Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene

Aksener ile Ince arasinda gidip gelmek,yardim edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
215
Cevap
5
Favori
0
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Aksener ile Ince arasinda gidip gelmek,yardim edin
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      183 Mesaj
      17 Haziran 2018 00:48:27
      2.tura İnce kalır diye İnce'ye oy vermek saçma. Sonuçta seçimin 2. tura kalacağı kesin. İnce'ye oy versen de 2.tura kalacak Akşener'e versen de. Önemli olan sen hangisini seçmek istiyorsun. Akşener'e versen İnce kalsa senin Akşener'e vermenin İnce'ye hiçbir zararı yok. İnce'ye versen Akşener kalsa bu sefer de İnce'ye vermenin Akşener'e zararı yok. Olay şuna benziyor: Bursalısın diyelim ama Fenerbahçe'yi tutuyorsun. Bursa ve Fenerbahçe arasında Şampiyonlar Ligi'ne gitmek için yarış var. Bursa da 3 puan önde. Sonuçta 2'sinden biri kesin Şampiyonlar Ligi'ne gidecek. Bursa'nın daha çok ihtimali olsa da Fenerbahçe'yi desteklersin. Bursa giderse de Bursa'yı desteklemee devam edersin. O yüzden içinizden gelene oy verin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      5908 Mesaj
      17 Haziran 2018 00:54:05
      Chp'nin Hdp ile anılmasından dolayı İyi ve Akşener düşünüyorum. Hem cumhuriyetçi, demokratik hem de milliyetçi bir yapıları var. Sağ kesime de sol kesime de hitap edebilecek bir yapılanma bence.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yüzbaşı
      886 Mesaj
      17 Haziran 2018 00:56:30
      (•_•)

<) )╯ ERGENEKON

/ \

\(•_•)

( (> YURDUN ADI

/ \

(•_•)

<) )> MERAL MOMMY

/ \

\(•_•)/

( ) KURDUN ADI

/ \

|
      |

• Yarbay
      3507 Mesaj
      17 Haziran 2018 01:45:34
      quote:

Orijinalden alıntı: Krone

Chp'nin Hdp ile anılmasından dolayı İyi ve Akşener düşünüyorum. Hem cumhuriyetçi, demokratik hem de milliyetçi bir yapıları var. Sağ kesime de sol kesime de hitap edebilecek bir yapılanma bence.
      iyi parti chp arasındaki ilişkiyi nasıl görüyorsunuz ?

15 milletvekilinin iyi partiye geçmesi , sonradan geri alınması ..

ayrıca meal akşenerinde selo için serbest kalması isteği.

ayrıca şu aşağıdaki videoyuda izlemenizi isterim.

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR

• Binbaşı
      1486 Mesaj
      17 Haziran 2018 03:52:27
      Ahaahhha Akşener ile İnce tenis maçına çıkmışlar ve aradaki halkta bir o tarafa bir bu tarafa gider olmuş, teşekkürler bu maçı kendi aralarında yaparak RTE 'ye çalıştıkları için..

• Binbaşı
      1486 Mesaj
      17 Haziran 2018 04:04:24
      quote:

Orijinalden alıntı: ldr1907

Başkanlık İnce, milletvekilliği İyi Parti. Bu saatten sonra Akşener'in işi zor. İnce rüzgarı arkasına aldı yardırıyor. Çok yüksek ihtimal 2. tura kalır.
      Bakın başkanlık ince ya da milletvekilliği iyi demekle iyi bir şey yapılmıyor sırf akp gitsin diye bu düşünce ile yola çıkanlar yarı yol da kalır neden mi, olur da ince başkan oldu akp başa gelemedi sonra iyi parti de milletvekilliğinde çok sayı aldı diyelim ne olacak iyi partililer ince 'yi ne kadar kaale alacak ki alsa idiler Akşener 'e başkan olarak görüp onun partisine kayıt olmazlardı aklınız alıyor mu mantıklı mı bu hükümet kuruluyor ince gelin bakalım iyi parti sizle ülke yöneteceğiz diyecekler iyi particiler ne yaparsa yapsınlar yetkiyi veren onaylayan ince olacak ve bu kendi aralarında kurdukları düşünce yapıları fikir ayrılıkları olduğundan dolayı başlar bütün herkes bağımsız milletvekili olmaya artı meclis yavaş yavaş düşer ve sistem çöker eğer zaten chp fikir birliğine gitmiş olasalardı Akşener 'i destekliyoruz deyip İnce 'yi aday yapmazlardı o yüzden göremiyor musunuz ne işler döndüğünü bu olay akp kaybetse bile sistem düşer yine akp nin ileride başa gelmesine vesile olur o yüzden iyi düşünüp iyi hesap yapın..

