Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.270
Cevap
49
Favori
48.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    videyo izledim ama ses ile ilgili bir sıkıntı var gibi . çekimi yaparken mik girişlerini yanlışlıkla kapatmış olabilirsiniz . arka plan gürültüsü olmadan bir video çekip kontrol edin sesi. son yorumunuzdan sonra ekliyorum eğer videoyu kabın içinde çektiyseniz de bu ses sorunu olmuş olabilir. bu başlık altında aynı sorunu yaşayan biri daha vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuksel31 -- 19 Mart 2017; 13:13:38 >
  • Merhaba göğüs bantına bağlayabilmek için kamera su kabıın içinde idi ses sorunu ondan olabilir.
  • tuncayeren kullanıcısına yanıt
    muhtemelen öyledir. şöyle bir ürün var kabın için koymadanda bu dönüştürücü aparat sayesinde bağlantıyı sağlayabiliyorsunuz
    Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com
  • Merhaba güzel bir aparatmış mağlum hareket halinde oluyoruz su kabı olası kamera çarpmalarına ve darbelere karşı ciddi derecede koruyor ama bu da mantıklı bu aparatı nereden bulabiliriz aslında orjinal su kabının içinden bi aparaqt çıkmıştı dur şunun bi resmini çekeyim

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayeren -- 19 Mart 2017; 15:50:25 >

"aksiyon kamera dönüştürücü aparat/adaptör" diye arayınca çıkıyor . link vermeyeyim reklam olarak anlaşılmasın.su altı kabının içinden çıkan parçayla kamerayı kabın içine koymada göğüs bandına bağlamak mümkün değil.tek başına kamerayı direkt bağlayamazsınız bu aparat olmadan.darbelere karşı korumak için su kabı yerine silikon kılıflar var, orjinal su kabı da çok ucuz sayılmaz ki onu koruyucu olarak kullanıyorsunuz :) . silikon kılıfın mikrofon kısımlarında delik var mı bilmiyorum yoksa bile delik açıp kayıt esnansında hem ses problemi yaşamazsınız hem de darbelere karşı korumuş olursunuz.
  • Günaydın Arkadaşlar Aliexpress den olgu bey'in tavsiye ettiği selfie çubuğu gelmek üzere sanırım Türkiye ye girmiş bakalım nasıl bir şey çıkıcak

Ürünü İncelemek veya satın almak isteyen arkadaşlar olursa buradan inceleyebilirler ürün oldukça kısa bir zamanda Türkiye ye girdi şaşırdım doğrusu genelde Aliexpress ten gelen ürünler zaman açısından oldukça uzun sürer

https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-yi-Action-Camera-Bluetooth-Monopod-Extendable-Remote-Control-Selfie-Stick-Tripod-for-Xiaoyi-Sport/32558184765.html?spm=2114.13010608.0.0.ibXARt

Arkadaşlar koruma kabı için şu ürün nasıl sipariş vereyimi
    https://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Yi-Camera-Bag-for-Xiao-Yi-Action-Sport-Camera-Shockproof-Anti-dust-Storage-Bag/32650245701.html?spm=2114.13010608.0.0.dVTjOT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tuncayeren -- 23 Mart 2017; 12:27:33 >

vay canına ! gerçekten hızlı ulaşmış. acaba singapur menşeili kargo şirketi olduğu için mi böyle ? çanta da kullanışlı görünüyor 6 gün sonra 7. yıl şerefine yapılacak indirimde alınabilir. bu arada benim de bir sorum var gerçi tuncay abiyle benden başka kimsenin cevap verdiği yok ama yine bir ümit :) son çıkan 1.4 firmware i yükleyip deneyen var mı ? facebook sayfasında bir çok kişi sorun yaşamış yüklemeden sonra. bazısı downgrade yapıp kurtulmuş bazısı bu şekilde bile geri dönüşü olmayan problemler yaşamış. tavsiye edeceğiniz en iyi firmware güncellemesi hangisi ? özellikle renklerin daha canlı olmasını sağlayan bir özelliğin eklendiği firmware ? yoksa üzerinde yüklü 1.1 firmware mi kalsın ?
  • Merhaba Firmware güncellemesine hiç bakmadım açıkçası bende kaç yüklü onuda bilmiyorum ama cidden merak ettim şimdi dur şuna bir bakıyım harbi neymiş birazdan yazarım nedir ne değildir diye bu arada çanta siparişini verdim ama 7.60$ içime sinmedi aliexpress de 11.99$ daha mantıklı geldi onun siparişini verdim bakalım ne zaman gelecek

