Şimdi Ara

Akşama ne yiyeceksiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
126
Cevap
0
Favori
5.332
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Arpa Şehriye Çorbası ve Bulgur Pilavı. Belki menemen yaparım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ohol Oula kullanıcısına yanıt
    Hocam ikisi de aynı şeyden yapılıyor ya ilginç olmuyor mu, menemen solo gider ama pide ekmekle
  • Öğrenciyken anca böyle olabiliyor. Büyük tencerem olsa nohut vs. yaparım da küçük tencerede sıkıntı oluyor. Dün mesela tarhana çorbasıyla tavada patates vardı. Birkaç gün sonra annem gelecek; asıl ziyafet o zaman.

• dün sebzeli bulgur pilavı yapmıştım onu yiyecem. Yanına da yoğurt.
    Hakkaten ancak bir öğrencinin yiyebileceği bir menü yadırgamıyorum. Afiyet olsun şimdiden, neler neler gelir kim bilir
  • Hocam o kadar da küçümseme. Bunu bulamayanlar da var. Teşekkür ederim.

• amerikan salatası yicem acayip canım çekti.
  • Karnabahar yemeği, bulgur pilavı, marul salatası ve elma.
    Aslında küçümsemek değil de uyumsuz olduklarını düşündüğüm için öyle dedim yanlış anlaşılmasın.
  • Yalnızca onu yiyerek doyacak mısın? ben yemeğin yanında 2. 3. yan ürün olarak götürüyorum onu
  • Istakoz ve Kobe bifteği .

• quote:

Orijinalden alıntı: Sphenis

Karnabahar yemeği, bulgur pilavı, marul salatası ve elma.
    Güzelmiş hocam afiyet olsun ama dışarda yiyeceğim için pas geçiyorum bunu brokoli de iyidir kızartma da gider haşlama da
  • Ben yemek seçen bir insanım şuanda önümde hazır pizza var.

ve evet tek çeşitle doyuyorum ve o salata vazgeçilmezim :)
  • Tost
  • Az bi kurban eti kaldıydı kemikli onu düdüklüye attım içine de 2 patates attım pişiriyorum.
    Yanına da kuru yufka yapacam.Bizde Çılbır deniyor.Kuru yufkayı et yada tavuk suyu ile ıslatılarak yapılan yemeğe.Üzerine de et parçaları koy oh mis.Bunu yapacam.Tabi önce et pişmeli.Biraz yoğurt var dibinde kalmış onu ayran yaparım.Marul aldıydım 1 bağlam mis gibi limonla doğrar yerim.
    Daha ne olsun.
  • o yüzden zayıfsın sanırım, küçükken ben de seçerdim çok kötü birşey bu. Şuan öyle değilim ama çok açken açlığımı on numara değerlendirmek isterim
  • Yemek.

• yok yine sevdiğim şeyler olur hepsini gömerim ama evet söylediğin şeyden dolayı birde marketteki raf ürünlerini fazla tüketiyorum onları azalttım ama
  • 21Temmuz kullanıcısına yanıt
    pul biber karabiber ve kimyonla beraber tadından yenmez o et, sulu sulu. Yalnız çılbır yumurtayı tavada yağla pişirip üstüne yoğurt döküp bir de pul biberle yağ kavurup üstüne dökülmek suretiyle yapılan yemek değil miydi? sanırım iç anadoluda has
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.