Ha dersin şimdi akp niye cumhur ittifakı kurdu diye çok basit zaten akp sağ kesim mhp de öyle bbp de öyle bunu Tuğrul Türkeş 'in akp ye geçerek Numan Kurtuluş 'un akp ye geçmesi ile anlamanız lazım artı mhp den birçok kişi akp ye oy veriyor bu bir gerçek mhp nin oylarının erimesi akp dir son zamanlarda iyi parti de girince işin içine mhp nin oyları daha da düşecek o yüzden mhp bunu gördü ve iktidar olma sevdasını göremiyor bahçeli bari ittifak yapalım bir iki bakanlık biz de alalım hesabına girmiş çünkü kk ile bahçeli yıllardır gördüler iktidar olamayacaklarını kk ince 'yi çizdi yerini sağlama aldı, bahçeli de şurada kaç yıl ömrüm kaldı bari 50 100 milletvekili ile bende ülke de yönetimde olayım bari diyor artık o yüzden cumhur ittifakı var ve eğer akp cumhur ittifakından dolayı gücünün yarısını kaybedeceğini bilse idi mhp ye gideceğini bilse bu ittifaka sıcak bakmazdı o yüzden o da biliyor yüzde 40 45 51 alıyorum olur da kazara 49 kalıp kaybedeceğime malum oyu olan mhp ve bbp yi de yanıma alayım bu iş bitsin dedi.. Bunları görüyor olmanız lazım..
      |
      |

• Yüzbaşı
      318 Mesaj
      17 Haziran 2018 07:55:59
      quote:

Orijinalden alıntı: x2yk

Ahaahhha Akşener ile İnce tenis maçına çıkmışlar ve aradaki halkta bir o tarafa bir bu tarafa gider olmuş, teşekkürler bu maçı kendi aralarında yaparak RTE 'ye çalıştıkları için..
      https://youtu.be/5vT2TmmQ6ww

Af yuzunden dagilma noktasina gelen ittifakinizla karistirma kardes,sizin baginiz menfaat,bizimkisi vatan sevgisi.Kolay kopmaz.

17 Haziran 2018 10:00:10
      Hocam bir ulkede bir insanin sagci solcu, ocu bucu olmasi, ramazanda icmesi icmemesi onemli degildir. Bu ulkenin sagcisi da solcusu da ulkenin bekaasini ister, neticede ayni gemideyiz. Sadece yontem farkliliklari olabilir. Ince nin ozelligi 81 milyonu kucaklayabilmis olabilmesidir ve bunun farkinda olmasidir. Bir genc alaninda basariliysa, caliskansa, durustse o mhp liymis chp liymis akp liymis ne onemi var? Onemli olan ulkenin gelecegidir. Ben kurtulus savasi gazisi bi dedenin torunuyum. Incenin su lafi da cok etkilemistir beni: kendisinin onemli olmadigini, onemli olan ulkenin gelecegi oldugudur. Bu inanilmaz bir mutevaziliktir, bunu soylemek bile cok buyuk bir istir buna hasret kaldik. Malesef Hz Peygamberin mutevaziligi unutulali cok oldu. Takim tutulur gibi parti ya da insan tutulmaz cunku insanlar da degisir. Sozlerinden en iyi kimin bu ulkeyi yonetecegini dusunuyorsaniz ona verin bence hocam. Ancak ikinci tur olursa kesinlikle inceye verin derim. Oyle bir ulke olduk ki malesef, size su satirlari yazarken bile tedirgin oluyorum, acaba fikrimi belli etmesem mi diye

Ben yeri geldi Mhp ye yeri geldi Chp ye verdim. Mhp beni hayal kirikligina ugratmadi desem yalan olur. O yuzden ikinci turda Meral olursa Merale vericem, Ince olursa inceye

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi besttrr -- 17 Haziran 2018; 10:36:59 >
      |
      |

Origin ID : besttr, Steam ID: besttr
      Asus Zenfone 2 laser 5.5/ İpad mini 16gb
      FX 4.00ghz / Asus GTX760 mini 2gb/ 8 gb drr3 / 24. Asus hdmi monitör
      - PS4 500 GB -

• Onbaşı
      37 Mesaj
      17 Haziran 2018 11:33:55
      İçlerinde gönül rahatlığıyla oy verebileceğim tek isim Meral Akşener. 2. tura İnce kalırsa ona oy veririm diyordum ama kürt sorununda kırmızı çizgimiz yok demesi, Demirtaş'ı ziyaret etmesi ve eşinin Demirtaş'ın eşini ziyaret etmesi ben de karasızlık oluşturdu 2. tura İnce kalırsa sandığa gitmeyebilirim
      |
      |

• Yarbay
      6530 Mesaj
      17 Haziran 2018 20:00:39
      quote:

Orijinalden alıntı: yusufziya

iyi parti chp arasındaki ilişkiyi nasıl görüyorsunuz ?

