Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.270
Cevap
49
Favori
48.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben lite aldım memnunum ama ters çekmeyi başaramadım onun dışında sıkıntısı Yok

Keyfime göre aksiyon keyfime göre araç kamerası olarak kullanıyorum 😀

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YİLİTE ile canlı yayın mümkün değilsanırım değil mi?
  • Bu kamera youtube yayına uygun mu sizce youtube için kullanmayı düşünüyorumda :?
  • Ahmet35-6 kullanıcısına yanıt
    youtube yayini derken. eger aksiyon kamerasi olarak kullanmiyacaksan o kadar para bayilmana gerek yok logitec'in webcamlari daha iyi sonuc verecektir. bir kere action kamerasi ile cekim yap sonra onu bilgisayara aktar sana bir ton is cikaracaktir.
    yi'nin kullanimi ve nasil kullanilmasi uzerine video cekmistim fikir verebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=4FjBGenI0_g
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara_lahana

youtube yayini derken. eger aksiyon kamerasi olarak kullanmiyacaksan o kadar para bayilmana gerek yok logitec'in webcamlari daha iyi sonuc verecektir. bir kere action kamerasi ile cekim yap sonra onu bilgisayara aktar sana bir ton is cikaracaktir.
    yi'nin kullanimi ve nasil kullanilmasi uzerine video cekmistim fikir verebilir.

https://www.youtube.com/watch?v=4FjBGenI0_g
    Teşekkürler izleyeceğim , oyun oynarken çekim yapacağım işte :)
  • oyun derken bilgisayar oyunu mu? eger öyle ise logitec kamera kullanirsan daha kullanisli olur. kullanacagin uygulamalarda logitec ile daha uyumlu calisacaktir
  • Yi 4K için performansı yüksek sd kart önerebilecek var mı? Parası önemli değil

• Elimde tertemiz yi4k seti var arkadaşlar. 3 batarya çoklu şarj + su kabı + silikon kılıfı + lens kapağı + gimbal + çanta + kumanda ve çubuğu full set. ilgilenenler mesaj atabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Musical Otopsi

Elimde tertemiz yi4k seti var arkadaşlar. 3 batarya çoklu şarj + su kabı + silikon kılıfı + lens kapağı + gimbal + çanta + kumanda ve çubuğu full set. ilgilenenler mesaj atabilir
    Fiyat ?

• quote:

Orijinalden alıntı: okoroglu

Fiyat ?

Alıntıları Göster
    1250 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Musical Otopsi -- 7 Şubat 2019; 13:37:51 >
  • Elimde temiz durumda beyaz YI 4K global versiyon var, orjinal housing, yedek batarya ve silikon kılıf mevcut. Tek sıkıntısı wi-fi ve bluetooth modülü çalışmıyor. Bu sebeple 400TL'ye vereceğim.
  • Merhabalar. Çanakkale' den Anıl. Sanırım kamerayı alalı 1.5 sene kadar oldu. YI 2 4K sahibiyim. Uzunca bir süre kullanmadan kenarda durdu, ara ara kayıtlar yaptım. Geçenlerde youtube üzerinden bir kanal açıp çömez olarak çektiğim videoları yayınlamaya başladım. Adobe premiere de videoları işlerken sesin sadece sol kanaldan geldiğinin farkına vardım. Kulaklık ya da hoparlörleri kontrol ettiğimde ikisinde de sadece sol kanalın çalıştığını gördüm. Kamerayı fabrika ayarlarına sıfırladım. Buna rağmen hiç bir değişiklik olmadı. Sol kanalda ses var sağ kanalada tıss diye bir dip ses. Daha önce böyle bir durum başınıza geldi mi? İyi forumlar dilerim...
  • sizlerinde cihazlarınız housing içinde buharlaşma / terleme yapiyor mu ? özellikle uzun çekimlerde? ve önlem olarak ne yapiyorsunuz ? kabı delmek dışında ?

• anilimaca A kullanıcısına yanıt
    cihazda kullanılan mikrofonların kalitesi çok düşük kanallardan biri arızalı gibi gözüküyor. Şu video sorununuz hakkında fikir verebilir.
    https://www.youtube.com/watch?v=EnmA-4sjj3Yhttps://www.youtube.com/watch?v=qhklp6VbzcYhttps://www.youtube.com/watch?v=pzmtnYkCykc

• Bu Yi 2 4k modelinde şarj esnasında çekim yapabiliyorum kullanan arkadaşlar bilgilendirirseniz sevinirim.

• Merhabalar, gelecek ay ayvalıkta mercanlara dalacağım Xioami YI 2 4k ile gelen housing üzerinde 40m'ye kadar koruma sağladığı yazıyor. 45-46 metrelerde acaba bir sorun çıkar mı? 40 metre altında housing kullanan oldu mu acaba?
  • gearbestten indirimli 100 tl ye aldıgım kamera ukime gitti
    sınır 22 euroy du yanı 17 euro falan oluyor kamera...bundan boyle her urun 22 euroya yakın dıye ukimemi gönderılıyor yoksa yıne başıboş memurun işimi acaba

Gümrük Vergisi : 0.0 TL
    Damga Vergisi : 0.0 TL
    Gümrüğe Sunma Ücreti : 0.0 TL
    Yurtdışı İade Ücreti : 0.0 TL

İSTANBUL UKİM

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 6 Mayıs 2019; 15:18:34 >
  • Arkadaşlar yeni yi 4k aldım. Olmazsa olmaz dediginiz aksesuarlar nelerdir. Hangi marka su altı kabı hangi hafıza kartini ve hangi monopodu almalıyım

• 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.