Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
1.256
Cevap
62
Favori
41.706
Tıklama
Tüm Forumlar >> Fotoğraf Makineleri ve Video Kameralar >> Güvenlik Kameraları, CCTV, IP, AHD Kameralar ve Araç İçi Kameralar >> Araç İçi ve Aksiyon Kameraları >> Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      2138 Mesaj
      26 Mayıs 2016 19:09:32

valla benim hanım duysa beni eve almaz, dün 1 generasyonu aldım, hala kargo bekliyorum, bugün YI 2, aralık ayında Dashcam'ı almıştım ama allahtan yaklaşık 2 sene önce hepsiburadan aldığım dashcam battarya sorunu yüzünden hepsiburada tarafından parası iade edildiği için dashcam'a ses cıkarmadı ama bu iki aksiyon kamerası için ne der hiç bilmiyorum..

not: şuan bu mesajları yazdığım yerin internettinden 4K videola
      rı upload etsem sanırım beni kapının önüne koyar sirket :)

hafta sonları ve gece 23 den sonra enaz 1.5 kat daha hızlı olacak bu değerlerden şuan daha mesailer sebebiyle internet kullanımı yüksek, ve tabi online alışveriş olduğundan serverde çalışanlar dışında erişenler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 26 Mayıs 2016; 19:11:16 >
      |
      |
      OlguErhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aksini belirtmediğim sürece sorularınızı konu başlıklarına yazın belki benden önce cevaplayan olabilir.

Telefon: Samsung Note 8 [SM-N950F] Şebeke: Turkcell Yazılım: Stock
      Tablet: Motorola MZ601 - Rahmetli oldu,yerine yeni tablet bakılıyor.
      Ultrabook: Samsung Ativ Pro [XE701T1C] W10 // Android
      Konsol: Xbox One + 640 GB HDD + Kinect
      Diğer: Samsung Note 1 [N7000 Stock] || Samsung Note 2 [N7100 Stock]

• Yarbay
      4459 Mesaj
      26 Mayıs 2016 19:12:55
      quote:

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar ben ilk defa bi aksiyon kamerası alıcam, biraz acemiyim kusra bakmayın.. Bu cihazda wifi özelliği var mı? Yani direk akıllı telefonumuza kablosuz olarak resim gönderebilirmiyiz bilgisayara falan gerek kalmadan? Birde piyasadaki en iyi aksiyon kamerası bu mu şuan?

Semih bey bu dediklerinizi rahatça yapabiliyorsunuz. Görünürde fiyat anlamında piyasadaki en iyi bu kamera diyebiliriz. Ama henüz testlerini yapmadık ve çok çok yeni çıkıyor.

Tabi bunun iyisi de var :http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_gopro-hero4-black-adventure-5gpr-chdhx-401-eu-aksiyon-kamera-1128301.html

Çok teşekkür ederim, verdiğiniz linkteki malesef benim boyumu aşar :) Xiaomi için fiyat 240$ mı şuan? Daha uygun şekilde alma şansımız yok mu hocam?

• Yarbay
      2138 Mesaj
      26 Mayıs 2016 19:13:00

zaten gearbestti bağlamısındır. yine ilk pre orderden sonra sana gelir, uyuz olurum o duruma.. acaba hızlı kargo için ticket mi açsam
      |
      |
      OlguErhan kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

aksini belirtmediğim sürece sorularınızı konu başlıklarına yazın belki benden önce cevaplayan olabilir.

• Kurmay Yarbay
      13388 Mesaj
      26 Mayıs 2016 19:15:09 Konu Sahibi
      quote:

quote:

quote:

Arkadaşlar ben ilk defa bi aksiyon kamerası alıcam, biraz acemiyim kusra bakmayın.. Bu cihazda wifi özelliği var mı? Yani direk akıllı telefonumuza kablosuz olarak resim gönderebilirmiyiz bilgisayara falan gerek kalmadan? Birde piyasadaki en iyi aksiyon kamerası bu mu şuan?

Semih bey bu dediklerinizi rahatça yapabiliyorsunuz. Görünürde fiyat anlamında piyasadaki en iyi bu kamera diyebiliriz. Ama henüz testlerini yapmadık ve çok çok yeni çıkıyor.