15 milletvekilinin iyi partiye geçmesi , sonradan geri alınması ..

ayrıca meal akşenerinde selo için serbest kalması isteği.

ayrıca şu aşağıdaki videoyuda izlemenizi isterim.

Alıntıları Göster
      1. 15 milletvekili YSK'nın oyunu bozmak için yapıldı ve kazdıkları kuyuya düştüler

2. Demirtaş hüküm giymediği ve de aday olduğu için seçim süresince serbest kalmalı Meral Akşener'in dediği gibi.

3. Ayrıca bu videodan kimin ne söylediği, hatta kimin ne olduğu bile belli değil.
      |
      |

Ben ömrü hayatımda, DH kadar çok sorun yaşayan bir forum görmedim.

• Binbaşı
      1486 Mesaj
      18 Haziran 2018 00:17:37
      quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

https://youtu.be/5vT2TmmQ6ww

Af yuzunden dagilma noktasina gelen ittifakinizla karistirma kardes,sizin baginiz menfaat,bizimkisi vatan sevgisi.Kolay kopmaz.

Alıntıları Göster
      Yok menfaatmiş yok vatan sevgisi imiş anca sizler böyle iddialar hem de yalan ifitra iddialar ile yaşarsınız, sonra biz niye başa gelemiyoruz, bir kere de kendinizi bir şey sanmadan bir gün geçirebilseniz diğer günlerden farklı olduğunu göreceksiniz ama bu kafalar böyle oldukça rüyasını bile yaşayamazsınız..

O yüzden diyorum ki görürsem söylerim..

• Yüzbaşı
      318 Mesaj
      18 Haziran 2018 07:28:00
      quote:

Yok menfaatmiş yok vatan sevgisi imiş anca sizler böyle iddialar hem de yalan ifitra iddialar ile yaşarsınız, sonra biz niye başa gelemiyoruz, bir kere de kendinizi bir şey sanmadan bir gün geçirebilseniz diğer günlerden farklı olduğunu göreceksiniz ama bu kafalar böyle oldukça rüyasını bile yaşayamazsınız..

O yüzden diyorum ki görürsem söylerim..

Alıntıları Göster
      Yalan iftira istiyorsan kendinden başka herkese fetöcü-pkklı yakıştırması yapan ittifakınıza bakabilirsin.Fetöyle Barzaniyle boy boy fotoğrafları koyunca şirazeniz kayıyor bootloop'a giriyorsunuz biz ne yapalım?"peki şimdi fetöye pkkya kim sahip çıhıyür !!!",birileri bu ülkede fetöcülük pkkcılık oynuyorsa ve bu adamlar siyaset yapıyorsa,sen kalkıp ülkede adalet olduğunu söyleyemezsin.Dünya lideri(!) bir ülke buna izin vermemeli

Sen -niye bilmiyorum- "ay bunlar dağılcak hehexdxd" tribine girince ben de cevap verdim.İttifak bugün vardır yarın yoktur,kendimizi bir şey sandığımız yok.Önemli olan insanların ilkeli olabilmesi.

Forumdaki AKPli kardeşler Xanax virali gibi vallahi

• Binbaşı
      1486 Mesaj
      18 Haziran 2018 07:46:30
      quote:

Orijinalden alıntı: Lüzumsuz Adam

Yalan iftira istiyorsan kendinden başka herkese fetöcü-pkklı yakıştırması yapan ittifakınıza bakabilirsin.Fetöyle Barzaniyle boy boy fotoğrafları koyunca şirazeniz kayıyor bootloop'a giriyorsunuz biz ne yapalım?"peki şimdi fetöye pkkya kim sahip çıhıyür !!!",birileri bu ülkede fetöcülük pkkcılık oynuyorsa ve bu adamlar siyaset yapıyorsa,sen kalkıp ülkede adalet olduğunu söyleyemezsin.Dünya lideri(!) bir ülke buna izin vermemeli

Sen -niye bilmiyorum- "ay bunlar dağılcak hehexdxd" tribine girince ben de cevap verdim.İttifak bugün vardır yarın yoktur,kendimizi bir şey sandığımız yok.Önemli olan insanların ilkeli olabilmesi.

