Şimdi Ara

Akşener 2.tura kalmak zorunda (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
76
Cevap
0
Favori
2.774
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • CSB yazmayan adam C kullanıcısına yanıt
    ince iyi bir rüzgar aldı evet akplilerin nispeten en sıcak baktığı chpli,ama mevcut şartlarda ilk turda işi bitirmek her aday için imkansıza yakın
  • 2. turda ince seçilemez algısı yaratılmaya çalışılıyor malesef....

geçen seçimde kimsenin tanımadığı bilmediği ekmelettin bile %40 civarı oy alabildi.Rte kıl payı direkten döndü....

ince nin tanınırlığı ve halk diliyle konuşması rte den bıkmış usanmış insanları isteseler de istemeseler de birleştirecek...
  • Katılıyorum, rte muharremi ikinci turda havada karada alır gibime geliyor , meralin ise çok daha fazla şansı var, merak etmeyin kürtlerden de oy atacak çıkar hdp yi dinlemezler.

Rte nin çok işine geliyor muharrem,

Ama malesef ikinci tura muharrem kalacak gibi geliyor bana da

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 19 Mayıs 2018; 1:56:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İkinci tura kim çikarsa ciksin koşa koşa desteklememiz lazim o adayi.Zaten adaylar da birbiri hakkinda bu şekilde davranacaklarini belirttiler.İnce yardimcisi olma teklifinde dahi bulundu buyuk bir tevazuyla.O yuzden İnce deyip gömmeye calismak dogru degil.Herkes oy verecegine versin,sonucu beraber gorelim.

• Elma kullanıcısına yanıt
    Sence hdpliler imralıda yatanımı dinler yoksa demirtaşımı. Yada demirtaş hdp nin kimi destekleyeceğine tek başına karar verebilirmi
  • Ters algıya kanmayın, İnce ikinci tur için daha güçlü aday.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: geekon

Yalan dolan bunlar.Ne yani 2. turda doğudan %80 Erdoğan mı çıkacak? MHP evet dedi diye seçmen evet mi dedi? HDP oy vermeyiz dedi diye seçmenin dinleyecek hali yok. HDP ile işbirliği yapan bırakın AKP olsun.Onlar kaybedecek, göreceksiniz.

Alıntıları Göster
    Meral akşener in çiller döneminde hükümetteki Mehmet Ağar yerine iç işleri bakanı olduğunu bilmeyenler, bahar operasyonları olarak adlandırılan pkk operasyonlarını bilmeyenler kürtler merale oy verir diyor.

Tanıdığım ne kadar kürt varsa ölürüz de oy vermeyiz diyor. Haberiniz olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: ali222

Aksenere Kürtler oy vermeyi dusunmuyor. 6 milyon civari oydan bahsediyoruz.
    Yav nasil dusunmuyor manyakmisiniz, hdp teskilatinda olan birkac arkadasim var sordum meral kalirsa tepki ne olur diye, soyledikleri şu erdoganin karşisinda kim varsa onu destekleyecegiz bu kesin ve nettir dedi. Ortaligi karistirmayin meralede rahat oy atacaklar

• quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Meral akşener in çiller döneminde hükümetteki Mehmet Ağar yerine iç işleri bakanı olduğunu bilmeyenler, bahar operasyonları olarak adlandırılan pkk operasyonlarını bilmeyenler kürtler merale oy verir diyor.

Alıntıları Göster
    Meral 1,5 yil icisleri bakani oldu, operasyonunlarin duzenlenmesinin tek yetkilisi o degildi. Ve senin tanidigin kurtler kim bilmiyorum ama ben kurt olarak ailemde sulalemde dahil erdoganin karsisinda kim varsa ona verecegiz. Muhafazakariz.

• Anket sonucu rte 41 mi 22 ma 21 sd10

• quote:

Orijinalden alıntı: Halisünasyon

Meral 1,5 yil icisleri bakani oldu, operasyonunlarin duzenlenmesinin tek yetkilisi o degildi. Ve senin tanidigin kurtler kim bilmiyorum ama ben kurt olarak ailemde sulalemde dahil erdoganin karsisinda kim varsa ona verecegiz. Muhafazakariz.

Alıntıları Göster
    Keşke herkes sizin gibi düşünse hocam.

