Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.270
Cevap
49
Favori
48.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: rockates

Arkadaşlar merhaba, bu minnak arkadaştan bir tane de ben almayı planlıyorum. Yalnız aklımı karıştıran iki sorum var yi 4k ile yi2 4k
    farklı ürünler mi? Eğer farklı ürünler ise gözünüze çarpan farklılıklar nelerdir?

Teşekkürler.
    Yi2 olarak da geçiyor yi 4k olarak da geçiyor. Aynı model..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • YI 4K Action Camera International Version Edition Ambarella A9SE Sports Mini Camera ARM 12MP CMOS 2.19" 155 Degree EIS LDC WIFI

http://s.aliexpress.com/IJ3UbUZ7?fromSns=Copy to Clipboard

Fiyat çok iyi degil mi? 147$

• quote:

Orijinalden alıntı: sahbazpower-

YI 4K Action Camera International Version Edition Ambarella A9SE Sports Mini Camera ARM 12MP CMOS 2.19" 155 Degree EIS LDC WIFI

http://s.aliexpress.com/IJ3UbUZ7?fromSns=Copy to Clipboard

Fiyat çok iyi degil mi? 147$
    iyi gerçekten de
  • Yi 4K için SD Card olarak Sandisk Extreme 64 GB aldım. Hız konusunda şüphelerim vardı, "Pro mu alsam?" diyordum ama gayet yeterli geldi. Tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 10 Mayıs 2018; 22:14:44 >
  • Arkadaşlar yeni bir tane yi lite alarak aranıza katıldım, daha önce yi'nin ilk modelini kullanıyorum, onun ayarlarından ekranı (görüntüyü) ters çevirip alttaki bağlantı yerinden araç camının vantuzuna bağlayıp araç kamerası olarak ta kullanıyorum, bunun ayarlarında böyle bir şeye rastlayamadım, acaba böyle bir ayarı var mı?

• Elimdeki ikinci cihazı satıyorum. Dileyenler ikinci el bölümünden bulup bana ulaşabilirler.

Edit: Satıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musAKka -- 14 Mayıs 2018; 20:53:19 >
  • Arkadaşlar iphone 6 ile 60FPS çektiğim videolar benim kameradan daha canlı renkler vermektedir ? Bunun sebebi nedir?
    Yi 4k ayarlarım şu şekilde 1080/60 medium/center/EIS ON
  • quote:

Orijinalden alıntı: cokoy

Arkadaşlar yeni bir tane yi lite alarak aranıza katıldım, daha önce yi'nin ilk modelini kullanıyorum, onun ayarlarından ekranı (görüntüyü) ters çevirip alttaki bağlantı yerinden araç camının vantuzuna bağlayıp araç kamerası olarak ta kullanıyorum, bunun ayarlarında böyle bir şeye rastlayamadım, acaba böyle bir ayarı var mı?
    Hocam ben de bulamadım

Oynatırken çeviriyorum maalesef :(

• quote:

Orijinalden alıntı: wickedfb

quote:

Orijinalden alıntı: aynali tapir

quote:

Orijinalden alıntı: wickedfb

Hangi modeli aldınız acaba? 4k mı 4k+ mı?

4k modelini aldım.

Amazon yerine çinden daha uyguna gelirdi. Olsun iyi günlerde kullanın yine de..

Alıntıları Göster
    teşekkür ederim.

gündüz fotolar güzel ama gece fotolarında tripod olmadan sonuç almak zor. videolarda da aynı şekilde gece çekimlerinde çok başarılı diyemem.
    Ben özellikle gece çekimlerinde iyi olduğunu düşünerek bu cihazı almıştım, beklentimin altında kaldı. Bu paraya bu kadar oluyormuş demek.

