Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com (52. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.270
Cevap
49
Favori
48.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O kayıtları merak ediyoruz. su altında sesleri gayet iyi alıyor. Ben de çektiğim videoları izleyince, hani sesleri almıyor diyorlardı diye düşünmüştüm. Dalış için kullandıysanız kaç mt kadar indiniz? ve filtre ihtiyacı hissettiniz mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: wickedfb

quote:

Orijinalden alıntı: iasonion

quote:

Orijinalden alıntı: mapıt

şu an gearbest ya da banggood'da satışı yok sanırım türk sitelerinde tek satış var sanırım bu ilk xiaomi yi'yi almıştım ama aksesuarlarından çok başım ağrıdı tam istediğim şekilde bir toplayamadım bunda böyle full aksesuarlı alacağım bir link var mı

Geekbuying'ten alabilirsiniz o halde..

http://www.geekbuying.com/item/Xiaomi-YI-Action-Camera-2-Xiaoyi-4K-Camera-II-A9SE-IMX377-372605.html

Üstelik fiyatı da bayaa iyi yapmışlar (194 Dolar)

Bu arada her ne kadar chipset'i bir tık düşük olsa da, performans açısından pek de farketmeyecek SJCAM SJ7 de bence alınabilir bir alet.

gg' den (866tl)veya herigodan (housing dahil 970tl) alan var mı?

Su altında kullanmak istiyorum 30 metreye kadar sorun yaşar mıyım?

Veya aynı fiyata ikinci el gopro hero 4 silver mı yoksa yi 4k mı önerirsiniz?

Tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Bu şekilde bir sepet yaptım 100tl bonusla birlikte 963tl ye gelecek eğer tavsiye ederseniz :)

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com

En son hafıza kartı olarak bunu düşündüm "Sandisk Ultra Android microSDXC 128GB" 128gb sorunsuz destekler mi acaba?

Yanlış araştırmamışsam cihaz 128GB hafıza kartı desteklemiyor. Maximum 64 GB destekliyor.

• Bu arada bende GoPro Hero5'imi satıp Amazon'dan herşey dahil 200$'a Xiaomi Yi 2 4K alarak aranıza katılmış bulunmaktayım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MetaLdetH

Bu arada bende GoPro Hero5'imi satıp Amazon'dan herşey dahil 200$'a Xiaomi Yi 2 4K alarak aranıza katılmış bulunmaktayım..

Amazon.de mi ooo süper.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: MetaLdetH

Bu arada bende GoPro Hero5'imi satıp Amazon'dan herşey dahil 200$'a Xiaomi Yi 2 4K alarak aranıza katılmış bulunmaktayım..

Amazon.de mi ooo süper.

Amazon.com ve amazondan aldığınız marka ürünleri uluslararası garanti kapsamına amazon ile sokabiliyorsunuz. 175$'dı. Vergiler kargo dahil 200 dolara geldi..

• Hafıza kartı desteği 64 GB mı yoksa 128 GB mı? Kullananlar en fazla kaçla kullanıyor.
  • Suan 164 dolar alsam mı ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • MetaLdetH kullanıcısına yanıt
    Kullananlar var diye okudum sanırım ama deneyeceğim hafıza kartı gelmedi henüz tedarik aşamasında imiş 1 haftadır. En kötü ihtimalle telefonumdaki 64gb kartı kamerada kullanırım 128i tlf.da kullanırım..

• quote:

Orijinalden alıntı: Goday

Hafıza kartı desteği 64 GB mı yoksa 128 GB mı? Kullananlar en fazla kaçla kullanıyor.

64gb sandisk ultra ile denedim sorun çıkarmadı. 128 gb muhtemelen pzt günü gelir diye tahmin ediyorum. Deneyip sonucu yazarım.

• quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

Suan 164 dolar alsam mı ki

Oha kaçırma, link alalım

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    https://www.aliexpress.com/item/International-Version-Original-Xiaomi-YI-4K-Action-Camera-2-Ambarella-A9SE-Sports-Camera-2-155/32815740821.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.264.jBfMs8

mobil uygulamadn ggirdin mi 167 dolar 99 dolar üstü 1 dolar indirim yapıyor artı puan exchange bölümünden de 2 dolarlık kupon alabiliyorsun. 164 dolara geliyor. :)
    Şuana kadar gördüğün en dip fiyat

• quote:

Orijinalden alıntı: kod adı çökertme

https://www.aliexpress.com/item/International-Version-Original-Xiaomi-YI-4K-Action-Camera-2-Ambarella-A9SE-Sports-Camera-2-155/32815740821.html?spm=a2g0s.13010208.99999999.264.jBfMs8

mobil uygulamadn ggirdin mi 167 dolar 99 dolar üstü 1 dolar indirim yapıyor artı puan exchange bölümünden de 2 dolarlık kupon alabiliyorsun. 164 dolara geliyor. :)
    Şuana kadar gördüğün en dip fiyat

Nefes kesici

Hemde internal version

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 27 Temmuz 2017; 6:38:26 >

• Aliexpress'ten gelen cihaza + gümrük ödenmiyor mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beavis.

Aliexpress'ten gelen cihaza + gümrük ödenmiyor mu?

Kutu üstüne extra bir şey yazdırmaya gerek oluyor mu? Araç kamerası alırken bir kod yazdırmıştım.!@OlguErhan

• Beavis. kullanıcısına yanıt
    Ben geçen sene ali'den aldım. Satıcıya rica ettim üzerine 20$ yazdırdım sadece. O kendiside hediye yazmış. Zaten kutu çok küçük olduğu için gümrüğe takılmıyor düşük fiyat yazılınca.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • hadi bakalım biraz önce aliexpress'ten ben de siparişi verdim.
    uluslararası versiyon 188 dolares :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: sezarim

Merhaba, siz sanırım kamerayı dalışta kullanıyorsunuz. Dalış için hangi aparatları kullanıyorsunuz? Link verebilir misiniz? Bir de dalış için filtreleri kullandınız mı? Önerir misiniz?

Dalış için kullanılan aparatlara benim de ihtiyacım var.

Özellikle mümkünse bileğe değil de kafaya takmak isterim; dalgıcın gözünden video olması amacıyla.
    Ek olarak hangi fitreleri tavsiye edersiniz?

Başka tavsiye var mıdır, su altı camiası destek lütfen...
  • souza kullanıcısına yanıt
    Ben kırmızı ve sarı filtre aldım. Hatta 1 saat önce geldi. Diğer ekipmanlar ise yolda. Filtreleri anca ayın 12simde deneyebileceğim. O zaman haber veririm.

• Günaydın,

Pc nin cihazı görmemesi sorunu ile karşılaşan olmuş muydu?

Cihaz takılan SD card a video kaydı yapabiliyor, kamerayı direk olarak PC ye bağlayınca şarj almaya başlıyor

ancak pc üzerinden kamerayı göremiyoruz.

Sorun nerede olabilir?

• 
Sayfa: önceki 5051525354
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.