Şimdi Ara

Aksiyon kamerası alacağım ama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aksiyon kamerası alacağım, özellikle fotoğraf için kullanacağım ama fotoğraf kalitesi iyi bir cihaz bulamadım, go pro çok övülüyor ama onunda çektiği fotoğrafları inceledim pek iyi değildi, belki video için üretildiklerindendir..
    Sonuç olarak fotoğraf kaliesi en iyi olan aksiyon kamerası hangisidir?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Liveman m1 hocam telefon bağlayabiliyosunuz,anlattıklarınıza göre ideal

• Hocam şimdi inceledim çekimlerine de baktım diğerlerine göre iyi ama yine istediğim kalite yok, sanırım dslr ile çekmeye devam edeceğim :) İstediğim mükemmel de değil sadece iyi kalitede fotoğraf ama hiçbirinde bunu göremedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: adanalivlkn1234

Hocam şimdi inceledim çekimlerine de baktım diğerlerine göre iyi ama yine istediğim kalite yok, sanırım dslr ile çekmeye devam edeceğim :) İstediğim mükemmel de değil sadece iyi kalitede fotoğraf ama hiçbirinde bunu göremedim

Benim arkadaşımda vardı hocam çok özenmiştim adam sanat yapıyodu resmen aletle ondan önermiştim😀Aksiyon kamerası yerine daha profesyonel bi kamera düşünmezmisiniz acaba canon flan

• Profesyonel canon kameram zaten var hocam ama her yere taşıması problem böyle cepte taşıyabileceğim kompakt birşey arıyorum. Ayrıca aksiyon kamerası istememdeki asıl amaç ise geniş açılı olması, yani o balık gözü efektini çok seviyorum. Profesyonel kamerada çok daha iyisini çekmem mümkün fakat balık gözü lensler çok pahalı
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.