Tabi bunun iyisi de var :http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_gopro-hero4-black-adventure-5gpr-chdhx-401-eu-aksiyon-kamera-1128301.html

Çok teşekkür ederim, verdiğiniz linkteki malesef benim boyumu aşar :) Xiaomi için fiyat 240$ mı şuan? Daha uygun şekilde alma şansımız yok mu hocam?

indirim kodu ile 216 $ ama 4K çekmek ile işiniz yok ise 1. nesil Xiaomi Yi kamerası fazlasıyla işinizi görür fiyatı 70 $

Konuyu inceleyin inanılmaz detay var :http://forum.donanimhaber.com/m_104353429/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OlguErhan -- 26 Mayıs 2016; 19:26:53 >

• Kurmay Yarbay
      13388 Mesaj
      26 Mayıs 2016 19:16:47 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

zaten gearbestti bağlamısındır. yine ilk pre orderden sonra sana gelir, uyuz olurum o duruma.. acaba hızlı kargo için ticket mi açsam

Torpilliyim ben

Olmadı ilk bana gelirse atlar uçağa gelirim beraber çekeriz örnekleri

• Kurmay Yarbay
      13388 Mesaj
      26 Mayıs 2016 19:18:29 Konu Sahibi

Bak bu video yeni sanırım

|
      |
      kendimce kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

• Yarbay
      4459 Mesaj
      26 Mayıs 2016 19:22:07
      quote:

Orijinalden alynty: OlguErhan

quote:

Orijinalden alynty: PVH

quote:

quote:

Arkada?lar ben ilk defa bi aksiyon kamerasy alycam, biraz acemiyim kusra bakmayyn.. Bu cihazda wifi özelli?i var my? Yani direk akylly telefonumuza kablosuz olarak resim gönderebilirmiyiz bilgisayara falan gerek kalmadan? Birde piyasadaki en iyi aksiyon kamerasy bu mu ?uan?

Semih bey bu dediklerinizi rahatça yapabiliyorsunuz. Görünürde fiyat anlamynda piyasadaki en iyi bu kamera diyebiliriz. Ama henüz testlerini yapmadyk ve çok çok yeni çykyyor.

Çok te?ekkür ederim, verdi?iniz linkteki malesef benim boyumu a?ar :) Xiaomi için fiyat 240$ my ?uan? Daha uygun ?ekilde alma ?ansymyz yok mu hocam?

indirim kodu ile 216 $ ama 4K çekmek ile i?iniz yok ise 1. nesil Xiaomi Yi kamerasy fazlasyyla i?inizi görür fiyaty 70 $

Konuyu inceleyin inanylmaz detay var :http://forum.donanimhaber.com/m_112177599/tm.htm

Video çekmek ile hiç i?im yok aslynda, benim kullanym amacym sadece foto?raf çekmek olucak.. Net ve kaliteli foto?raflar elde etmek istiyorum , ve kablosuz olarak akylly telefona (iphone) aktarym yapmak amacym. Bunlary ilk nesil xiaomi yi ile yapabilirmiyim ?

• Kurmay Yarbay
      13388 Mesaj
      26 Mayıs 2016 19:25:12 Konu Sahibi
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Arkada?lar ben ilk defa bi aksiyon kamerasy alycam, biraz acemiyim kusra bakmayyn.. Bu cihazda wifi özelli?i var my? Yani direk akylly telefonumuza kablosuz olarak resim gönderebilirmiyiz bilgisayara falan gerek kalmadan? Birde piyasadaki en iyi aksiyon kamerasy bu mu ?uan?

Semih bey bu dediklerinizi rahatça yapabiliyorsunuz. Görünürde fiyat anlamynda piyasadaki en iyi bu kamera diyebiliriz. Ama henüz testlerini yapmadyk ve çok çok yeni çykyyor.

Çok te?ekkür ederim, verdi?iniz linkteki malesef benim boyumu a?ar :) Xiaomi için fiyat 240$ my ?uan? Daha uygun ?ekilde alma ?ansymyz yok mu hocam?

indirim kodu ile 216 $ ama 4K çekmek ile i?iniz yok ise 1. nesil Xiaomi Yi kamerasy fazlasyyla i?inizi görür fiyaty 70 $

Konuyu inceleyin inanylmaz detay var :http://forum.donanimhaber.com/m_112177599/tm.htm

Video çekmek ile hiç i?im yok aslynda, benim kullanym amacym sadece foto?raf çekmek olucak.. Net ve kaliteli foto?raflar elde etmek istiyorum , ve kablosuz olarak akylly telefona (iphone) aktarym yapmak amacym. Bunlary ilk nesil xiaomi yi ile yapabilirmiyim ?

