Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DH Mobil Uygulamasının yeni özelliklerini ilk siz deneyin. Gizle Şimdi Dene
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Akşener'e Oy Vermek İçin Neyi Bekliyorsunuz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
65
Cevap
0
Favori
0
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Ülke ve Dünya Gündemi >> Akşener'e Oy Vermek İçin Neyi Bekliyorsunuz?
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      568 Mesaj
      12 Haziran 2018 20:56:54 Konu Sahibi
      İnce nin hanımı selonun eşini ziyaret ediyor. Kendisi Diyarbakır mitinginde Kürt sorununu çözeceğiz diyor. Bu ülkede Kürt sorunu mu var? Türklerin sahip olup da Kürtlerin sahip olamadığı ne var?
      Temel bey anadil de eğitim hakkını vereceğiz diyor.
      Diğerlerinin ne oldukları belli.
      Daha ne bekliyorsunuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
      |
    • Yarbay
      21563 Mesaj
      12 Haziran 2018 20:59:26
      Adam cumhurbaşkanı adayı olabiliyor ama başka bir aday onu ziyaret edince auuuvvvvvv.

Hayır diyelim ki Demirtaş kazandı ne olacak ?

Ha oyumuz yine Akşener - İnce arasında ama bunlara bakarak oy kararını değiştirmek saçma. Esas noktayı kaçırıp duruyorsunuz.

"Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK
    • Yüzbaşı
      571 Mesaj
      12 Haziran 2018 20:59:38
      resmi dilimiz türkçeyi öğrettikten sonra ana dili öğretecek.

almanya'da yaşayan türkler ana dilde eğitim alsın mı deseler alsınlar dersiniz ama.

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

''Diyarbakırlı, Vanlı, Erzurumlu, Trabzonlu, İstanbullu, Trakyalı ve Makedonyalı, hep aynı cevherin damarlarıdır. Bu damarlar, birbirini tanısın. Türk milletinin toplumsal düzenini bozmaya yönelik çabalar boğulmaya mahkûmdur. Türk milleti kendinin ve memleketinin yüksek menfaatleri aleyhine çalışmak isteyen bozguncu, alçak, vatansız ve milliyetsiz beyinsizlerin saçmalamalarındaki gizli ve kirli emelleri anlamayacak ve onlara hoşgörü gösterecek bir topluluk değildir.''

• Yüzbaşı
      568 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:00:22 Konu Sahibi
      Almanya'da ki Türkler silahla ülkeyi bölmeye mı çalışıyor?

TÜRK

• Yüzbaşı
      568 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:02:09 Konu Sahibi
      Profil resminden utan . Atatürk'ü profil fotoğrafına koymuşsun ama hala seloyu ziyareti normal kabul ediyorsun. Onu c.baskani adayı yaptırmak devletin sucudur. Ama bu onun terörü savunduğnmadigi anlamına gelmez

TÜRK

• Yüzbaşı
      571 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:03:09
      quote:

Orijinalden alıntı: trouble48

Almanya'da ki Türkler silahla ülkeyi bölmeye mı çalışıyor?
      her kürt elinde silah terörist midir?

Atatürkçü Düşünce Topluluğu

''Diyarbakırlı, Vanlı, Erzurumlu, Trabzonlu, İstanbullu, Trakyalı ve Makedonyalı, hep aynı cevherin damarlarıdır. Bu damarlar, birbirini tanısın. Türk milletinin toplumsal düzenini bozmaya yönelik çabalar boğulmaya mahkûmdur. Türk milleti kendinin ve memleketinin yüksek menfaatleri aleyhine çalışmak isteyen bozguncu, alçak, vatansız ve milliyetsiz beyinsizlerin saçmalamalarındaki gizli ve kirli emelleri anlamayacak ve onlara hoşgörü gösterecek bir topluluk değildir.''

• Yarbay
      4651 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:03:48
      dinci akşenre verceğine selocu inceye vermeye rağzılar ....sonra akp seçmenine koyun derler...

alan razı satan razı boşver...

yanlız k.k y-chp kadrosunu ince temizliycek diyenler açık açık çuvalladı, ince olsa olsa bu tabloda k.k tayfasının nın noter memuru olur...
      y-chp ayrı, ince ayrı diye hevele hövölö diye yazmayın boşuna yani..kim inanır kadir inanır...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Haziran 2018; 21:15:8 >

• Yarbay
      21563 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:04:06
      quote:

Profil resminden utan . Atatürk'ü profil fotoğrafına koymuşsun ama hala seloyu ziyareti normal kabul ediyorsun. Onu c.baskani adayı yaptırmak devletin sucudur. Ama bu onun terörü savunduğnmadigi anlamına gelmez

Ya bu adam mucize eseri kazandı diyelim ne olacak tanımıyorum mu diyeceksin ? Valla komiksiniz ya esas noktayı hep kaçırıyorsunuz. Bunlar kitap okumamaktan işte ana fikri kavrayamamaktan.

"Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

• Yüzbaşı
      568 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:04:28 Konu Sahibi
      %80 i savunuyor. Almanya'daki Türklerin %10 u Almanya ya baş kaldırsın Almanya bütün Türkleri sinir dışı eder.

TÜRK

• Yüzbaşı
      568 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:06:46 Konu Sahibi
      Ben okuduğum kitapları üst üste koysam senin boyunu geçer. Ben diyorum ki Selo nin c.baskani adayı olması hükümet ya da devletin sucudur. Ama bu onun terörü savunduğunu değiştirmez.sen bir tane katilin adam öldürdüğünü gördün ama kanıtın yok. Suçsuz mu diyeceksin

TÜRK

• Teğmen
      193 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:06:50
      Adam bütün adayları ziyaret etti ama yine de ben de İnce’ye o konuda dargınım. Yanlış bir hareketti. Selahettin Demirtaş ismi muhattap olunacak bir isim değil. Ama RTE de muhattap olunacak isim değil. Adam sadece kibarca davrandı, başarılar diledi. Sadece seloyu ziyareti sürekli yanlış lanse edildi ediliyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
      |
      |
    • Yarbay
      2035 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:06:58
      bence sen git mhp ye ver rahatla...

All we need is hope
    • Yüzbaşı
      568 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:09:20 Konu Sahibi
      Beni kendinizle karıştırmayın. Sorgulamadan oy atiyorsunuz. Akplilere çınar diyorsunuz ama sol da daha çok çomar var .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trouble48 -- 12 Haziran 2018; 21:9:45 >
      |
      |

TÜRK

• Onbaşı
      37 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:10:12
      Kaybetmeyi bekliyorlar doyamadılar çünkü
      |
      |

• Yarbay
      21563 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:10:59
      quote:

Ben okuduğum kitapları üst üste koysam senin boyunu geçer. Ben diyorum ki Selo nin c.baskani adayı olması hükümet ya da devletin sucudur. Ama bu onun terörü savunduğunu değiştirmez.sen bir tane katilin adam öldürdüğünü gördün ama kanıtın yok. Suçsuz mu diyeceksin
      Öcalan soyadlı 2 kişi meclise girdi sen hala kanıt yok diyorsun. Demirtaş için de kanıt var bana kalsa kesinlikle aday olamaz hatta HDP'yi de kapattırır sadece gerçek Kürt temsilcileri ile görüşürdüm. Bu işin pkk ayağı olmamalı.

Neyse soruma cevap vermiyorsun bu adam diyelim ki mucize eseri cumhurbaşkanı oldu ne olacak ?

Zaten bu ülkede kimle tartışsan en kral Atatürkçü de o en kral dindar da o en kral kitap okuyan da o en kral kurallara uyan da o. Sokağa bir çıkıyorsun ortalık Jurassic Park gibi ülkede kitap okuma oranı 1 değil. Benim boyumu geçecekmiş boy ile ilgili bir şey derdim de işte uzatmak istemiyorum.

Ne düşünürsen düşün esas noktayı kaçırmışsın zaten aynı şeyleri tekrar edip duruyorsun.

• Yüzbaşı
      568 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:13:14 Konu Sahibi
      Ya esas nokta ne 2 cümleden birisi bu.

Ben diyorum ki haklısın seloya c.baskani adayı olmak için izin verilmemeliydi. Ama verildi diyelim bu onu ziyareti mı gerektirir? Yanlış yanlışla kapatılmaz.

TÜRK

• Yarbay
      4651 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:17:20
      quote:

Ya esas nokta ne 2 cümleden birisi bu.

Ben diyorum ki haklısın seloya c.baskani adayı olmak için izin verilmemeliydi. Ama verildi diyelim bu onu ziyareti mı gerektirir? Yanlış yanlışla kapatılmaz.
      yanlışı geçtim aponun heykelini dikicez diyen adamın özgürlüğü için meydanda çığlık attırıyolar...bunlar geleceğine 100.000 yıl erdoğan gelebilir hiç sorun yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerimcem -- 12 Haziran 2018; 21:18:56 >

• Yarbay
      2066 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:18:53
      Seçimi bekliyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Selam sayılana, kelam sevilene
      Belki bir de vazifeye
    • Teğmen
      167 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:35:50
      İyi parti 2018 seçim bildirgesini ve parti tüzüğünü lütfen okur musun orada da ulusal devlet yapısı yok onlarda ana dil eğitim vs olayı var sen bak oku o zaman iyi partiye oy vermezsin

• Yarbay
      2395 Mesaj
      12 Haziran 2018 21:38:41
      Açık konuşayım, bunu beklemiyorum;

|
      |

HızlıCevap

Reklamlar
paykasa
modasor
Yeni Abonelik d-smart
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
1,669
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.