• gearbest bunun satısını artık yapmıyor galıba
    sahıbınden ılanları goz gezdırdım neredeyse her ılanda soyle yazmıslar
    deneme amaclı bır kez acıldı satılık,ıkı uc kez kullanıldı satılık,hevesle aldım kullanmadım satılık
    yani bunları o kadar moda edıp bırsuru aksesuar satıyorlar,kımse pek kullanmıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aydınayhan -- 25 Mayıs 2018; 23:46:47 >
  • merhaba arkadaşlar bende xiaomi yi 4k alarak aranıza katılmış bulunmaktayım
    ürünün ayarları ve faydalı aksesuarlar konusunda yardımlarınızı bekliyorum.
    teşekkürler
  • 1080p 30 fbs ıle cekmek..1080p 60 fbs ıle cekmek...4k 25 fbs ıle cekmek

bunların ıcınde 1080p 60 fbs kullanmak ıyı galıba..cunku sanıyede 60 kare olunca slow oynatımda goruntude atlama olmuyor

pekı bu slow play modu bu kameralarda varmı..bıde bu kameralarda 720p 120 fbs varmı
  • aydınayhan kullanıcısına yanıt
    Selamlar. Benim kameramın ekran camı kırıldı. Yedek parçasını bulamıyorum. Yardımcı olabileceğiniz bir durum olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aydınayhan

1080p 30 fbs ıle cekmek..1080p 60 fbs ıle cekmek...4k 25 fbs ıle cekmek

bunların ıcınde 1080p 60 fbs kullanmak ıyı galıba..cunku sanıyede 60 kare olunca slow oynatımda goruntude atlama olmuyor

pekı bu slow play modu bu kameralarda varmı..bıde bu kameralarda 720p 120 fbs varmı
    1080P - 120 FPS
    720P - 240 FPS

destekliyor.
  • Videoları bilgisayara attığımda .sec ve .thm uzantılı dosyalar da gözüküyor. Bunları silebilir miyim? Ne işe yararlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Videoları bilgisayara attığımda .sec ve .thm uzantılı dosyalar da gözüküyor. Bunları silebilir miyim? Ne işe yararlar?
    Ben de merak ederim bu konuyu?

🧐🤔

• slm arkadaşlar bataryayla alakalı sorun yaşıyorum şarj bir oluyor bir olmuyor şarj olmaya başlıyor bi kaç dakika sonra şarj olmuyor görünüyor batarya kısmını ve kabloyu kurdalıyorum temassızlık gibi birşey var arada şarj oluyor bende harici şarj aletinden şarj ediyorum bu defada bataryayı bir görüyor bir görmüyor yedek bataryalarda da aynı sorunu yaşıyorum bu bataryanın üzerindeki siyah film şeridi sanırım cihazla temas etmesi gerek o şekilde algılıyor gibime geliyor bilgisi fikri olan yazabilir mi
  • arkadaşlar elinde bozuk yada çalışmayan xiaomi yi 2 4k olan varsa yazabilir mi?
    satın almayı düşünüyorum.Yedek parça ihtiyacım olduğu için
  • quote:

Orijinalden alıntı: hie

Bataryayı çıkartmadan , cihazı kapattım ve şarja taktım. 1saat 10dk kadar sürede şarjı doldu ve ışığı söndü, kamerayı çalıştırdığımda %90 yazıyordu, kabloyu çıkarttım taktım ve 1dk içinde %100 yazdı, sanırım bukadar paraya bukadar kalite der gibi bir durum var ortada.
    Her 1.dk - 1.dk-10sn gibi zamanda %1 batarya azalıyor. Yani 90 ile 100dk arasında çekim alıyorum aralıksız (1saat 10dk olunca video duruyor baştan başlatmam gerekiyor).
    Cihazın gündüz çekimleri gayet güzel , almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.

Alıntıları Göster
    Aynı üründen almayı düşünüyorum. Az ışıkta çekim kalitesi konusunda ne düşünüyorsunuz ?

Su altı çekimi yapacağım özellik balayında kullanmak için alıyorum sorun çıksın istemiyorum anlayacağını.

Yi4K nin 2.El piyasası 300 tl bandında aksesuarları ile beraber 400tl ye bulunabiliyor. 400-500 arası güzel foto ve video çekebileceğim az ışıkta kullanabileceğim baika bir ürün tavsiyeniz var mı ? Yoksa yi4K en mantıklı seçenek mi ? Teşekkürler

• maxiromulus kullanıcısına yanıt
    Fiyat/performans olarak alabileceğiniz en doğru ürün. Kayıt yaparkende 1080p 60Fps yeterde artar. 64GB güzel bir sd kart ile uzun yıllar kullanabilirsiniz. Ben berlin maratonu için aldım, ekstra olarak farklı sporlar içinde kullanmak istiyorum. Su altı aksesuarlarıyla gayet yeterli olacaktır sizin için.
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.