Bu arada yazılımın versiyonu bende

Çantayı aldığım site

https://www.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Yi-4k-Case-Acessories-Original-Quality-Camera-Collecting-Storage-Case-Bag-for-Xiaomi-Yi/32738577007.html?spm=2114.13010608.0.0.b7pgcJ

bazı firmware yüklemelerinde geliştirici özellik yerine kameranın mevcut özelliklerini düşürdüğü bile oluyor. her firmware'in changelogunu bulamadığım için risk alıp update etmeye değer mi bilemiyorum. 1.3.3'te canlı yayın özelliği varmış o biraz cazip geliyor. şu anki halinde şikayetçi olduğum tek konu tüm renk özelliklerini denememe rağmen gerçek renk tonunu vermeyişi.

çanta şimdiden hayırlı olsun. 7 $ dan olanını 82 küsür kişi almıış 40 geribildirim olmuş hep 4 ve üzeri yıldız almış. teslim alan bir kaç kişi fotoğraflı geribildirim yapmış ürün güzel görünüyor.
  • Geniş açı resim çekmek için yi4 k eski model yi ye göre avantajlımı yoksa sadece video konusunda mı önde ? Geniş açı için hangisi mantıklı olur ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Heîsenberg kullanıcısına yanıt
    iki kamerayı da kullanmış biri daha doğru cevap verir ama görüş açısı ikisininde 155 derece olduğu için bir fark olmaz diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Heîsenberg

Geniş açı resim çekmek için yi4 k eski model yi ye göre avantajlımı yoksa sadece video konusunda mı önde ? Geniş açı için hangisi mantıklı olur ??

Netlik dışında fark yok
  • Xiaomi yi ve yi 4k olmak üzere elimde 2 tane kamera var.
    Monopod,piller,su altı kabı,kafa,göğüs aparatı için iş görecek bir çanta aramaktayım.
    Xiaominin kendi çantasına baktım gearbestte stokta kalmamış.
    Her aparatı aldım fakat sorsanız çok nadir kullandım.Ev aparattan geçilmiyor.
    Hem taşıması kolaylaşacak hemde evdeki dağınıklığı toplayacak çanta tavsiyesi verirseniz sevinirim.
  • Aliexpresste 28 Mart'ta 180$ a satılacak.

4k+ için 290$ istiyorlar.

180$e kaçırılmaz mı dersiniz?

Yoksa ara ara başka sitelerde bu fiyata düşüyor mu zaten?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mechatronik M kullanıcısına yanıt
    bana göre kaçırılmayacak bir fırsat değil ama yine de şu ana kadar duyduğum en uygun fiyat. 4k+ modelinden sonra bu tarz indirimlere , uygun fiyatlara daha çok rastlanır.bir de referandumdan sonra döviz kurları biraz düşer diye tahmin ediyorum :)

• yuksel31 Y kullanıcısına yanıt
    Yorumları iyi teşekkür ederim tavsiye için.
  • yuksel31 Y kullanıcısına yanıt
    Bu siteden alan olmuş muydu?

https://m.joybuy.com/1316705.html

168.$ istiyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: basmane

Xiaomi yi ve yi 4k olmak üzere elimde 2 tane kamera var.
    Monopod,piller,su altı kabı,kafa,göğüs aparatı için iş görecek bir çanta aramaktayım.
    Xiaominin kendi çantasına baktım gearbestte stokta kalmamış.
    Her aparatı aldım fakat sorsanız çok nadir kullandım.Ev aparattan geçilmiyor.
    Hem taşıması kolaylaşacak hemde evdeki dağınıklığı toplayacak çanta tavsiyesi verirseniz sevinirim.

Merhaba ben de birçok aparatı aldım hatta şu an en son xioami'nin selfie çubuğunu aldım su geçirmez kab,göğüsbantı,araç cam tutacağı,selfie kab, vs derken çantanın siparişini verdim ama henüz gelmedi gelirse fotoları paylaşırım iyi günler dilerim

https://tr.aliexpress.com/item/For-Xiaomi-Yi-4k-Case-Acessories-Original-Quality-Camera-Collecting-Storage-Case-Bag-for-Xiaomi-Yi/32738577007.html?spm=2114.13010608.0.0.PtaZjQ

Gayet güzel inşallah çabuk gelir deneyimlerinizi bekliyoruz hocam.
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.