Şimdi Ara

Akşener'den Erdoğan'a: Damadınız AA'ya 'bizi yüzde 52 olarak ilan edeceksin' dedi mi, demedi mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
918
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
382 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu forumdaki seçim anketine hep hayranım hep kendileri kazanio.

Ama gerçek sandığı görünce sivisiyolar. Burada misin cevap verin bebeler. Tayyip için 1150 km yol geldim tatilimi boldum feda olsun reis seninle gozumuzu açtık seninle kapatırız.

Sen bu vatanın bel kemiğisin. Bu gerçek sevenler 1150 km yolda olsa tatilde olsa geliriz sana oyumuzu veririz, gocunmayiz.
  • Öne çıkarın ve uplayın daha çok kişi görsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Neden damat? Bir bilgi mi var acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: saslan34

Neden damat? Bir bilgi mi var acaba?
    Yüzüğü haketsin diyedir belki ben de bilemedim

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yukarı da dursun da canım akpli kardeşlerim kime oy veriyor görsün........
  • manipülasyona hazır olun, sandıkları koruyun
  • hakkat ne oldu maral teyzeye dkadin bildigin silidni gitti ya la :D ha bu arada hade bu kadin dinlemedi izlemedi yayini siz neden dinlemeyip izlemeyip gaza geliyorsunuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nizam-ı Cihan

Bu mesaj silindi.
    Ne sacmaliyon sen .Ispatin var mi ? Iftiradan baska secim calismaniz yok.Ulan sizin gbler yuzunden toplum arasinda ucurumlar olustu

• Arkadas Çıkaracaksin bir kanun siyasetci kaynağı olmadan belgesi olmadan 2 kelime söyleyemeyecek. Herkes meydana çıkıyor Şu şunu dedi bu bunu yaptı diyor kaynak ?
    Bana birisi fısıldadi birileri söyledi. Nereden bilecegiz bit yerinden uydurmadigini.
    Ülkede belgesiz kimse konuşamayacak desek siyasetçilerin %90i kaybolur gider piyasadan.
    Herkes her aklina geleni gerçekmiş gibi söylüyor kimsede hesabını sormuyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Fuatavni gibi mesajlar atmaya başlamış ne de olsa kaynak aynı Tablo kötüye gidiyor Akşeneeeeer istanbul mitingini de iptal etmenden belli zaten büyük bir balon olduğun

milletvekili adayı vefat etti ondan iptal oldu.ölüye saygıniz olsun bari.lanetlenmişsiniz siz yemin ediyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robin-

quote:

Fuatavni gibi mesajlar atmaya başlamış ne de olsa kaynak aynı Tablo kötüye gidiyor Akşeneeeeer istanbul mitingini de iptal etmenden belli zaten büyük bir balon olduğun

milletvekili adayı vefat etti ondan iptal oldu.ölüye saygıniz olsun bari.lanetlenmişsiniz siz yemin ediyorum

Alıntıları Göster
    Allah rahmet eylesin

Samsun-İstanbul arasi helikopterle 1 saat Cenaze törenine katılıp merhumun davasını devam ettirmek için Pekala miting yapabilirdi

• -

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi burak_bt -- 5 Temmuz 2018; 17:56:12 >
  • dedi veya demedi ne farkeder. osuruktan nem kapmanin bariz örneği olmuş. böyle twit atılır mı yahu. ülkeyi yönetmeye talipsin sen.

meral hanım git evinde dolma sar, baklava börek aç arkadaşlarınla gün filan yap. siyaset senin işin değil. uymuyorsun malesef. zaten ince aday olunca hemen sattılar seni.

• bakalım AA ne yapcak?
  • Öyle bir zamana erdik ki,

Yiğit belli değil, mert belli değil,

Herkes derdine derman arıyor

Dert belli değil derman belli değil...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ülke yönetiminde ve devlet kurumlarında denetim yok gibi birşey.

Sahadakiler YSK nın her adımını iyi denetlemeli .

Denetimin işe yaraması için olası kanunsuzluklar ve kuralsızlıklar belgelenmeli.
  • Bir bitmediniz...
    Bekara karı boşamak kolay...
    Büyüksün R.T.E.
  • Damadı hiç sevmem ama böyle bir laf etmesi için beyin taşımamasi gerek. So böyle birşey dediğine inanmıyorum meral hanım in uydurduğu nu düşünüyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.