Şimdi Ara

Aksiyon Kamera Tavsiyesi (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
3
Favori
42.822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sony al
  • JVC GC-XA1 ile Contour GPS 1080P bir bakın isterseniz JVC üzerinde LCD monitor var suya ve toza dayanıklı su altında belli bir derinliğe kadar housinge gerek duymuyor Contour ise en ucuz GPS özellikli full hd kamera.
  • sj4000 aldın sanırım :D
  • çekim kalitesine baktım ama baya düşük hocam gece filan çekimleri sıkıntı olur büyük ihtimal yani. Sj4000 almıştım şimdi sj5000 wifi almayı düşünüyorum.
  • tlserkan kullanıcısına yanıt
    fiyatına göre iyi be hocam.
  • Tabi fiyatına göre zaten yanındajkilerle bedava ama ben seyahat dede kullanacağım o yüzden az daha tatminkar olması lazım :)
  • Sj5000 Konumunda Lider Diyebilirim:)
    Aslında Sony V15 Falan Eski Olsada SJ5000 Kadar İyi...

Acıkcası 2 Ürünüde Deneme Şansım Oldu,Sony Daha Canlı Görüntü Verirken,GO Pro Gerçekçi Renkleri Kullanıyor...Protune Modunda İyiler Ancak Genede Sony Bu Anlamda Önde...
    Keskinlik Olarak Bariz Fark Olmasada GO Pro İyi Gibi..Ses Konusunda Sony,Titreşim Önleme,Resim Ve Gece Cekimi Konusunda Sony İyi.Çünkü Daha Önceden Tecrübeleri Var..
    GO Pro İyi Olsada Aparatları İnanılmaz Pahalı..Sony Ucuz Ama Çeşit Yok:)
    Fiziksel Olaraksa Go Pronun Avantajlı Oldugunu Düşünüyorum..Kullanıma Göre Degişir Ama Kare Gibi Yapısı Bence Daha Kullanışlı..

Aradaki Fiyat Farkının 2 Kat Oldugunun Düşünürsek Ben Kesinlikle Sony Alırdım...Zaten Sony GO Pronun Lider Olmasından Sıkılmış Olcakki,Fiyat Performans Yerine Aynı Seviyede V1000 Modeli Ve AS200 Modelini Cıkardı..
    Şuan V1000 Ve Hero4 500 Dolar Seviyesinde..Gariptir Rekabet Öylesine Cok Olmuşki GO Pronun Ürünleride Artık Yurtdışına Göre %15 Falan Cogalmış..Önceden %50 Falan Oynuyordu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRJinKazamaTR

Sj5000 Konumunda Lider Diyebilirim:)
    Aslında Sony V15 Falan Eski Olsada SJ5000 Kadar İyi...

Acıkcası 2 Ürünüde Deneme Şansım Oldu,Sony Daha Canlı Görüntü Verirken,GO Pro Gerçekçi Renkleri Kullanıyor...Protune Modunda İyiler Ancak Genede Sony Bu Anlamda Önde...
    Keskinlik Olarak Bariz Fark Olmasada GO Pro İyi Gibi..Ses Konusunda Sony,Titreşim Önleme,Resim Ve Gece Cekimi Konusunda Sony İyi.Çünkü Daha Önceden Tecrübeleri Var..
    GO Pro İyi Olsada Aparatları İnanılmaz Pahalı..Sony Ucuz Ama Çeşit Yok:)
    Fiziksel Olaraksa Go Pronun Avantajlı Oldugunu Düşünüyorum..Kullanıma Göre Degişir Ama Kare Gibi Yapısı Bence Daha Kullanışlı..

Aradaki Fiyat Farkının 2 Kat Oldugunun Düşünürsek Ben Kesinlikle Sony Alırdım...Zaten Sony GO Pronun Lider Olmasından Sıkılmış Olcakki,Fiyat Performans Yerine Aynı Seviyede V1000 Modeli Ve AS200 Modelini Cıkardı..
    Şuan V1000 Ve Hero4 500 Dolar Seviyesinde..Gariptir Rekabet Öylesine Cok Olmuşki GO Pronun Ürünleride Artık Yurtdışına Göre %15 Falan Cogalmış..Önceden %50 Falan Oynuyordu...

