Şimdi Ara

Aksini İspatlayamayacağınız İlginç Teoriler(!)(7. teori geldi) (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
304
Cevap
44
Favori
11.355
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: PoiIv

beyler dünyanın son güncellemesinin linkini atabilcek var mı ? torrentten indirdimde kendi kendine güncellenmiyo

Bence orjinal almalıydın o kadar emek var.

Allah Allah ne adamlarsınız la
  • quote:

Orijinalden alıntı: neemis

quote:

Orijinalden alıntı: bnym97

Hangi kafayla yazdin bunu bilmiyorum ama bildigimiz seylerden ornek verdiginiz icin sacma geliyor

Bildiğimiz şeyler derken ne demek istedin? Normal kafayla yazdım yahu boş zamanımda ister istemez bu tarz şeyler düşünüyorum.

Level pacth fix sanki dalga geciyormus gibi anlamasina nedrn oluyor okuyucunun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

Hangi kafayla yazdin bunu bilmiyorum ama bildigimiz seylerden ornek verdiginiz icin sacma geliyor

Bildiğimiz şeyler derken ne demek istedin? Normal kafayla yazdım yahu boş zamanımda ister istemez bu tarz şeyler düşünüyorum.

Biraz mizah olması ve kolay anlaşılması için öyle dedim. Sizin düşünceniz saygı duyarım.
  • Teori 6 : Kuşum Aydın teorisi : Kuşum Aydın yatmadan önce bizi hayal ediyor

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sonunda açmışsın konuyu takip

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Doppelgangbanger

Teori falan değil bunlar bildiğin trollemişsin.

Teori olmadığı en başta yazıyor zaten

He ben o kısmı baştan anlamamıştım teori değil derken hani tez, hipotez falan bunların seviyeleri var ya o tarz bir şey sandım.
  • quote:

Daha öncede bu konunun birebir aynısını açtım ve tartışmalı konu sebebiyle konu kapandı. Bu konunun tamamen mizah amaçlı, okuyan insanların düşünüpte şaşırması ve belkide bende düşümüştüm la diyebilmesi için açılmış bir konu olduğunu belirtiyorum.

Öncelikle bu başlık altında paylaşılan ve teori dediğimiz şeylerin teori olmadığını biliyoruz. Ama biz yinede bu ismi verdik. Teori geldikçe güncellenecek !!!

Bu teoriler çürütülemez çürütülmesi teklif dahi edilemez.

Teori 1: Hücre İçinde Hücre Teorisi:
    Aslında siz de dahil olmak üzere bütün insanlar bir hücreyiz, hatta hücre içinde bir hücreyiz. Bizim hücrelerimizde bizim düşündüğümüz gibi kendilerinin ayrı bir organizma olduklarını düşünüyorlar. Fakat onların birleşip bizi oluşturması gibi bizde başka bir organizmayı oluşturuyoruz. Tıpkı bizim hücrelerimizin birleşip bizi oluşturduğunu onların bilmediği gibi bizde insanlık olarak bir organizma oluşturduğumuzu bilmiyorduk ya da farkında değildik tabi bu teoriyi okuyana kadar.

Teori 2: Bi’ Bildiği Vardır Teorisi(Her şey de bir hayır vardır):
    Aslında biz bütün insanlar bir avatarız ve bir oyunun içerisindeyiz. Bizi yöneten bazı üst varlıklar var ve onları da yöneten bazı varlıklar var. Biz şimdi bu varlığa huşu adını vericez. Huşu bizi yönetirken tıpkı bizim oyunlarda yaptığımız gibi level atlıyor ve level atladıkça zeka,karizma,güç,şans gibi faktörlere artı puan veriyor ve bu şekilde gelişiyor. Şimdi gelelim teorinin isminin anlamına; bu teori başarısız olduğunuz veya sıkıntıda olduğunuz bir durumda sizi rahatlatacak bir teori. Nasıl mı oluyor ? Şöyle efenim ; Başarısız olduğunuz bir sınavda üzülmeyin çünkü huşu’nun bir bildiği vardır. Düşünme puanlarını bu sınavda harcamak istememiştir çünkü ileride daha önemli bir olayda kullanacaktır. Veya okulda tümüyle başarısız mısınız yine üzülmeyin, bir bildiği vardır. Belki de şans puanı kasıyordur ve ileride çok zengin olacaksınızdır.

Teori 3: İnsan Update’i ve Evren Patch’i Teorisi(kolay anlaşılması için bu ismi verdik):
    İnsanlar ve evren en başından beri aynı oyunlarda olduğu gibi güncellemeler alıyor. Hatalar düzeltiliyor. Herkesin anlayacağı dilden konuşmak gerekirse patchler geliyor, buglar fixleniyor. Bu size çok uçuk ve saçma gelebilir ama sağlam kanıtlarımız var ; efsaneler. Efsanelerde olan doğaüstü olayları bilirsiniz biz bu zamana kadar bunları insanların uydurduğu şeyler zannederdik ama aslında hepsi gerçekti. Örneğin Türk efsanelerindeki mevsimleri kontrol edebilen yada taşı, ejderhalar, ölümsüzlük iksiri bunlar gerçekten de olan şeylerdi fakat evrene gelen patchler sayesinde hepsi ortadan kalktı. Belkide şu an da olan bazı şeylerde ileride fixlenecek ve diğer insanlar bizim bu şeyleri uydurduğumuzu düşünecekler. Peki bu güncellemeler hangi zamanlarda oluyor mu dediniz. Karanlık çağları duymuşsunuzdur.