Forumdaki AKPli kardeşler Xanax virali gibi vallahi

Alıntıları Göster
      Belli kendini bir şey sanmasa senin zihniyetin bugün bu hal de olmazlardı.. 3 5 kişiyi bir kesimle karıştırmamayı öğrendiğiniz gün yine farklı bir gün olduğunu da öğreneceksiniz..

Ama biz de 3 5 kişi var deme çünkü belli kesim hatta sol kesim RTE ile prim yapmadan tek bir şey söyleyemiyor.. Sadece onun üzerinden siyaset yapanlar bu hayatta kazanacaklarını hiç beklemesinler açılan konulara bakarsan RTE şöyle yaptı RTE böyle yaptı algı alay dalga ne varsa hep o zihniyette var.. Neyse inşallah millet cevabını verecek..

• Yüzbaşı
      318 Mesaj
      18 Haziran 2018 17:06:08
      quote:

Belli kendini bir şey sanmasa senin zihniyetin bugün bu hal de olmazlardı.. 3 5 kişiyi bir kesimle karıştırmamayı öğrendiğiniz gün yine farklı bir gün olduğunu da öğreneceksiniz..

Ama biz de 3 5 kişi var deme çünkü belli kesim hatta sol kesim RTE ile prim yapmadan tek bir şey söyleyemiyor.. Sadece onun üzerinden siyaset yapanlar bu hayatta kazanacaklarını hiç beklemesinler açılan konulara bakarsan RTE şöyle yaptı RTE böyle yaptı algı alay dalga ne varsa hep o zihniyette var.. Neyse inşallah millet cevabını verecek..

Alıntıları Göster
      Tayyip bey ulkeyi yonettigi icin bazi seylerin sorumlusu ve odak noktasi o ya hani,insanlar genelde iktidardaki kisiyi elestirirler ya hani?Neyse sen olayi anlamamissin bosver.

|
      |

• Çavuş
      65 Mesaj
      18 Haziran 2018 17:09:50
      quote:

Orijinalden alıntı: Snowizma

Bunlar turnusol kağıdı kardeşim, bunların olduğu yerde sen ülkeye yararlı birinin olacağını düşünüyor musun?

Mitinge bakıyorsun hdp bayrakları, "seloya özgürlük" sloganları, chp'nin değil de hdp'nin cbaşkanı adayının mitingi gibi. Yahu bunları gerçekten gözardı mı edeceksiniz, hayret ediyorum. Kendisi de daha ilk Yalova mitinginde seloyu salın dedi, şimdilerde başkan yardımcılığı konuşuluyor. Sadece şu sebepten bile oy verilmez. Madem bu kadar önemsiyorsunuz seloya verin, ben fark göremedim, en azından selo hapiste, daha mağdur :)
      ak parti mitingi ile karıştırdın galiba, hdp ve kürdistan bayraklı mitingi çakma dünya lideri yaptı, muharrem ince mitinginde full türk bayrakları vardı

• Yarbay
      3507 Mesaj
      18 Haziran 2018 19:27:43
      evladım , hangi gözlükten takıyorsan söyle ondan alalım. istediğimizi görürüz , istemediğimizi görmeyiz.

canlı seyretmediysen . aç youtubeyi muharrem ince diyarbakır mitingi diye yaz.

hadi canlı seyretmedin, hadi gözlerin hdp bayraklarını görmedi. e be kuzum .. kulaklarında mı duymuyordu. sağır mı oldun.

selo başkan , selo başkan naralarını ..

yada ikide bir incenin rte adını ağzına alıp yuhalatmasını .. bunuda mı duymadın ??

el insafff..

rte düşmanlığı sizleri başka yerlere götürüyor.

haaa bu arada CHP nin bir önceki seçimde diyarbakır oyu % 1,6 idi..
      |
      |

INTEL - E6400 C2D ; ASUS P5B ANAKART ; ATİ X1600 XT 256 MB EKRAN KARTI ;4X512 mb 533 mhz kingston ram ,2X250 GB SAMSUNG SATA II HDD ; ENERMAX 535 WATT PSU ; PHİLİPS 170X6FB LCD MONİTÖR
Reklamlar
türksohbet.net
chat.gen.tr
Yeni Abonelik d-smart
modasor
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,624
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.