Şimdi Ara

Aksiyon Kamerası SJ4000 incelemesi - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
2.600
Cevap
64
Favori
165.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
22 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    @stone2003 nickli arkadaş almış bende o satıcıdan aldım bakalım..Fake çıkarsa satıcı kacacak delik arasın..Dispute'u yapıştırırm anında
  • TheNorth kullanıcısına yanıt
    Benim ürün yolda, o elime ulaşınca geri döndürme şansımız ne kadar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tlserkan kullanıcısına yanıt
    Geri gönderebilirsin..Daha önce telefon alıp geri göndermiştim.Ptt'ye 15 tl kargo parası ödemiştim..

Sahte çıkarsa sahte olduğuna dair video çeker dispute açarım..Duruma göre ya geri gönderirim yada para iadesi alırım
    Kesin iade alırlar mi ki. Adam bana teklif sundu 15$ iade yapayım diye. Ama gönlüm el vermiyor çakmasını kullanmaya tek sıkıntısı pil. Bide o kadar süre tekrar beklemek istemiyorum açıkçası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Almak zorunda..Dediğim gibi sahte olduğuna dair kanıt verip dispute açarsan Aliexpress parayı satıcıya aktarmaz.

hangi satıcıdan aldın?
    Bu Satıcı:http://www.aliexpress.com/snapshot/6139880544.html

Buda bana verdiği cevap:
    Hi friend,
    Thanks so much for your understanding.
    Any questions, please be free to contact us, ready for help.
    If anything else goes well, would you like to help us to confirm the order and leave us 5 star feedback.
    We would like to offer you a nice discount when we receive your positive feedback.
    Thanks so much and wish you enjoy the products
    !

Bir önceki mesajındada 15$ refund yaparım dedi.
  • Banggood bana SJ4000 için kupon kodu göndermiş fiyatı 85.99$'a indiriyor.
    Eğer almak isteyen olursa bana özelden mesaj atsın kupon kodunu vereyim.Birden fazla talep olursa ilk mesaj gönderen kazanır.
  • Merhaba ,

Ben bu satıcıdan aldım.

eğer orjinal değilse iptal edelim ? acil cevap bekliyorum satıcı shipping girmeden.

http://www.aliexpress.com/item/SJ4000-Sport-action-camera-portable-mini-sports-DV-1280-720P-HD-resolution-20M-waterproof-camera-plus/1751389221.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 10 Temmuz 2014; 12:00:02 >
    Eğer paypal'den dispute açıp uğraşmak istemiyorsan bence satıcı iyi bir teklif sunmuş 15$'ı kabul et bence.
  • Senceru kullanıcısına yanıt
    Ben şu satıcıdan sipariş verdim biraz önce.
    http://www.aliexpress.com/item/Action-Camera-Diving-Full-HD-DVR-DV-SJ4000-Mini-30M-Waterproof-extreme-Sport-Helmet-1920-1080P/1590632769.html

Şimdi konuşuyorum eğer sahte ise şimdiden dispute açacağım dedim.Cevap bekliyorum...

Edit: Şimdi satıcı ile konuştum..ısrarla 2-3 kez orjinalmi diye sordum hepsine orjinal dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 10 Temmuz 2014; 12:14:14 >
  • soran2 S kullanıcısına yanıt
    İndrim Kodu ilk mesajı atan Senceru'ya iletilmiştir.
  • soran2 S kullanıcısına yanıt
    Şimdi uğraşmak istemiyorum ve çok zamanımı alacak. Yeniden sipariş vericem 1 ayda öyle bekle yaz biter. Ürün gelsin bakalımda bi napalım artık kullancaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceru

Merhaba ,

Ben bu satıcıdan aldım.

eğer orjinal değilse iptal edelim ? acil cevap bekliyorum satıcı shipping girmeden.

http://www.aliexpress.com/item/SJ4000-Sport-action-camera-portable-mini-sports-DV-1280-720P-HD-resolution-20M-waterproof-camera-plus/1751389221.html

Valla ben korktum iptal ettim..

Yukarıdaki arkadaşım sağolsun bangood kuponu verdi onunla sipariş veriyorum şimdi.

• Paypal ile ödeme yaparken döviz kuru seçimini mastercard ve visa'ya bırakalım dimi arkadaşlar ? Paypal yüksek fiyattan çeviriyor..

Banggood'da direk sanal kart ile ödeme yok zaten deli oldum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceru -- 10 Temmuz 2014; 12:21:49 >
  • Şu satıcı ile görüştüm
    http://www.aliexpress.com/item/Action-Camera-Diving-Full-HD-DVR-DV-SJ4000-Mini-30M-Waterproof-extreme-Sport-Helmet-1920-1080P/1590632769.html

Ürünün orjinal fotoğrafı çekti gönderdi şimdi.
    Aksiyon Kamerası SJ4000 incelemesi - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

Şurdaki karşılaştırmalara bakınca orjinal görünüyor
    http://www.foxoffer.com/blog/2014/07/05/the-difference-between-original-and-fake-sj4000/

Ayrıca ürünü arkadaşlarıma tavsiye edersem bedava orjinal pil gönderecek
    Edit: Konudaki bu mesajın linkini gönderdim teşekkür etti ve yedek bir orjinal batarya gönderecek bana
    Aksiyon Kamerası SJ4000 incelemesi - Kullanıcı Kulübü - Ana Konu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNorth -- 10 Temmuz 2014; 13:15:49 >

• şarj denemesi yaptım sabah kaydı açtım toplam 90dk 1080p video kaydetmiş hafızada yer kalmadığı için kaydı durdurmuş. pili fulleyip kartı boşaltıp tekrar deneyeceğim.

bir pille 90dkdan fazla kayıt yapması mükemmel oldu. bende toplam 3 pil var bide

edit: yazmayı unuttum. kayıttan sonra cihaz bana ısınmış gibi geldi 30-40derece civarı. kullanan arkadaşlarda ısınmayla karşılaştılarmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi act02 -- 10 Temmuz 2014; 13:09:15 >
  • Sizin ürün orjinal tabi öyle olucak :D

Bizim gelecek ürünün kesin 40 dk dan fazlası yokmu hocam şimdi. @Haxem @GoldPunch
  • Benim gibi daha ürünü almayanlar için konu çok güzel olmuş, araştırmalarınız incelemeleriniz çok iyi.

Bende alixpress kullanıcısıyım ama bu sefer banggood.com vereceğim daha önce buradan alan arkadaşlar kargo süreleri hakkın da bilgi verebilir mi, tatile çıkmadan elimde olsun istiyorum.
  • bcekener kullanıcısına yanıt
    24 gün
  • act02 kullanıcısına yanıt
    90dk mükemmel bir süre.Benimki 72dk'da batarya bitirdi.Evet biraz ısınma var,normaldir.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.