Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.270
Cevap
49
Favori
48.690
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: OlguErhan

quote:

Orijinalden alıntı: hsngencer

hayırlı olsun olgu abi.insallah araç icinde kullanilecek magzemeleri vardir.

Woowww araç kamerası 4K çekimler hiç düşünmemiştim efsane olur walla

D201 güncelledinmi nasıl şu an ?

iyi abi bi sıkıntısı yok.ellerinden öper.sayende güzel cihazlar kullanıyoruz hocam.allah razı olsun.

• İndirime girmesi inş uzun sürmez ama klasik xiaomi olarak uzun süre bu fiyattan satacağını düşünüyorum kullanıcı testlerinde hero 4 blackten daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar

İndirime girmesi inş uzun sürmez ama klasik xiaomi olarak uzun süre bu fiyattan satacağını düşünüyorum kullanıcı testlerinde hero 4 blackten daha iyi

Ama birde şunuda düşünmek lazım, Türkiye olarak 4K ya ne kadar hazırız

Geçen Eken H8R ile 3 dakikalık bir 4K çekimi Youtubeye upload etmem 3.5 saat sürdü

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    Kameranın ismi 4k diye herkes 4k çekmez şuanki yi de 2k destekliyo ama kullanıcıların çogu 1080p tercih ediyor fps faktörü yüzünden
    Burada asıl fark yaratan etmen kullanılan işlemci ve ekran

• quote:

Kameranın ismi 4k diye herkes 4k çekmez şuanki yi de 2k destekliyo ama kullanıcıların çogu 1080p tercih ediyor fps faktörü yüzünden

katılıyorum. ileriye dönük bir yatırım olacaktır en kötü.

bundan 2 - 3 sene sonra 720p günümüzün 360p si 1080p ise günümüzün 720p si olur. işte o zaman 4k yaygınlaşır. internet biraz daha ucuzlar(4g nin bu konuda rekabet yaratmasını bekliyorum)

bizde 10 dakikalık 4k videoyu 10mbps ile 3.5 saatte yükleriz

yahu ben polonyada şu internete 200 zloty(zamanında 150tl) veriyordum. ne akk ne o ne bu. limitsiz saf pure internet.

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com

upload hızı çok iyi değildi belki ama. şuanki upload hızlarını katlar. eminim daha güzel tarifelerde vardı orada.

ekleme: 250mbps o polonyadaki servis sağlayıcısında 90 zloty e düşmüş. 75tl
    Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi waterloo -- 26 Mayıs 2016; 15:05:09 >

• quote:

Çok doğru bende cihaz gelsin sanırım hep 1080P de 120 fps takılırım

BANGOOG da çok pahalı aliexpres te
    rider modeli 200 dolara bulunuyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: waterloo

quote:

katılıyorum. ileriye dönük bir yatırım olacaktır en kötü.

bundan 2 - 3 sene sonra 720p günümüzün 360p si 1080p ise günümüzün 720p si olur. işte o zaman 4k yaygınlaşır. internet biraz daha ucuzlar(4g nin bu konuda rekabet yaratmasını bekliyorum)

bizde 10 dakikalık 4k videoyu 10mbps ile 3.5 saatte yükleriz

yahu ben polonyada şu internete 200 zloty(zamanında 150tl) veriyordum. ne akk ne o ne bu. limitsiz saf pure internet.

upload hızı çok iyi değildi belki ama. şuanki upload hızlarını katlar. eminim daha güzel tarifelerde vardı orada.

ekleme: 250mbps o polonyadaki servis sağlayıcısında 90 zloty e düşmüş. 75tl

Ah bende 4 Mpbs upload var buna şükür diyordum bunlar neee

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

bunun orjinal su kabida asiri pahali suan en iyisi 3-5 ay beklemek

Buraya not alayım kanıt olsun,

3 ay sonra bu kamera 160 $ olacak

ne yaptın 160 USD mi hemen sipariş iptal edeyim 1 ay bekleme 3 ay 4 ay sonra alayım :) 216 - 160 USD = 56 Dolar * yaklaşık 3 TL = 150 TL icerdeyim simdiden..
  • Ben düşer diye umuyorum sadece :)

• quote:

Ben düşer diye umuyorum sadece :)

216 USD'ye pre order vermek isteyenler için ilk mesaja isterseniz GBXiaoyi2 indirim kodunu ekleyin.
  • Arkadaşlar ben ilk defa bi aksiyon kamerası alıcam, biraz acemiyim kusra bakmayın.. Bu cihazda wifi özelliği var mı? Yani direk akıllı telefonumuza kablosuz olarak resim gönderebilirmiyiz bilgisayara falan gerek kalmadan? Birde piyasadaki en iyi aksiyon kamerası bu mu şuan?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

quote:

Ben düşer diye umuyorum sadece :)

216 USD'ye pre order vermek isteyenler için ilk mesaja isterseniz GBXiaoyi2 indirim kodunu ekleyin.

Ekledim bile çok teşekkürler

Ama 216 $ dan walla alan çıkar mı emin olamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: PVH

Arkadaşlar ben ilk defa bi aksiyon kamerası alıcam, biraz acemiyim kusra bakmayın.. Bu cihazda wifi özelliği var mı? Yani direk akıllı telefonumuza kablosuz olarak resim gönderebilirmiyiz bilgisayara falan gerek kalmadan? Birde piyasadaki en iyi aksiyon kamerası bu mu şuan?

Semih bey bu dediklerinizi rahatça yapabiliyorsunuz. Görünürde fiyat anlamında piyasadaki en iyi bu kamera diyebiliriz. Ama henüz testlerini yapmadık ve çok çok yeni çıkıyor.

Tabi bunun iyisi de var :http://www.mediamarkt.com.tr/tr/product/_gopro-hero4-black-adventure-5gpr-chdhx-401-eu-aksiyon-kamera-1128301.html

• quote:

Orijinalden alıntı: kendimce

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: speedyrazors

bunun orjinal su kabida asiri pahali suan en iyisi 3-5 ay beklemek

Buraya not alayım kanıt olsun,

3 ay sonra bu kamera 160 $ olacak

ne yaptın 160 USD mi hemen sipariş iptal edeyim 1 ay bekleme 3 ay 4 ay sonra alayım :) 216 - 160 USD = 56 Dolar * yaklaşık 3 TL = 150 TL icerdeyim simdiden..

İPtal etme yaw 2 kişiyiz şurada yanlız bırakma

• Habire kutu açılım videoları gelio yaaaaaa

valla benim hanım duysa beni eve almaz, dün 1 generasyonu aldım, hala kargo bekliyorum, bugün YI 2, aralık ayında Dashcam'ı almıştım ama allahtan yaklaşık 2 sene önce hepsiburadan aldığım dashcam battarya sorunu yüzünden hepsiburada tarafından parası iade edildiği için dashcam'a ses cıkarmadı ama bu iki aksiyon kamerası için ne der hiç bilmiyorum..

not: şuan bu mesajları yazdığım yerin internettinden 4K videola
    rı upload etsem sanırım beni kapının önüne koyar sirket :)

Aksiyon Kamerası XiaoMi Yi 2 4K incelemesi - Kullanıcı Kulübü (16 Kişiyiz) Gearbest.com hafta sonları ve gece 23 den sonra enaz 1.5 kat daha hızlı olacak bu değerlerden şuan daha mesailer sebebiyle internet kullanımı yüksek, ve tabi online alışveriş olduğundan serverde çalışanlar dışında erişenler var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kendimce -- 26 Mayıs 2016; 19:11:16 >

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.