Şimdi Ara

Aksener ile Ince arasinda gidip gelmek,yardim edin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
206
Cevap
3
Favori
1.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Duzenleme:Kararim Aksener'den yana olacak gibi duruyor.Herkesin dusuncesine kulak verdim,tesekkur ediyorum.

Karar veremiyorum bir turlu.Bir Aksener baskin geliyor bir Ince.

Milletvekiliginde Iyi partiye verecegim onun kararini verdim de bu konuda sıkıntı yasiyorum.

Surekli 2.tura hangisi kalsa daha iyi olurun hesabini dusunuyorum.

Ama bir yandan da Ince'nin yakaladigi ivme ortada.2.tur olursa o kalacak yuksek ihtimal.

Beni ilgilendirmez ama muhafazakar bir yapiya sahibim,aklima birkac yil onceki Ince'nin ramazandaki icme olayi geliyor.

Sonra da diyorum ki mevcut iktidar cok mu dogru hareket ediyor sanki.4 bakan olayini hatirliyorum.

Ama soyle bir mantik olusmus sanki,muhafazakar biri Ince'ye oy veremezmis cunku o ramazanda içiyormuş ve chp adayiymis.Ne olursa olsun konusmalari vaatleri ve elestirileri hosuma gidiyor benim.Konusma konusunda Aksener'den daha iyi buluyorum Ince'yi

Siz ne dusunuyorsunuz,ne yapmaliyim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D63A2EC38 -- 15 Haziran 2018; 8:37:22 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Türk isen Türk Türk Türk... Türk'üm kardeşim hem de sapına kadar Türk'üm.Türk olmamla gurur da duyuyorum.Bu vatan için şehit vermiş bir aileyiz biz.Kimse geçip de vatan,millet veya Türklüğümü sorgulamaya kalkamaz.Oyumu da İnceye vereceğim.Nedenini söyleyim mi sana ? Şunu kafanıza sokun artık max yüzde 15 lik Akşener yüzde 30 luk Muharrem İnce nasıl alacak cumhurbaşkanlığını ? Söyler misin bana nasıl alacak ? 45 de tıkanıyorlar nereden gelecek geri kalan en az yüzde 5 oy ? Mecbursun kardeşim mecbursun.Lanet olsun ki eğer cumhurbaşkanlığını istiyorsan hdp den oy almaya mecbursun. 2+2 =4 dür bu.Ne yapalım hdp veriyor diye biz oy vermeyelim mi ? Bak sana söyliyeyim Cumhurbaşkanlığında İnceye milletvekilliğinde İYİP e vereceğim.CHP den zerre kadar haz etmem ve oyumu da vermeyeceğim.Muharrem İnceyi sen hiç araştırmamışsın bu adam aynı bizim gibi ulusalcı.Ben adım gibi biliyorum ki Muharrem İnce de haz etmiyor HDP ye mecbur kalmaya ama mecbursun kardeşim mecbursun.Bak sana bir şey daha diyeyim.Biz reisçi değiliz biz kimseyi körü körüne savunmayız,bizim desteklediğimiz adam yanlış yapıyorsa yanlış yapıyor deriz.Biz Açılım sürecinde de da alkış tutup milliyetçilik yaparken de alkış tutanlardan değiliz.Eğer Muharrem İnce başa gelince yanlış politikalar uygularsa ona bir daha oy vermemeyi de biliriz.Ya şu Ülkeyi artık çocuk oyuncağı sanmayın.Yok baştaki giderse ülke yıkılırmış,yok Muharrem İnce başa gelince pkk ile iş tutarmış kolay mı bu kadar ? Görürsek iş tuttuğunu,beğenmezsek politikalarını oy vermeyip cumhurbaşkanı olduğuna pişman ederiz bu kadar basit.Yani uyanın artık uyanın.Bir şeyler değişsin istiyorsanız köprüyü geçene kadar AYIYA dayı demeye mecbursunuz.

Bu da benden bonus olsun.O zaman ki Muharrem İnce neyse şu zamandaki de o,kan aynı kan.Yalnız dediğim gibi ayıya dayı diyeceğiz başa geçene kadar.Herkesin izlemesini isterim.
    https://www.youtube.com/watch?v=rifq4PlkBTg
    İYİ partide terörist cenazesine katılan vekil yok

İYİ parti teröristlerin Habur da şov yapmasına izin vermedi

Akşener Ypg yi terör örgütü olarak görmüyoruz demedi Akşener Şivan Perver teröristiyle el ele poz vermedi

İYİ parti Hdp ile beraber sallamadı

İYİ parti teröristler le Oslo da masaya oturmadı

İYİ partide apo itinin posteri altında yürüyen olmadı

İYİ partide kimse teröristler de şehit oluyor demedi

İYİ parti çözüm sürecinde teröristlerin gizli silahlanmasına izin vermedi

İYİ partide hiç bir vekil pkklı teröristlerin uyurken üstlerini örtmedi.

İYİ partide apo nun avukatı vekili yok.

