Şimdi Ara

Aksiyon kamerası önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar, cuma gününe kadar aksiyon kamerası almam lazım. o yüzden yurtiçi alışveriş sitelerinden alacağım. 250-300 tl arası,video netliği iyi, iyi fotoğraf çeken ve gimbal destekli bir aksiyon kamerası önerebilirmisiniz?

• up diyeyim de bana da lazım çünkü :)
  • alışveriş siteleri derken sahibinden üzerinden diyorsan ben kendi ürünlerimden sana tavsiyede bulunayım almak istersen alırsın, istemezsen en azından aklında bilgi olur...

Gimbal desteği tüm kameralarda var bahsettiğin şey sanırım gyro elektronik düzeltici. Titreşim engelleyici yani.

Amkov amk7000s hala çok iyi bir kameradır. Çift ekranlıdır image stabilizator var içinde. 250tl
    Elephone elite 4k modelinde de gyro vardır güzel kameradır. 260tl
    Firefly 7s çift ekranlı, gyroludur. 300tl
    eken h8r uzaktan kumandalı güzel kameradır ama gyro yok içinde. kıyaslama videolarını mutlaka izle ama.
    Gitup Git 2 mikrofon hediye ediyorum senin fiyatlardan biraz tuzludur ama çok iyi kameradır bu da.

fiyatlar dolara göre yurt dışı fiyatıyla hemen hemen aynı olduğu için satış amaçlı şikayet etmenize gerek yok. İstenirse fiyatları silerim.
  • Hocam içlerinden en iyi fotoğraf çeken hangisi?
  • Merhabalar

Bir yarışmada GoPro Hero 4 Black kazandım. Türkiye çağında hizmet veren bir mağazadan alınmış. Ancak kutusu hiç açılmadı, satmak istiyorum. Almak isteyen olursa aşağıdaki ilandan benimle iletişime geçebilir.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-fotograf-kamera-video-kamera-gopro-hero-4-black-381677207/detay/
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.