Ben de ailem de sol görüşten geliyoruz. 2. Tura kim kalırsa ona oy atıcaz o kesin. Ama ben, benim duyduğumu söyledim sadece ki kaldı ki meralin muharrem karşısında ilk turda şansı yok.

• aksener oy yuzdesi sadece akp ve mhpden minimum da chpden almali ki amacina ulassin.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Rumpelstilzchen kullanıcısına yanıt
    Muharrem ince rte 2.0'dır.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-5B03C6EDC

Sence hdpliler imralıda yatanımı dinler yoksa demirtaşımı. Yada demirtaş hdp nin kimi destekleyeceğine tek başına karar verebilirmi
    2014 de cumhurbaşkanlığı secimlerinde akparti imraliya bakan gonderip Demirtaş'ın aday olmamasini talep etti (yalanlanmadi, ve mahkeme tutanaklarina gecti bu olay). Ama Hdp ve Demirtaş adaylıktan vaz geçmedi

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-41F3DB120

2. turda ince seçilemez algısı yaratılmaya çalışılıyor malesef....

geçen seçimde kimsenin tanımadığı bilmediği ekmelettin bile %40 civarı oy alabildi.Rte kıl payı direkten döndü....

ince nin tanınırlığı ve halk diliyle konuşması rte den bıkmış usanmış insanları isteseler de istemeseler de birleştirecek...
    Ne tanınmasından bahsediyorsun kardeşim İnce yokken Akşener vardı bu ülkede hiç mi siyaset tarihi bilmezsin

Anlaşıldı CHP'liler yine Erdoğan'ın seçimi kazanmasına vesile olacak

Bıktık şu ülkede ki CHP ve AKP'lilerin kafasından

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Türkçü Kayı -- 19 Mayıs 2018; 14:17:0 >
  • sende taraftar aklınla chp iyi kavgası mı çıkartmak istiyorsun....

ilk turda halk zaten kararını verecek...

1.turda 2. olan CB olacak...

bu kadar basit...
  • quote:

Alıntıları Göster
    5 milyon oy belirlemiyor seçimi kalan 50 milyon belirliyor.inceye oy veriyorlar da ne oluyor? akşenerin potansiyeli neden daha yüksek sanıyordun?

ayrıca pkk operasyonlarıyla kürtlerin oyları azalıyorsa akp'nin oy alamaması gerek.bırakınız bu safsataları, millet cevabını verecek sandıkta

• Sırf adam televizyonda gösterilmeye başlandı diye kazanamaz söylemlerine niye girdiniz anlamadım?

Şimdi meydanlarda miting yapan tek kişi ince, kimi göstersinler başka? Herkes mv işleriyle uğraşıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: geekon

5 milyon oy belirlemiyor seçimi kalan 50 milyon belirliyor.inceye oy veriyorlar da ne oluyor? akşenerin potansiyeli neden daha yüksek sanıyordun?

ayrıca pkk operasyonlarıyla kürtlerin oyları azalıyorsa akp'nin oy alamaması gerek.bırakınız bu safsataları, millet cevabını verecek sandıkta

Alıntıları Göster
    Ne kafayla böyle giydirdiniz bilmiyorum ama siyaseti yakından takip eden, belli bir periyot CHP gençlik kollarında yöneticilik yapan bir adamım ben, aktrolller ile karıştırmayın.

1. Turda muharrem e ikinci turda da kim kalırsa ona oy vereceğimi de açık açık belirtiyorum.

Pkk operasyonları farklı bir şey o dönem yapılan bahar operasyonları farklı bir şey hocam. Şiddetleri çok farklıydı.

Neden tartıştığımızı da anlamış değilim. Tamam kürtler merale oy verir.

• quote:

Ne kafayla böyle giydirdiniz bilmiyorum ama siyaseti yakından takip eden, belli bir periyot CHP gençlik kollarında yöneticilik yapan bir adamım ben, aktrolller ile karıştırmayın.

1. Turda muharrem e ikinci turda da kim kalırsa ona oy vereceğimi de açık açık belirtiyorum.

Pkk operasyonları farklı bir şey o dönem yapılan bahar operasyonları farklı bir şey hocam. Şiddetleri çok farklıydı.

Neden tartıştığımızı da anlamış değilim. Tamam kürtler merale oy verir.

Alıntıları Göster
    bakacagiz

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.