İYİ partide Hdp ile ittifak yok,emanet oy yok,barajı geçti diye pilav dağıtan yok

daha ne olsun be dostum ne diye düşünüyorsun. Vicdanın rahat etsin istiyorsan düşünme
  • Ben de çok git geller yaşadım senin gibi, en sonunda cumhurbaşkanlığı için İnce'ye, milletvekilliği için İyi partiye oyumu vermeye karar verdim.

Muharrem İnce ne içti ne içmedi bilmem, beni de alakadar etmez. Hükümetin görevi dinini yaşamak değil, bize dinimizi yaşatmak olmalı. Buradan sadece müslümanlara yönelik hizmet yapması değil, aynı zamanda ülkede yaşayan ve farklı inanışlara sahip olan vatandaşlara yönelik de çalışmalar yapması anlamı çıkmalı.

Meral Akşener'i çok severim ama Muharrem İnce'nin yakaladığı bu rüzgarla seçimlerden galip gelme şansını daha yüksek görüyorum.
  • Türk isen Akşener, İnce'den daha uygun seçenek olacaktır.
  • Ince ilk turda beklenenden cok daha yuksek oy alabilir.Secim 2.tura kalirsa bunu goren kararsizlar arasindan da buyuk bir kesim Ince'ye yonelebilir.

• ø kullanıcısına yanıt
    Hdp'ye yakinlasmasindan dolayi mi oyle dediniz hocam?

Bana kalirsa kimse Hdp'den haz etmiyor zaten.Tek dertleri 2.tur ihtimalinde Hdp'ye oy verenlerden oy koparabilmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D63A2EC38 -- 14 Haziran 2018; 9:56:24 >
  • Başkanlık İnce, milletvekilliği İyi Parti. Bu saatten sonra Akşener'in işi zor. İnce rüzgarı arkasına aldı yardırıyor. Çok yüksek ihtimal 2. tura kalır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D63A2EC38

Hdp'ye yakinlasmasindan dolayi mi oyle dediniz hocam?

Bana kalirsa kimse Hdp'den haz etmiyor zaten.Tek dertleri 2.tur ihtimalinde Hdp'ye oy verenlerden oy koparabilmek.
    Şu gelişmeleri yakınlaşmadan ibaret mi görüyorsunuz?

Bu bir oy koparma taktiği değil, yakınlaşmadan ibaret diyemeyiz. Akp'nin döndüğü hataya Chp bulaştı.
  • İkisi de olur, ikisi de kaliteli insanlar. Yalnız şu içki meselesi çok saçma. Kabe'ye imam seçmiyoruz güzel kardeşim. Burası Pakistan veya İran değil. Molla düzeni yok burada. Bu ülkede dindar görünümlülerin ne mal olduğunu da gördük biz. Birisi ülkeyi hortumladı, diğeri ta Abd'den ülkeye savaş açtı. İnsanlar şu son yılları bir gözlerinde canlandırsalar hiçbir sorun kalmayacak.
  • ø kullanıcısına yanıt
    Hocam aynen haklisiniz bu yakinlasma ve daha otesi hareket de Ince'ye karsi sogutabiliyor bir yandan beni de.

Ama Aksener de bir ara Demirtas secim propagandasini yapabilmeli gibi bir sey demisti.Ona ne demeliyiz?

Iktidarin da zaten cozum surecinde hatalari fazlasiyla olmustu.

• https://www.kimeoyversem.com

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D63A2EC38

Hocam aynen haklisiniz bu yakinlasma ve daha otesi hareket de Ince'ye karsi sogutabiliyor bir yandan beni de.

Ama Aksener de bir ara Demirtas secim propagandasini yapabilmeli gibi bir sey demisti.Ona ne demeliyiz?

Iktidarin da zaten cozum surecinde hatalari fazlasiyla olmustu.
    Geçmişe bakamayız. Bugün ki tabloyu değerlendireceğiz. Yakınlaşma, nemalanma vs. başka şeydir ama bu öyle bir gidişat değil.

Bu gidişat, olur da kazanırsa İnce'ye o koltuğun verilmemesi için sebep olarak yeterlidir. Muharrem İnce olurda seçilirse meşruiyeti yoktur. Türk halkı tarafından itaat ve saygı beklememeli.
  • ø kullanıcısına yanıt
    Ortada bi ittifak varken böyle konusulmamali.
    2 adayda gayet iyi ve donanımlı.
    Kafa yapısı olarak hangisinin söylemi hosuna giderse ona ver.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Muhtemelen 2.tura Erdoğanla İnce kalacak. Ben ilk turda Milletvekilliğini IYI, Cumhurbaşkanlığını Temel Beye vereceğim. 2. turda da İnceye vereceğim. Böylelikle 1 tek oyumu 3 güzel insana eşit dağıtmış olacağım.. İnce Başkan olunca da MEral Hanımla Temel Beyi Başkan yardımcısı yapmalı diye düşünüyorum. Böylece ülkede hem istikrar bozulmaz hem tüm kesimler kucaklanmış olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi harsh -- 14 Haziran 2018; 11:55:52 >
  • Hocam şunu söyliyim kesinlikle mecliste CHPye verme İyi Partiye ver iyi partinin kadrosu kaliteli ve donanımlı bilgili insanlar var ancak CHP nin milletvekili seçiminde hile yaptı Muharrem inceye yakın olan isimleri aday göstermedi Kılıçdaroğlu. Adamı da ekibinide şutladı resmen kendine yakın isimleri aday gösterdi Muharrem inceye güvenirim ama kılıçdaroğluna güvenmem o yüzden mecliste İyi Parti Cumhurbaşkanlığı için ince ya da akşener ama ben akşenere verecem terör sorunu olsun işsizlik olsun çözeceğine eminim erbakan hoca döneminde içişleri bakanlığıda yapmış erbakan hoca adamdır o zamandan beri bizi uyarmıştı akp için benim güvenim tam Merale
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-7ECF509EE