Sony sensör kullanan Xiaomi Yi modelini incelemenizi tavsiye ederim. İmzamda linki vardır

• OlguErhan kullanıcısına yanıt
    İncelemenizi İzledim Hocam,Acıkcası Deselerki GoProyla Çektiler Kıyaslama Yapmadan Anlayamam Sanırım:D
    Aparat Eksikligi Biraz Sıkıntı.Gene Bişekilde Bantla Falan Takılır Ama Zaman Alıyor..Keşke Şu Aparatlar Standart Olsa,En Azından Dönüştürücüyle Heryere Takardık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: TRJinKazamaTR

İncelemenizi İzledim Hocam,Acıkcası Deselerki GoProyla Çektiler Kıyaslama Yapmadan Anlayamam Sanırım:D
    Aparat Eksikligi Biraz Sıkıntı.Gene Bişekilde Bantla Falan Takılır Ama Zaman Alıyor..Keşke Şu Aparatlar Standart Olsa,En Azından Dönüştürücüyle Heryere Takardık..

Aslında 20 $ lık su koruma kutusu dışında diğer aparatlar aynı sayılır.

Ama sj4000 ile kıyaslandığında tam set bir Xiaomi 140 $ dan aşşa gelmiyor aparatları ile. Sj4000 herşey dahil 85 $ gibi

• Bende Next Aee Sd21 aldım 400 liraya herbişeyi var. Profesyonel kullanmıcam işimi görecek tarzda yeterli oluyor.

• Arkadaşlar bu iki linke bakın sorularınıza cevap olacaktır.
    https://www.youtube.com/watch?v=PjOT33gV3DQ
    https://www.youtube.com/watch?v=VOpV5sp2k30
  • Benim ufak bir sorum olacak.
    Malum bu cihazlar yaklaşık 1,5 - 2 saat gibi bir batarya süresine sahip. Benim niyetim bir powerbank ile kullanmak. Yani bir yandan şarj olurken bir yandan çekim yapmak mümkün mü aksiyon kameralarında? Bilgisi yada tecrübesi olan var mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zeytinpark

Benim ufak bir sorum olacak.
    Malum bu cihazlar yaklaşık 1,5 - 2 saat gibi bir batarya süresine sahip. Benim niyetim bir powerbank ile kullanmak. Yani bir yandan şarj olurken bir yandan çekim yapmak mümkün mü aksiyon kameralarında? Bilgisi yada tecrübesi olan var mı?

http://forum.donanimhaber.com/m_104353429/mpage_114/f_//tm.htm#110495863

Mustafa bey @ Ch4ylak bu konuda detaylı denemeler yapmıştır. Yukarıdaki verdiğim linkteki msjını okuyabilirsiniz
    Teşekkür ederim. Hemen inceliyorum

• quote:

Teşekkür ederim. Hemen inceliyorum

Şöyle fantastik bir üründe var kafadan 5 saat çekim yapar Xiaomi Yi ile

Hedefimde önümüzdeki ay alırım

http://www.aliexpress.com/item/Gopro-Hero-4-Hero-3-Hero3-battery-power-hand-grip-handheld-rechargeable-pole-gopro-power-charging/32322203769.html

Çok mantıklı düşünülmüş bir ürün. Buradan benim aradığım cevap da çıkıyor sanki. Sonuçta kullanım sırasında USB üzerinden besleniyor kamera :) Ha powerbank ile beslenmiş ha bununla dimi?

Bu arada yukarıda bahsettiğiniz başlık altında Ch4ylak adlı kullanıcının sorum ile ilgili başlığını bir türlü bulamadım :)
  • quote:

Çok mantıklı düşünülmüş bir ürün. Buradan benim aradığım cevap da çıkıyor sanki. Sonuçta kullanım sırasında USB üzerinden besleniyor kamera :) Ha powerbank ile beslenmiş ha bununla dimi?

Bu arada yukarıda bahsettiğiniz başlık altında Ch4ylak adlı kullanıcının sorum ile ilgili başlığını bir türlü bulamadım :)

Pardon yanlış link :http://forum.donanimhaber.com/m_104353429/mpage_115/f_//tm.htm#110495863

Aksiyon Kamera Tavsiyesi
    Cevaplar için çok çok teşekkür ederim OlguErhan. Şimdi ben de bir tane edinmek için boğuşayım bakalım. Yabancı sitelerden alışveriş yapmayı da pek beceremem ama mecbur uğraşacağım artık. İnşallah bir sorun yaşamam.
    Tekrar teşekkürler.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.