Şimdi Ara

Akşamları hız düşme sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
212
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaş 2 haftadır aynı haftanın 4 günü akşam olunca download hızım 0.60 lara düşüyor upload ise 2.5mbit lerde oluyor. Bunun kaynağı nedir acaba? artık gerçekten baydı. internet kardeşimin üzerine oda şehir dışında olduğu için arayamıyorumda.

bu sorunu modem arayüzünden felan nasıl halledebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmediNesaj -- 13 Kasım 2018; 21:55:9 >

• Mantıken halledemezsin öyle.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AMC

Mantıken halledemezsin öyle.
    peki böyle birşey başına gelen oldumuki sorunun kaynağı hakkında bi bilgin varmı acaba?
  • Valla bu sorunu türkiye genelinde yaşamayan yoktur malesef modem arayüzüne ulaşıp hat değerlerini bulup atarsan sinyaline filan bakalım genelde yoğunluktan oluyor bu olay.
  • quote:

Valla bu sorunu türkiye genelinde yaşamayan yoktur malesef modem arayüzüne ulaşıp hat değerlerini bulup atarsan sinyaline filan bakalım genelde yoğunluktan oluyor bu olay.
    bu hat değerlerine nasıl bakabilirim bir video felan varmı acaba
  • Hangi interneti kullanıyorsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: NNOVA

Hangi interneti kullanıyorsun
    türktelekom 24mbit olan paket heralde öyle birşey
  • Nerde oturuyorsun acaba

Bende süperonline kullanıyorum alt yapı türk telekomun her akşam saat 8de başlıyor benim demsorunuö

• quote:

Orijinalden alıntı: NNOVA

Nerde oturuyorsun acaba

Bende süperonline kullanıyorum alt yapı türk telekomun her akşam saat 8de başlıyor benim demsorunuö
    mersinde oturuyorum fiber altyapı var ama mecburiyetten turktelekom kullanıyorum son 2 3 gündür sıkıntı yoktu ama yine başladı. her akşam 8 de yada 9 da başlıyor 1 saat kadar sürüyor bu problem.
  • Malesef bende de aynı sıkıntı var yarın tt ekipler +süperonline ekipleri ortak şekil de gelecekler sorunu bulmaya çalışacaklar bakalım eğer olumlu sonuçlanırsa seni bilgilendiririm

• quote:

Valla bu sorunu türkiye genelinde yaşamayan yoktur malesef modem arayüzüne ulaşıp hat değerlerini bulup atarsan sinyaline filan bakalım genelde yoğunluktan oluyor bu olay.
    bahsettiğiniz değerler bunlarmı hocam ?
    Akşamları hız düşme sorunu
  • AhmediNesaj A kullanıcısına yanıt
    Yok hocam dsl hız vs yazar googlede araştırın bulursunuz büyük ihtimallen.
  • AhmediNesaj A kullanıcısına yanıt
    Hocam odaya kadar fiber modem fotoğrafın çekip atın.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.