Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com (60. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.270
Cevap
49
Favori
48.688
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ayrıca evdekı tv,laptoplar 4k gostermıyor yazılım uymuyor ve takılma oluyor o yuzden 4k almıcam nasıl olsa 1080p cekecegım ıcın
  • Yİ 4K Plus + Housing Aliexp.'ten 244 usd'ye aldım. hesaptan 975 TL civari çekti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Yİ 4K Plus + Housing Aliexp.'ten 244 usd'ye aldım. hesaptan 975 TL civari çekti.

mıjıayada ıyı dıyorlar,on cama 4k takıp gezmelerde cıkarmak yanına almak ıyı olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bace3434 -- 30 Mart 2018; 22:17:56 >
  • Amazondan Yi 4k aldım, içinden çıkan bataryada AZ16-2 (1200mah) yazıyor. Ekstra batarya alacağım için araştırırken fark ettim, bütün modeller AZ16-1 1400mah gözüküyor. Benim kutudan başka bataryamı çıktı anlamadım

2-3 adet kaliteli pil ve charger alacağım trye gönderim yapan pilde sıkıntı çıakarmayacak hangi ürünü önerirsiniz ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: bace3434

quote:

Orijinalden alıntı: McCarty

Yİ 4K Plus + Housing Aliexp.'ten 244 usd'ye aldım. hesaptan 975 TL civari çekti.

mıjıayada ıyı dıyorlar,on cama 4k takıp gezmelerde cıkarmak yanına almak ıyı olur

Alıntıları Göster
    mijia iyi değil mikrofon sesi ve ışıksız ortamda çok kötü.4k+ iki konudada çok iyi özellikle ses konusunda tabi aralarında baya fiyat farkı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: 21y

mijia iyi değil mikrofon sesi ve ışıksız ortamda çok kötü.4k+ iki konudada çok iyi özellikle ses konusunda tabi aralarında baya fiyat farkı var.

Alıntıları Göster
    Evet mijia'nın ses - mikrofon konusunda biraz sıkıntılı olduğunu bende farkettim. En azından Yi 4K ile karşılaştırıldığında
  • Arkadaşlar selamlar,

Ben de bugün Yi 4K aksiyon kameramı almış bulunmaktayım. Bana hafıza kartı konusunda acil yardımcı olmanızı rica ediyorum. Haftaya yurt dışına çıkacağım. Bana sorun çıkarmayacak bir hafıza kartı tavsiyesi bekliyorum sizlerden.

İnternetten herigo, gitti gidiyor vs sitelere baktım Sandisk extreme 64 gb UH serisini hiç bir yerde bulamıyorum. Hep tükenmiş. Olanlar da çok pahalı 200 TL'ye kadar olan yok mudur?

Bu arada örneğin 90 mb/s demek 1 saniyelik videonun kapladığı alan 90 mb mi demek?

Şimdiden teşekkürler.
  • Esquierdo kullanıcısına yanıt
    ben samsung U3 pro kullanıyorum memnunum. bunun daha üst modelleri de var ve fiyatlarıda uygun genelde samsungun. bir araştır istersen.
  • Esquierdo kullanıcısına yanıt
    64gb sandisk extreme pro n11de 200e var..
  • Peki örneğin 90 mb/s demek 1 saniyelik videonun kapladığı alan 90 mb mi demek? Örneğin 10 dk'lık bir videonuz (1080p) kaç gb yer tutuyor?
  • https://www.aliexpress.com/item/YI-4K-Action-Camera-International-Version-Edition-Ambarella-A9SE-Sports-Mini-Camera-ARM-12MP-CMOS-2/32681960513.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.5CM0I9

Linkteki resmi satıcıdan aldım ben de bu cihazdan. Fakat cihazın kutusunda jelatin yoktu ayrıca pil cihaza takılıydı kutuyu açtığımda yani ayrı değildi. Cihaz lens ve lcd ekranında ekran koruyucular duruyor, sıfır olduğu belli ancak bu şekilde gelmesinde bir gariplik yok mu acaba?

• A.J. Pacino kullanıcısına yanıt
    Pillerle ilgili uçak kargolarında sorun yaşandığından böyle gönderiyorlar diye biliyorum. benim de cihaz o şekilde gelmişti. sorun yok!
  • GuGuuuK kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam teşekkrler.
  • Arkadaşlar kamera 1080p 60FPS kayıtta karıncalı göstermekte bunun nedeni nedir ? Yani karıncalanma çok fazla dikkatimi çekiyor. Cep telefonundaki gibi HD net berraklığını alamıyorum. Ayarları nasıl yapıyorsunuz tercihleriniz neler ?
  • hie kullanıcısına yanıt
    F2.8 diyafram olduğu için düşük ışıkta görüntünün kumlanması normal..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wickedfb

F2.8 diyafram olduğu için düşük ışıkta görüntünün kumlanması normal..
    Anladım sağolun, Sanger marka şarj aleti ve aynı mark batarya aldım. Bataryanın şarjı %89 civarlarında doluyor ve üste çıkmıyor. Orjinal bataryada ise %98 - %97 civarında. Bunun nedeni nedir arkadaşlar ? Siz bataryanızı nasıl şarj ediyorsunuz ?
  • hie kullanıcısına yanıt
    Bende de durum aynı ama şarjı gidiyor baya..

• quote:

Orijinalden alıntı: wickedfb

Bende de durum aynı ama şarjı gidiyor baya..
    Bataryayı çıkartmadan , cihazı kapattım ve şarja taktım. 1saat 10dk kadar sürede şarjı doldu ve ışığı söndü, kamerayı çalıştırdığımda %90 yazıyordu, kabloyu çıkarttım taktım ve 1dk içinde %100 yazdı, sanırım bukadar paraya bukadar kalite der gibi bir durum var ortada.
    Her 1.dk - 1.dk-10sn gibi zamanda %1 batarya azalıyor. Yani 90 ile 100dk arasında çekim alıyorum aralıksız (1saat 10dk olunca video duruyor baştan başlatmam gerekiyor).
    Cihazın gündüz çekimleri gayet güzel , almayı düşünen arkadaşlara tavsiye ederim.
  • Merhaba. Yi 4k+ aldım bu hafta elime ulaştı. Daha önce yi de kullanmıştım. Ekran olayı çok iyi oldu. Ayrıca tek video dosyası olarak 30gb a kadar kayıt yapılabiliyor. Cep telefonun da 5g wifi ile 6-7mb/s dosya aktarım hızına çıkabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ZuLaN -- 28 Nisan 2018; 7:46:34 >
  • Arkadaşlar merhaba, bu minnak arkadaştan bir tane de ben almayı planlıyorum. Yalnız aklımı karıştıran iki sorum var yi 4k ile yi2 4k
    farklı ürünler mi? Eğer farklı ürünler ise gözünüze çarpan farklılıklar nelerdir?

Teşekkürler.
  • 
Sayfa: önceki 5859606162
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.