulaşçım

• Kısım 3 :

Edit : İlk mesaja bu bilgiler eklenmiştir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 6 Nisan 2015; 10:50:45 >
  • Hocam ,sence orjinal monopad almaya gerek varmı?
    Bende yarın sipariş vericem ama nasıl alsam bilmiyorum.
    Orjinal yada diğer monopadde ne fark olurum diyorum ama hep bir tarafım orjinla al diyor monopadi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: the_iceberg

Hocam ,sence orjinal monopad almaya gerek varmı?
    Bende yarın sipariş vericem ama nasıl alsam bilmiyorum.
    Orjinal yada diğer monopadde ne fark olurum diyorum ama hep bir tarafım orjinla al diyor monopadi :)

Bence orjinale çok fazla fark ödemeye gerek yok

• Hocam,

Monopad olark bunu alıcam.
    http://www.gearbest.com/photography-accessories/pp_7644.html

kamera olarakta bunu
    http://www.gearbest.com/action-cameras/pp_153557.html

eğer orjinal monopad olarak alırsam 20$ monopad'e vermiş oluyorum.
  • Hocam videolar bana epey sallantılı geldi ama göğse takılınca normal belki kafaya takılsa daha az sallantı olabilirdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: war3z

Hocam videolar bana epey sallantılı geldi ama göğse takılınca normal belki kafaya takılsa daha az sallantı olabilirdi

Evet bildiğiniz çorapla türk icadı şeklinde bağladık

Orjinal aparat fln olsa daha iyi olabilirdi yada kafa bandı

Upload devam ediyor 4. parça

Edit : İlk msja bu bilgiler eklendi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 6 Nisan 2015; 21:29:39 >

• Gece çekim örneği yok mu ben mi goremedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Size zahmet olmazsa, gece araç kamerası olarak kullanarak bir çekim paylaşabilir misiniz?
    Müzik sesi açık ve kapalı olarak çekerseniz motor sesini kapalı ortamda ne kadar alabiliyor öğrenmiş olurum. Eğer alırsam sırf araç kamerası olarak kullanıcağım için en fazla dikkat ettiğim nokta burası
  • quote:

Orijinalden alıntı: kent290lf

Size zahmet olmazsa, gece araç kamerası olarak kullanarak bir çekim paylaşabilir misiniz?
    Müzik sesi açık ve kapalı olarak çekerseniz motor sesini kapalı ortamda ne kadar alabiliyor öğrenmiş olurum. Eğer alırsam sırf araç kamerası olarak kullanıcağım için en fazla dikkat ettiğim nokta burası

En kısa zamanda gelecek
  • hocam bunu araca takmak için aparat varmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: hrnayn

hocam bunu araca takmak için aparat varmı

Walla yabancı forumlardan gördüğüm kadarı ile şöyle bir aparat var nerde satılıyor araştırmak lazım büyük ihtimal aliexpresste bulabiliriz. Ben derme çatma bir aparat kendim yaptım öyle taktım ama çekimler ters oldu :)

Aksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P DevamAksiyon Kamerasi XiaoMi Yi incelemesi - Kullanici Kulübü (734 Kisiyiz) - 2017 F/P Devam

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.