https://www.kimeoyversem.com
    Bana nasıl temel karamollaoğlu çıktı yahu?

• ø kullanıcısına yanıt
    Türk isen Türk Türk Türk... Türk'üm kardeşim hem de sapına kadar Türk'üm.Türk olmamla gurur da duyuyorum.Bu vatan için şehit vermiş bir aileyiz biz.Kimse geçip de vatan,millet veya Türklüğümü sorgulamaya kalkamaz.Oyumu da İnceye vereceğim.Nedenini söyleyim mi sana ? Şunu kafanıza sokun artık max yüzde 15 lik Akşener yüzde 30 luk Muharrem İnce nasıl alacak cumhurbaşkanlığını ? Söyler misin bana nasıl alacak ? 45 de tıkanıyorlar nereden gelecek geri kalan en az yüzde 5 oy ? Mecbursun kardeşim mecbursun.Lanet olsun ki eğer cumhurbaşkanlığını istiyorsan hdp den oy almaya mecbursun. 2+2 =4 dür bu.Ne yapalım hdp veriyor diye biz oy vermeyelim mi ? Bak sana söyliyeyim Cumhurbaşkanlığında İnceye milletvekilliğinde İYİP e vereceğim.CHP den zerre kadar haz etmem ve oyumu da vermeyeceğim.Muharrem İnceyi sen hiç araştırmamışsın bu adam aynı bizim gibi ulusalcı.Ben adım gibi biliyorum ki Muharrem İnce de haz etmiyor HDP ye mecbur kalmaya ama mecbursun kardeşim mecbursun.Bak sana bir şey daha diyeyim.Biz reisçi değiliz biz kimseyi körü körüne savunmayız,bizim desteklediğimiz adam yanlış yapıyorsa yanlış yapıyor deriz.Biz Açılım sürecinde de da alkış tutup milliyetçilik yaparken de alkış tutanlardan değiliz.Eğer Muharrem İnce başa gelince yanlış politikalar uygularsa ona bir daha oy vermemeyi de biliriz.Ya şu Ülkeyi artık çocuk oyuncağı sanmayın.Yok baştaki giderse ülke yıkılırmış,yok Muharrem İnce başa gelince pkk ile iş tutarmış kolay mı bu kadar ? Görürsek iş tuttuğunu,beğenmezsek politikalarını oy vermeyip cumhurbaşkanı olduğuna pişman ederiz bu kadar basit.Yani uyanın artık uyanın.Bir şeyler değişsin istiyorsanız köprüyü geçene kadar AYIYA dayı demeye mecbursunuz.

Bu da benden bonus olsun.O zaman ki Muharrem İnce neyse şu zamandaki de o,kan aynı kan.Yalnız dediğim gibi ayıya dayı diyeceğiz başa geçene kadar.Herkesin izlemesini isterim.
    https://www.youtube.com/watch?v=rifq4PlkBTg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Egenindiscisi -- 14 Haziran 2018; 13:6:47 >

• Akşener'in 2.turda şansı daha yüksek.
  • İkisinin balonu da 10 gün sonra sonecek

• CB adayım İnce

Mecliste %70 İyi Parti veya HDP (%30 - Baraj nedeninden dolayı)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bjkyener -- 14 Haziran 2018; 13:10:31 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: harsh

Muhtemelen 2.tura Erdoğanla İnce kalacak. Ben ilk turda Milletvekilliğini IYI, Cumhurbaşkanlığını Temel Beye vereceğim. 2. turda da İnceye vereceğim. Böylelikle 1 tek oyumu 3 güzel insana eşit dağıtmış olacağım.. İnce Başkan olunca da MEral Hanımla Temel Beyi Başkan yardımcısı yapmalı diye düşünüyorum. Böylece ülkede hem istikrar bozulmaz hem tüm kesimler kucaklanmış olur.
    1 turda Temel beye, 2 Turda ince beye verecek mis

Meral e vermeyi de unutmuyor.

Vallahi avrupa seçmeni senin yanında halt etmiş

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.