Şimdi Ara

Akşener: Bu Kaba Dili Başlatan Erdoğan'dır, 2 Dk Pandemi 20 Dk CHP; Bir Saniyecik Cb Ol Be Kardeşim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
1
Favori
11.135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
356 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Başkanlık sistemi çok berbat, %40 alan parti %1 alan partiye muhtaç olup ayağına gidiyor.
    Sistem o kadar kötü ki çaresiz kaldılar.

Uslup muhalefeti kötüleyip oy kazanayım meselesi değil eskiden de böyle idi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mcx -- 13 Ocak 2021; 8:25:16 >
  • Zap kadar güzel bir şey yok. Kafam rahat.

• Başa gelme sebebi eski siyasetçilerin daha doğrusu ecevitin ülkeyi batırması. Uzun zaman oldu insanlar neden onu seçtiğini unutmasın diye sol kafayı/muhalefeti kötülüyor sürekli. Kendisi için mantıklı gibi gözükse de hesaba katmadığı bir şey var. Bunu çok fazla yapıyor ve kendisini seçen en koyu adam bile bu söylemlerden bıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sugar23 -- 13 Ocak 2021; 15:15:33 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O kadar dil af buyurun leş,lagim,kanalizasyondan kirli zehirliki dun tvde es kaza karsima cikti,o bedbaht oldugum kisa suren saniyeler zarfinda agzini actigi gibi "CE HA PE PİSLİKTİR......."diye baslayip devam etti nasil degistirecegimi sasirdim.

• reisin elinde malzeme kalmadı siyaset yapacak. Ülke mi yönetiyor muhalefetle mi dövüşüyor, canan a laf mı atıyor, öbürüne başka türlü mü saydırıyor. Ne yapıyor bütün Türkiye hayretle izliyor ya da pardon izlemiyor.

Millet uzun süre önce bıraktı izlemeyide, dinlemeyide.

• Politika genlerine işlemiş, onlara hayat veren şey o. Tüm(çoğu) politikacılara.

• Eskileri aratmaz oldular maaşallah..Artık haberleri de dinlemez oldum aynı konu aynı terane haber zamanı müzik açıyorum..Stresim artmıyor en azından.

• Düşman ve suni gündem yaratmazsan millet sorgulamaya başlar heralde gidip cehapeye sallıcak kendi hatalarından mı bahsedicek ya da Koruma oranı %50 olan dut pekmezli aşıları mı ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Meral küsmüş demek ki kendisini muhatab alan olmayinca.Gizli hdp isbirlikçiligi yapmasaydiniz sizi de adam yerine koyardilar.

• Bu aralar gördüğüm en güzel eleştiriyi yapmış kendisi tebrik ederim. Akşener'in ağzı iyi laf yapıyor.

• ototube kullanıcısına yanıt

Adam yerine konmadığı için mi 1 değil 2 değil 3 kez davet edildiler hükümet koalisyonuna 

• Chp nin ufak bi hatasini alip kendi hatalarini ortmek icin buyuturler Sonra inanan halk ise ekonomi,egitim vs dusunmez . Kadin cok hakli
  • jervis kullanıcısına yanıt

ad hominem ve ad nauseam safsataları cahil (okumamış kesimi kastetmiyorum.) oranı yüksek ülkelerin bir numaralı siyaset aracı oluyor malesef ki.

• Bu konuşmalar ile ilgili açıklamalarda ilk zamanlar pandemi süreçlerinden bahseder sonra eyy CHP derdi. Baktı ki millet konuşmasını dinledikten sonrası çat çat değiştiriyor kanalı. Sonradan konuşmalarda önce CHP sonra pandemi demeye başladı.

*Son konuşmada böyle mi oldu bilmiyorum izlemedim.

• partili c.başkanlığı sistemi bu işte. muhalefeti rakip gören c.başkanlığı makamı mı olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 14 Ocak 2021; 0:56:25 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yanlış anlamayın ama Erdoğan doğru olanı yapıyor, 20 senedir nefret politikası işliyor, sürekli rakip partileri kötülüyor, sorunları konuşmak yerine. İnsanlar böyle olunca (insan kastım ıq'su rakam olanlar) ülkedeki kötü gidişi rakip partiler sanıyor. Dışarı çıkın çoğu insan böyle der emin olun. Yani kısaca doğru olanı yapıyor, kazandıran strateji uygulanır doğru olan bu. Ülke kötü halde, iyi halde olması umrunda olmaz siyasetçilerin önemli olan tahta kalmaktır, ülkemizde çok güzel 2 örnek var bunu gösteren.
  • Bu kaba ,işe yaramaz, kahve agziyla konusahan sahte adamlardan cok biktim.

• kadındaki billur ötekilerde yok

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.