Teori 4: Standart Beyinler Teorisi:
    Aslında herkeste tek bir standart beyin var. Yani herkesin IQ su 100 herkes kırmızı rengi seviyor ve herkes Galatasaray’a sempati duyuyor hatta hepiniz karanlıktan korkuyorsunuz ve yükseklik korkunuz var. Hayır ben moru seviyorum ve karanlıktan korkmam ayrıca da çok zekiyim mi diyorsunuz? Size inanırım, aksini de iddia etmiyorum zaten. Peki beyinler standartsa zevkler ve renkler neden tartışılıyor veya neden normalden daha zekisiniz? İşte burada duyu organları devreye giriyor. Duyu organlarımız standart değil. Bazılarınızınki daha kaliteli bazılarınızınki ise dandik. Yani benim gözümün gördüğü ve benim sevdiğim renk olan kırmızıyı aslında hepiniz seviyorsunuz ama bazılarınız için bu rengin ismi mavi kimilerine göre yeşil. Aslında herkes karanlıktan korkan birinin hissettiği duygulardan korkuyor ama karanlık herkesin duyu organlarınca aynı şekilde hissedilmiyor ve bu yüzden herkes karanlıktan veya yüksekten korkmuyor hatta bu yüzden bazılarınız Fenerbahçeli.

Teori 5: Evren ve Biyoloji:
    Aslında bu teori hücre içinde hücre teorisinin bir uzantısı olarak görülebilir. Yani çıkış yolları aynı. Şimdi yıllardan beri insanların evrenin sırlarını fizik bilimi ile çözmeye çalıştıklarını düşünün. Fakat her geçen gün bir önceki günün doğru kabul ettiği şeyin yanlış olduğu ortaya çıkıyor. Yıllardır fizik bilimi bu konuda bir arpa boyu yol kat edemedi. Neden mi çünkü evrene yanlış bir açıdan bakıyoruz fizik bilimini kullanarak açıklamak yerine biyoloji bilimi ile açıklamaya çalışsak belki de daha başarılı olacağız. Çünkü evren hücrelerini bizlerin oluşturduğu kompleks bir canlı aslında.

Konuyu din tartışmasınıda çevirmeye çalışanlar oldu çevirmeyin la din konusuna sizinde varsa teorileriniz(!) yazın biz de görelim.

Evren v1.68 güncellemesini steamdan indirebilirsin reis

• quote:

Orijinalden alıntı: Arkadaşım O Eli Bi İndir!

Bir teorim var editlerim.

Edit:
    Teorim:Herkes renkleri farklı görüyor olabilir.

Şimdi herkes bu yazdığım harflerin siyah renk olduğunu söylüyor ama herkes siyahı aynı şekilde mi görüyor ? Mesela doğduğumuz andan itibaren annemiz-babamız hangi rengi hangi kelimeyle söylerse bebekte o rengi o isimle bağdaştırır bu yüzden belki herkes siyah rengini siyah olarak görmüyordur ve bunun aksi de kanıtlanamaz.

Lae yemin ederim aynı şeyi düşünmüştüm biraz farklı şekilde mesala bir nesneyi herkes farklı görebilir cinsinden yani bir nesneye veya canlıya bakarken benim gördüğüm ile başka birinin gördüğü farklı olabilir diye baya kafa yordum sonra derdimi silkeyim deyip geçtim.
  • quote:

quote:

quote:

Ee zaten dalga geçmiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: TYLER*

quote:

Edit:

Şimdi herkes bu yazdığım harflerin siyah renk olduğunu söylüyor ama herkes siyahı aynı şekilde mi görüyor ? Mesela doğduğumuz andan itibaren annemiz-babamız hangi rengi hangi kelimeyle söylerse bebekte o rengi o isimle bağdaştırır bu yüzden belki herkes siyah rengini siyah olarak görmüyordur ve bunun aksi de kanıtlanamaz.

Lae yemin ederim aynı şeyi düşünmüştüm biraz farklı şekilde mesala bir nesneyi herkes farklı görebilir cinsinden yani bir nesneye veya canlıya bakarken benim gördüğüm ile başka birinin gördüğü farklı olabilir diye baya kafa yordum sonra derdimi silkeyim deyip geçtim.

Bends düşünmüştüm

• quote:

quote:

quote:

quote:

Ee zaten dalga geçmiş.

Bilmiyorum artik o benzetmeler olmasa gercekleri yazmis gibime geldi benim

• quote:

Orijinalden alıntı: TYLER*

quote:

Edit:

Ben de bir hissi herkesin aynı hissetmeyebildiğini düşünmüştüm.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Ee zaten dalga geçmiş.

Bilmiyorum artik o benzetmeler olmasa gercekleri yazmis gibime geldi benim

Yok yok bildiğin trollemiş.
  • quote:

Edit:

Renk körlüğü diye bir hastalik var bilirmisin...

• 3. teoriye kadar okudum. 3. teoriyi okurken aklıma Knight Online geldi ben girip np kasayım.
  • Teori 4: Standart Beyinler Teorisi:

Şerefsizim aklıma gelmişti . Bana göre öznel şeyler yok her şey nesnel

Bu arada patch maddesi harbi saçma

• quote:

Orijinalden alıntı: Just Silence

quote:

Edit:

Renk körlüğü diye bir hastalik var bilirmisin...

Düzgünce okursan benim anlatmak istediğimin farklı bir şey olduğunu anlayiblirsin.
  • Ne kullanıyosunuz abi siz?
  • Bir daha koxp-bot kurmıcam sonra sapıtıp sapıtıp böyle konular açıyorsunuz
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.