Şimdi Ara

Akşener’e “Ekonomiden önce terörü konuşun” diyen adamın ibretlik hali

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
1
Favori
6.783
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
64 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• çekiç harekatı
    çelik harekatı ile sınır geçilerek pkklılar inlerinde geberttildi
    90ların sonunda pkk'nın içte dışta kökü kazılmıştı apo hapse tıkılınca da ruhen çökmüşlerdi

2000 yılında 22 şehit
    2001 yılında 0 şehit verdik

peki noldu da bitik pkk 5-6 yılda geri canlandı?

buna da bop diyoruz.
    Ben de eskiden sizin gibi düşünürdüm ancak böylelerine siz ne kadar ''insan'' gibi davransanız da yaranamazsınız.Bu ülkede okuyan kesim en çok cahillerden çekmiştir ve hala daha çekmektedir.''Sen üniversite okudun da ne oldu?'',''Kitap okudun da ne oldu?'',''Sen üniversite mezunusun ama benimle aynı işi yapıyorsun.Aynı maaşı alıyorsun'' şeklinde konuşan,aşağladığını sanan dahası sırf kendi siyasi düşüncesinde olmadığı için karşıt görüşteki tüm muhalifleri ''Sen vatan hainisin'',''Sen teröristsin'',''Sen fetullahçısın,dış güçlerin maşasısın'' diyenlerle ''insan'' gibi konuşamaz,zor durumlarına empati yapamazsınız.Çünkü sizin insaniyetinizi,sizin hoş görünüzü zayıflık olarak görürler.Dahası siz onlara acıdıkça kendilerinin ''haklı'' olduklarına da inanırlar.

Tarih boyunca bu mücadele hep oldu.Okuyan ve okumamış insanların mücadelesi hep oldu.24 Haziran seçimlerinden önce tüm muhalefet bu durumun ekonomik çöküşe doğru gittiğini haykırdı.Fakat bu insanlar bunu söyleyenlerle dalga geçti,terörist dedi,aşağladı.Şimdi ise ortada kaldılar.Böylelerine neden empati yapalım?24 Haziran öncesinde ''Terörü konuşun'' diyecek seçimlerden sonra ''Açız'' diye haykıracak.24 Hazirandan sonra ''terör'' mü bitti de bizim haberimiz olmadı?Bu iki yüzlülükten başka bir şey değil.Kendisi bu haliyle Meral Akşeneri suçladığı durumlara kendisi düşmüyor mu?Madem bu ülkede terör daha önemli bir sorun o halde ekonomik sıkıntıları söz konusu etmeyip tevekkül etmesi gerekirdi.Şu haliyle Meral Akşener bu kişiyle tekrar karşılaşsa bu kişinin ona söyleyeceği tek laf 'Sen vatan hainisin' olur,gider kendisini aç bırakanlara tekrar oy verir ve tekrar ağlar.O halde?Böylelerine neden empati yapalım?
  • Oy vermeseymiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Böylelerine acımıyorum
  • mükemmel ya ahaha

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her köşe başında bunlardan var
  • Ohh içimin yağları eridi. Hala daha sitem etmiyorum diyor. Gidip verecek yani
  • Ohhhh gidin millet bahçesinde seçim zamanı dağıtılanın topkekleri yiyip yuvarlanın şuan önünüze 1 kilo kıyma atsak havada yakalarsınız sadece şu asgari ücretli ama aklı başında olanlara acıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-041FF024C -- 13 Şubat 2019; 16:31:18 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • terör sorununu çözmüş hanımefendi
  • İğrenç organizmaya bak

Bunları sabah akşam anca sağlam bir zenci kendine getirir
  • mr.jk M kullanıcısına yanıt
    çekiç harekatı
    90ların sonunda pkk'nın içte dışta kökü kazılmıştı apo hapse tıkılınca da ruhen çökmüşlerdi

2000 yılında 22 şehit

buna da bop diyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elonardo -- 13 Şubat 2019; 17:38:2 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: elonardo

çekiç harekatı

2000 yılında 22 şehit

buna da bop diyoruz.
    balyoz harekatının konu ile alakası yok cahilliğini göstermişsin ama yine de tarihini yazalım; 1971
    çelik harekatı : 1995

meral akşener'in içişleri bakanı olduğu tarih: 1996

yani senin cevap diye attığın zımbırtının meral akşener ile gram alakası yok..saçma sapan mesaj atmışsın.
  • Böyle tipler açlıktan gebersin keyif alırım.

• oooooohhhh bugünde rahatladım.. daha beter olmanız dileğiyle
  • Bir mermi kaç para biliyor mu acaba videodaki kişi?
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.