Ya size yanlış link vermişim :

http://forum.donanimhaber.com/m_104353429/tm.htm

Buyrun burada kendi çektiğim resimler var :https://www.dropbox.com/s/jugoz9yoimck0qx/Fransa%20REsimler.rar?dl=1 indirin kalite hoşunuza gidermi ?
      |
      |

• Yarbay
      2138 Mesaj
      26 Mayıs 2016 19:34:16
      quote:

quote:

Torpilliyim ben

ağustosta dikili tarafında olacagım.temmuz ilk 1 haftası ise salihli..

• Kurmay Yarbay
      13388 Mesaj
      26 Mayıs 2016 19:36:49 Konu Sahibi
      quote:

quote:

quote:

Torpilliyim ben

ağustosta dikili tarafında olacagım.temmuz ilk 1 haftası ise salihli..

Dikili tmmdır bana yakın izmire.
      |
      |

• Kurmay Yarbay
      13388 Mesaj
      26 Mayıs 2016 19:40:03 Konu Sahibi
      Şu videoları da eklemek lazım

|
      |

• Binbaşı
      1083 Mesaj
      26 Mayıs 2016 20:04:44
      Yerimizi alalım :)
      |
      |

Xbox Live : Luleburgazli
    • Yüzbaşı
      901 Mesaj
      26 Mayıs 2016 20:56:18
      quote:

Habire kutu açılım videoları gelio yaaaaaa

nazire yapıyorlar
      |
      |

İnsanlara gökyüzünde evreni yaratan birisi olduğunu söylediğinizde büyük bir kısım size inanacaktır.
      Boyanın daha kurumamış olduğunu söylediğinizde ise; emin olmak için dokunacaklardır.

• Yüzbaşı
      670 Mesaj
      26 Mayıs 2016 23:35:54
      xıaomi atakta...
      |
      |

TOPRAĞIMIZIN ÜSTÜNDE ŞEREFSİZCE YAŞAMAKTANSA; TOPRAĞIN ALTINDA YATMAYI ŞEREF SAYARIZ....
    • Yarbay
      2073 Mesaj
      27 Mayıs 2016 03:00:07
      Gümrük olayını nasıl hallettiniz hocam ilerde almak istesek hertürlü 100$ üstü olacak sanırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Beauty is a beguiling call to death and I'm addicted to the sweet pitch of its siren...

• Kurmay Yarbay
      13388 Mesaj
      27 Mayıs 2016 09:37:21 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar

Gümrük olayını nasıl hallettiniz hocam ilerde almak istesek hertürlü 100$ üstü olacak sanırım

Gümrük işi şans işi geçenlerde 250 $ lık gimbal aldım ödemedim şans işte.

Ama böyle bir cihaz alıyorsan gülü seven dikenine katlanır misali gümrük vergisinide göze alacaksın

|
      |

• Teğmen
      209 Mesaj
      27 Mayıs 2016 10:15:52
      Bu kamera gopro 4 özellikleri ile kıyaslandığında f/p anlamında harika bir şey,
      Bende almayı düşünüyorum ama önce incelemenizi bekliyorum,
      Şimdiden hayırlı olsun

Zonguldakspor
    • Kurmay Yarbay
      13388 Mesaj
      27 Mayıs 2016 10:24:23 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: oenaj

Bu kamera gopro 4 özellikleri ile kıyaslandığında f/p anlamında harika bir şey,
      Bende almayı düşünüyorum ama önce incelemenizi bekliyorum,
      Şimdiden hayırlı olsun

Evet özellikle 4K ve 120 fps çekimleri için nokta atışı bir cihaz.

Ayrıca dikkatimi çekti firefly6s te olan elektronik gimbal özelliğini bu cihazada eklemişler. Sanırım gopro 4 te bu özellik bulunmuyor.

|
      |

• Yüzbaşı
      274 Mesaj
      27 Mayıs 2016 11:26:03

olgu amca birinci sayfada yerinizi alın demişsin, yer bırakmamışsın yav :)

tahmini elimizde ne zaman olur bu ürün alsak ?
      |
      |
      Bahsedilenler: OlguErhan

Nedir bu imza işleri..
    • Kurmay Yarbay
      13388 Mesaj
      27 Mayıs 2016 11:39:53 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: caylak1907

olgu amca birinci sayfada yerinizi alın demişsin, yer bırakmamışsın yav :)

tahmini elimizde ne zaman olur bu ürün alsak ?

Öyle deme Yusuf amca vats ap grubunda ilk size haber ettim geç kaldın

Walla ürün Pire ordır heyecan ile beklemedeyiz

|
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
Satılık Köpek
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
haberler
Ankara Web Tasarım
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,313
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.